RE: Drugovi ili drugarice (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


mama Jo -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 15:36:35)

Drugarice sam imala, par drugova ali ne bas tako izuzetno jako bliskih... a uvek sam mastala da imam drugara onako bas, bas drugara... ali nisam imala... naravno, muz je sada dobio, izmesju ostalih, i tu ulogu 😊




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 16:44:44)

Imam mnogo i drugova i drugarica pravih prijatelja.




mama Jo -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 16:46:20)

Dokle god su pravi prijatelji skroz je nebitno




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 16:49:51)

Sva sustina.




Sarav -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 16:51:46)

Drugarice, imam ih više iz različitih perioda života i i dalje smo jako dobre. A drugovi su mi sad kum i još jedan drug iz detinjstva mm.




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 16:54:25)

Meni su kroz uivot drugovi bili bolji prijatelji.mislim da su muska prijateljstva iskrenija




Sarav -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 16:56:41)

Možda ali moje iskustvo je drugačije. Nisi upoznala moju kumu, takva duša se jednom rađa[sm=smiley27.gif]




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 16:58:11)

Za takvom prijateljicom ceo zivot patim.❤




mama Jo -> RE: Drugovi ili drugarice (22.2.2018 23:08:34)

💖 za najiskrenija prijateljstva




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 0:10:15)

Danas su prava retkost!




Anck Su Nmaun -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 8:55:04)

Kao devojka sam imala jednu pravuu drugaricu sve ostalo su bili muski prijatelji, ali i sad mi je ta prijateljica ona prava. ne mogu sa svakim biti super, treba se pronaci. Moja kuma mi je najbolji prijatelj iako se ne gledamo cesto jer nismo u istom gradu prijateljstvo je kao prvog dana jako i iskreno.




Duškić -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 8:56:22)

Jednu drugaricu najbolju i lom drugara. Uvek nam je bilo super i za izlazak i za druzenje.




nata11 -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 9:01:47)

Od starih prijatelja mi je ostao... pa niko.
Sve se to razletelo po svetu [sm=smiley13.gif]
Cujemo se redovno, vidimo.. bas naredne nedelje cekam drugaricu iz CH. Imam naravno prijateljica ali nije to ono dugovecno, iskreno do srzi..




Misha i Ljisha -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 9:28:47)

Drugarica iz osnovne skole, sedele celu osnovnu zajedno, ni srednje skole nas nisu rastavile ni fakulteti a ni razdaljina poslednjih 5 godina. Otisla je u Irsku kad sam ja bila trudna sa D. Ona moje dete voli i moje dete obozava nju iako je najcesce samo preko whatsAppa vidjamo i pricamo sa njom. Ali njoj moja D leti u zagrljaj kad dodje jednom godisnje kod nas. Skoro svaki dan se cujemo. Onako iskreno prijateljstvo da ne kazem iskrena ljubav. Toliko toga prosle zajedno i prolazimo i sad uprkos razdaljini.




Mala Elena -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 9:42:16)

Dve dobre drugarice, dve kume i sestre. Imala sam dva dobra druga ali zbog ljubomore njihovih devojaka, prestali smo biti u kontraktu[sm=hudicek1.gif]




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 10:15:42)

Mala Elena izgleda da je to cest problem sa drugovima.Koji su ljudi u godinama ali uvek biraju mladje devojke koje su podlozne ljubomorisanju i pravljenju scena.Ali prijateljstvouvek odoleva svom iskusenjima.




Dora89 -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 15:05:07)

Baš zanimljiva tema!
Više imam drugarica, i više volim da se družim sa njima, zbog većeg broja zajedničkih tema, ali samo kada je prijateljstvo pravo. Do nedavno nije bilo tako, zbog prikrivenih zavisti i prikrivenih namera drugarica, češće sam se družila sa momcima. Sa njima sam mogla da se ponašam opuštenije, nije bilo podozrivih pogleda, ni takmičenja, ali sam sa drugovima često imala drugu vrstu problema - da žele više od druženja.
Ali vremenom postane čovek iskusniji, počne bolje da procenjuje ljude, napravi selekciju u društvu, i ostanu samo oni pravi, a tada je svejedno da li su drugovi ili drugarice.
Apsolutno imam toleranciju prema drugaricama mog muža, ali kad vidim da su to zaista drugarice, a suptilna flertovanja i česte bezrazložne dodire ne bih tolerisala.




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 16:54:34)

Lepo receno.
Drago mi je kad vidim da pravih prijatelja jos uvek ima.




Anck Su Nmaun -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 16:58:39)


IZVORNA PORUKA: Dora89
Ali vremenom postane čovek iskusniji, počne bolje da procenjuje ljude, napravi selekciju u društvu, i ostanu samo oni pravi, a tada je svejedno da li su drugovi ili drugarice.



Tacno tako. Kad smo mladji nekako mozemo sa svima kasnije ostaju samo pravi prijatelji.




Srecko47E -> RE: Drugovi ili drugarice (23.2.2018 19:57:50)

Kroz zivot vidis ko je uz tebe.




flamingos -> RE: Drugovi ili drugarice (3.11.2023 17:15:38)

Muško-ženska prijateljstva su najbolja.Potpisujem iz ličnog iskustva.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]