Frosh sredstva za ciscenje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Shishica -> Frosh sredstva za ciscenje (13.6.2013 19:02:00)

Kupila sam njihovo sredstvo za ciscenje kupatila slicno kao cif sto je. Ovo ima neki prirodan sastav tj. ekoloski i ne stipa za nos i oci, jako mi lepo mirisi na limun i super riba.
Kupila sam i ono sto sipate u solju pa posle samo isperete i to im je odlicno!!

Cene su malo vece nego za ova druga sredstva sto se prodaju. Imaju i tecnost za sudove i za prozore...

Je li neko probao nesto od njih? Meni se dopadaju.




Sanjica26 RR -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (13.6.2013 19:04:04)

Uglavnom sve njihove proizvode koristim.[sm=bravo.gif] Odlicni su. Jedino nisam koristila sredstvo za solju, ali ovih dana cu bas da kupim.




Figaro88 -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (13.6.2013 19:05:58)

I ja sam skoro prvi put kupila i odusevila se,sad cekam da mi se jedno po jedno staro istrosi da isprobavam jos[sm=smiley36.gif]




minnica -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (13.6.2013 19:07:30)

Ja sam već hvalila njihove proizvode na nekoj od tema. Koristila sam tečni deterdžent za veš, oplemenjivač i sredstvo za čišćenje kuhinje. Na svim proizvodima je pisalo da su 98% biorazgradivi i sviđa mi se što imaju blag miris i nisu agresivni ni za ruke, a ni za ono što tretiraš njima.




mamamikka -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (13.6.2013 19:11:09)

obožavam njihove proizvode ali kod nas ih je teško naći [sm=zmeden.gif]




Figaro88 -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (4.11.2013 21:57:44)

Naletela sam na neko njihovo univerzalno sredsvo za ciscenje,sa sircetom,grozno je.To je prva njihova stvar da mi se nije svidela.Sada sam uzela isto univerzalno ali sa lavandom i odlicno je...




smeško -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (5.11.2013 12:49:07)

Da. njihovo sredstvo za čišćenje staklo-keramičkih šporeta je najbolje koje sam probala, a probala sam dosta.




leamalamut -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (5.11.2013 14:05:29)

I ja sam ljubitelj Frosh-a .Sredstvo za ciscenje sporeta je odlicno a lepo mirise na lavandu , imam i taj univerzali opet lavanda :) , sredstvo za prozore i omeksivac njega ubacujem za bebece stvari . Ima ga u Rodi




Ana RR -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (5.11.2013 14:09:08)


IZVORNA PORUKA: smeško

Da. njihovo sredstvo za čišćenje staklo-keramičkih šporeta je najbolje koje sam probala, a probala sam dosta.


Potpisujem [sm=smiley1.gif] koristim dosta njihovih proizvoda i sve mi se dopada.




Modessty -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (5.11.2013 14:12:30)


IZVORNA PORUKA: Shishica

Kupila sam njihovo sredstvo za ciscenje kupatila slicno kao cif sto je. Ovo ima neki prirodan sastav tj. ekoloski i ne stipa za nos i oci, jako mi lepo mirisi na limun i super riba.
Kupila sam i ono sto sipate u solju pa posle samo isperete i to im je odlicno!!

Cene su malo vece nego za ova druga sredstva sto se prodaju. Imaju i tecnost za sudove i za prozore...

Je li neko probao nesto od njih? Meni se dopadaju.


a gde to ima da se kupi?




madre -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (5.11.2013 16:24:26)

mod, ja cesto vidjam i u manjim marketima, ali sigurno mozes naci u svim veleprodajama[sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (27.12.2014 8:20:55)

Oni reklamiraju frosh kao ekoloski proizvod[sm=zmeden.gif] da li je stvarno? Da li vam nagriza ruke npr sredstvo za pranje sudiva. Ja sudove moram da perem sa rukavicama jer me sve nagriza narocito feri




jekiki -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 21:44:31)

Prroizvodi su super, ja obozavam Frosh aktiv soda sa pumpicom, univerzalno sredstvo cisti sve, to mi je glavno poagalo u kuhinji




amdn -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 21:49:35)

mi imamo deciji sapun i super je, moracemo da probamo i neko sredstvo za ciscenje
[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 21:51:18)

Ja sam koristila ovo za ribanje i bas mi se dopada,super riba a i mirise lepo.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0526/i5e-froch.png[/img]




jekiki -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 22:01:33)

Amdn probaj ovaj akttiv soda, biorzgradivo je na bazi sode bikarbone, fino mirise, a ne moras da ispiras posle njega. Frizizider, radnu plocu, staklenu plocu sporeta, vrata ... ma ne znam sve ssto ti padne napamet ja brisem sa njim, cak i moj muz ga krade da sa njim po kolima sve obrise [sm=smiley36.gif]
Veselice i ja sam ga koristila super je, nego mi je ovo drugo prakticnije samo[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 22:05:33)

Jekiki jel ovo: [img]http://www4.slikomat.com/13/0526/r1x-frosh-.jpg[/img]
I ja vise volim kada ima pumpicu bas cu da probam.




jekiki -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 22:07:07)

E to ... fenomenalna stvar




veselicaa -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 22:07:45)

Probacu,na sta mirise?




jekiki -> RE: Frosh sredstva za ciscenje (26.5.2015 22:09:38)

Probaj, ja se kunem u njega, cim dodje u bocici manje od pola ja kupujem rezervu[sm=smiley36.gif] sta ces luda zena
Ima onako lep osvezavajuci miris, nije jak




Stranica: [1]