RE: LEPO SMO SE IGRALI (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Sanja90 -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 8:30:49)

Trco sigurno si osvojila nesto,cekamo sad da izbace spisak[sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 8:44:58)

Zasto nema vuse teme Revans u junu? Htela sam da je procitam. Uopste mi nema smisla da je liliana lagala za one pp, zasto bi neko tako nedto uradio?




Trcosava -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 8:45:57)

Cico, meni nije do nagrada




Sanja90 -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 8:47:30)

pa dobro,ali si osvojila[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 8:51:20)

i ja sam trazila tu temu nema je vise, ja reko da l sam corava pa ne vidim [sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 8:52:31)

Nisi, tema je obrisana.




Trcosava -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 8:59:36)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Nisi, tema je obrisana.

[sm=zmeden.gif] zašto obrisana?

Elem, nelogično mi je da Lili laže za takvu stvar. Ali Pandina kaže da zna kako programeri rade - ipak je to njen posao.
Ono što mene buni je to kako neko sa druge RR može da pošalje ovde poruku, jer jedina Višnja koju sam ja našla je u članku - na RR.RS takva ne postoji.
Treće, Lili je rekla da nije jedina kojoj je poslata poruka. Jole je isto dobila.




NadaR -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 9:02:32)

Tema nije obrisana . U arhivi je.

Pa dajte zene , slikajte tu poruku i posaljite Dunji da se ovo napokon rijesi. [sm=smiley13.gif]




Trcosava -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 9:06:32)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Tema nije obrisana . U arhivi je.

Pa dajte zene , slikajte tu poruku i posaljite Dunji da se ovo napokon rijesi. [sm=smiley13.gif]

Nado, po programerima nema šta da se slika. Ja takvu poruku nisam dobila. A cela priča je završena koliko ja kapiram. Možemo da vrtimo priču u prazno još ćemo i opomenu dobiti.




Verolina -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 9:12:22)


IZVORNA PORUKA: Trcosava



Treće, Lili je rekla da nije jedina kojoj je poslata poruka. Jole je isto dobila.

Koja Jole? 82 ili 84?
Niti laze Liliana, a Jole nikako.Pod tim mislim i na jednu i na drugu Jole, ne znam koja je od njih dve.
A programeri su se vec dokazali. Moze im se samo aplaudirati. Jos od proslog puta sam znala da ce nesto poci naopako. Doduse, imala sam i mnogo obaveza pa nisam bila ovde cesto. Ako upotreba portala donosi nesto znacajno, mogle su korisnice da se takmica samo u okviru RR.RS....Dobiju lepe nagradice, a pri tome se i zabave. Kolektivna takmicenja ovog tipa donose svasta. No, to je samo moje misljenje i moja malenkost.





degu -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 9:15:24)

Ja više verujem Liliani nego programerima, iskreno tokom ovog takmičenja pokazali su gomilu propusta. Nadam se da će se ovo rešiti, jer jako mi je žao što nam je dugogodišnja članica trajno banovana. [sm=smiley13.gif]




Trcosava -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 9:18:04)

Verolina, ne znam koja Jole - samo mi je rekla Jole.




lesica -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 9:18:07)

Hajde da ne nastavljamo priču!

Ukoliko je još neko dobio bilo kakvu poruku vezanu za isto, MOLIM da uslika i pošalje meni ili Dunji, ili neka je kompletnu prosledi.

Do tad, moramo verovati činjenici da se čak i izbrisane poruke mogu povratiti, pa ako ih nije ni bilo tu je kraj bilo kakvoj raspravi.






Trcosava -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 9:18:47)

[sm=kuza.gif]
Odo'




Jole84 -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 10:55:41)

Devojke sad ću da protalaškam po sandučetu,možda je stvarno stiglo meni ali nisam izregistrovala od gomile poruka.
I meni je žao Liliane,dugo godina je na RR...[sm=smiley13.gif]




dunja RR -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:46:45)

IZVORNA PORUKA: Trcosava


IZVORNA PORUKA: Peace*

Nisi, tema je obrisana.

[sm=zmeden.gif] zašto obrisana?

Elem, nelogično mi je da Lili laže za takvu stvar. Ali Pandina kaže da zna kako programeri rade - ipak je to njen posao.
Ono što mene buni je to kako neko sa druge RR može da pošalje ovde poruku, jer jedina Višnja koju sam ja našla je u članku - na RR.RS takva ne postoji.
Treće, Lili je rekla da nije jedina kojoj je poslata poruka. Jole je isto dobila.


NE MOŽE NIKO SA DRUGE RR DA POŠALJE PORUKU, NITI JE POSLAO. MOLIM VAS, AKO NEKO IMA PORUKU KOJA SE SAMO SPOMINJE OVDE A NIKAKVOG DOKAZA NEMA, NEKA MI JE POŠALJE. DO TADA TAKVA PORUKA NE POSTOJI. NISMO DECA. UKOLIKO NIKO NEMA TU PORUKU, OVU PRIČU ZAVRŠAVAMO.

NALOŽENO NAM JE DA LILIANINE OPTUŽBE IZ RANIJE TEME UKLONIMO DO PROVERE PROGRAMERA, TE JE NAŠ ADMIN ISTU ARHIVIRAO. OSTAJE ARHIVIRANA JER JE PROVEROM PROGRAMERA UTVRĐENO DA JE NAVEDENA OPTUŽBA KLEVETA PREMA ADMINU SA RR.BA, TE ULAZI I U DOMEN INTERNET KRIMINALA.

SVIMA NAMA JE ŽAO ŠTO JE DO OVOGA DOŠLO, MOLIM VAS DA ZAVRŠIMO OVU PRIČU.

HVALA.







pandina -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:48:01)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

[img]http://www.dodaj.rs/f/1n/HO/4TUcqFnl/100104461891805147142569.jpg[/img] by Leax


Znam da je zabranjeno citiranje slika, ali cini mi se da u mnogi propustili da vide ovo Remek delo dream team.
Lesice, mm kaze najjaca si[sm=smiley36.gif]!




dunja RR -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:50:58)


Pandi, konačno da neko primeti [sm=smiley36.gif]

Moj favorit je Oldžika [sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:52:05)

Ja sam videla[sm=jezicek.gif]Leax [sm=bravo.gif]




pandina -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:52:56)

Je l Olga pored Lesice?




lesica -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:53:40)

Kakvi mačići u dream team-u, je l' da? [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:53:42)

Jeste Pandi.




Trcosava -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 11:57:27)

Ja jedno koga prepoznajem na Dream Team je prva četvorka - i tu su najbolje uklopili Lesicu, potrefio se i ten i poza - ma sve [sm=jezicek.gif]


One bočne nikog ne znam [sm=smiley13.gif]




Figaro88 -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 12:00:43)

To treba da su Leax,Dijana i Nela[sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: LEPO SMO SE IGRALI (15.6.2013 12:03:54)

PA fali i Viking, Ana i ne znam koja je šesta RR [sm=smiley36.gif]

DŽaba što imena znam kad ne znam kuj je kuj [sm=jezicek.gif]

Ali SVAKA ČAST na ideji [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>