|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.11.2014 18:05:54   
Mariya
posle prvog porodjaja:

IZVORNA PORUKA: Mariya
Prestalo tačno 31 dan posle porođaja.


posle drugog porodjaja prestalo nakon 39 dana.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
12.1.2015 16:22:25   
Kata90
lele ja se jos cudim da jos uvek krvarim po malo vec evo tri nedelje.......znaci to moze da potraje jos....bas me vec nervirauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
13.3.2015 18:28:57   
eca89
Jao, zenske jesu ove lohije dosadne, evo danas mi je 40 dana, jos uvijek curi, ufffffuser posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
13.3.2015 18:42:34   
choopa choops
Hvala eco što si digla temu, ja danima hoću da uđem da vidim jesam li pisala, pa zaboravim.
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Meni je isto bilo skoro prestalo poslije petnestak dana, ali onda je opet pocelo i skrzo zavrsilo oko 40 dana.



Baš me nerviraju, jedva čekam da se rješim krvarenja. Iako mi se nekako čini kao da je bolje da što više izađe user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 13.3.2015 18:43:01 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
13.3.2015 19:07:13   
bubulence

IZVORNA PORUKA: eca89

Jao, zenske jesu ove lohije dosadne, evo danas mi je 40 dana, jos uvijek curi, ufffffuser posted image


Posto smo se istog dana porodile, da te utesim. I meni jos idu lohije... Taman se malo smanjilo i evo vec 3 dana opet sveza krv... Ludim...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
13.3.2015 20:01:15   
wivern
Zene a tek ja sto sam luda. Ja nemam pojma kad su prestale. Ide mi neki sekret tako da meni svo vreme nesto curka dole user posted image
Nadam se da ce ovim vaginaletama prestati da curi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
13.3.2015 20:16:26   
eca89

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: eca89

Jao, zenske jesu ove lohije dosadne, evo danas mi je 40 dana, jos uvijek curi, ufffffuser posted image


Posto smo se istog dana porodile, da te utesim. I meni jos idu lohije... Taman se malo smanjilo i evo vec 3 dana opet sveza krv... Ludim...


Isti slucaj, taman se ponadam, kad opet krv u utorak imam pregled kod ginekologa, pa cu ga pitati.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 7:33:20   
srculence25
meni juce i prekljuce kao stalo a od jutros opet sveza krv.Nerviraju me mrezasti ulosci cim skupim noge
probije sa strane user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 7:35:11   
branki*
ja ne znam da li je isparvno,ali ja sam ispod mrezastog uloska nosila obicni ulozak,da ne moram da strepim da mi ne predje,jer realno sta onaj mrezasti moze da zadrzi,uvek negde procuri.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 7:39:30   
srculence25
Ispravno ili ne dobro si se dosetila user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 7:43:49   
Ana13
ja sam uloske nosila tacno 8 nedelja posle porodjaja.Ali mrezaste sam potrosila 3-4 pakovanja,posle su mi dovoljni bili dnevni ulosci.Uglavnom sam imala braon sekret. Ali i to me je smaralo i jedva sam docekala kraj.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 7:44:58   
daca77
Ja sam nosila mrezaste gace i ulozak i nakon izlaska iz bolnice i nista nije curilo...mada, meni su lohije bile bas oskudne,a stale su negde oko 36.dana.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 11:23:01   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR
ja ne znam da li je isparvno,ali ja sam ispod mrezastog uloska nosila obicni ulozak,da ne moram da strepim da mi ne predje,jer realno sta onaj mrezasti moze da zadrzi,uvek negde procuri.

Zato su vir ulosci zakon.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 15:20:41   
choopa choops
Ja po kući nosim dva mrežasta i mrežaste gaćerone user posted image , a ako idem negdje jedan mrežasti, pa preko mrežaste gaće, a preko toga obične gaćice i Naturela uložak.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
20.3.2015 15:48:22   
SunFlower
wow, ja izgleda imam ovaj put srece sa lohijama, samo prve nedelje da kazem sa ih je bilo, posle samo povremeno kao iscuri, evo sada nakon 3 nedelje samo bledo braon sekret. uloske sam od izlaska iz bolnice koristila klasicne par dana, posle samo dnevne. mislim da ce mi za neki dan skroz prestatiuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
21.3.2015 7:12:15   
branki*

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja po kući nosim dva mrežasta i mrežaste gaćerone user posted image , a ako idem negdje jedan mrežasti, pa preko mrežaste gaće, a preko toga obične gaćice i Naturela uložak.

choopo,ti komotno mozes siroki povoj user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
21.3.2015 16:40:38   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja po kući nosim dva mrežasta i mrežaste gaćerone user posted image , a ako idem negdje jedan mrežasti, pa preko mrežaste gaće, a preko toga obične gaćice i Naturela uložak.

choopo,ti komotno mozes siroki povoj user posted image


user posted image user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.10.2015 12:26:41   
Valerie
posle cr - 6 dana (3 dana jace i 3 slabo), pa 9 dana bas nista, pa sad opet nesto malo...

< Poruku je uredio Valerie -- 9.10.2015 12:27:47 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.11.2015 11:49:19   
jess021
Ja sam prestala da krvarim negde posle 3 nedelje i od juce opet, onako sveza crvena krv i stomak me li kao kad treba da dobjem. Sta je sad to lohije ili ciklus?!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.11.2015 13:30:24   
Maraj
Ja i dalje imam nesto.... evo 41.dan od cr. Mislim da sam krvarila do negde 2-3 nedelje nakon cr onako oskudno i od tad nesto zuckasto eto tek da se kaze da stavim ulozak.... ne znam kad ce stati....
a to jess kod tebe mi zvuci ko novi ciklus.....mozda i gresim....jesi ti imala sta nakon krvarenja posle porođaja ovako ko ja ili samo svezu krv

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.11.2015 14:08:36   
adulence
I ja sam maraj imala to kao zuckasto...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.11.2015 14:13:05   
Maraj
Kad ti je stalo ado. Meni evo i dan danas-41.dan nakon cr prisutno.... valjda ce uskoro da stane. Sva sreca pa nije leto....inace bi se potparila ovoliko dana sa sve uloscima user posted image
meni ovo eto tek da kane 2-3puta u toku dana. Oskudno vrlo al i dalje prisutno.
Jedino sto san krvarila u porodilistu. Sve posle toga je bilo oskudno pa i ovo zuckasto

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
10.11.2015 21:49:38   
jess021
Maraj, i meni je islo to zuckasto neko vreme i sve je stalo i sad opet.
I ja mislim da je menstruacija.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
16.11.2015 11:16:09   
Maraj
Mesec i po nakon cr ja i dalje imam to zuckasto.... nikako da se otarasim ulozaka.... ne curi meni vec vise kao sekret obojen kremkasto se tek tek pojavi al dovoljno da moram staviti ulozak....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
16.11.2015 11:24:13   
Kata90
Maraj,meni je to sve ukupno trajalo tri meseca....curi pa stane i stalno tako....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here