opadanje kose nakon porodjaja (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


sloncic -> opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 16:38:57)

da li je naka porodilja imala problem sa opadanjem kose posle porodjaja i kako je resila isti. neki prirodni lek i tome sl. meni kosa toliko opada da se brinem da uskoro ne ostanem bez nje ali u potpunosti.




Moiraina -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 16:50:22)

Vidi ovde:
Opadanje kose




Tiziana -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 16:52:41)

Recicu samo AAAAAAAAA, ,kad se samo setim. Uzas je bio.moja kosa po celoj kuci, ja polu celava.Ali to su ti hormoni. Negde posle 6m od porodjaja ce sve to krenuti samo da se sredjuje i vraca na normalu.Jedino sto se meni kvalitet kose promenio,malo mi je ostrija i talasa mi se,a pre je bila ravna,ravna.




srnad -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 17:12:52)

Ja sam problem resila tako sto sam izbacila tepihe iz stana da vise ne skuplja dlake a parket brisala par puta dnevno [sm=jezicek.gif]
A da se sacuva kosa nema sanse. Probala sve, od kupovnih sampona za tu svrhu do pranja kose vodom u kojoj je kuvana kopriva. Na kraju odustala.




pocahontas -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 18:45:23)

9 i po meseci nakon porodjaja i dalje katastrofa...




jole82 -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 19:17:10)

Uhhhh....ovo je strasno...prva dva meseca nista...i onda sve vise i vise opada...
Dobila sam i zaliske[sm=zmeden.gif]
Srecom imam stvarno jako mnogo kose....al opet kad vidim dlake po kuci...a tek posle pranja kose....pa to je horor u kadi...




Meisje -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 19:27:45)

Joj moja kuma je isto panicila,ima li leka tome,ja imam slabu kosu i celu trudnocu mi skoro dlaka nije opala,znaci ne smem da zamislim sta me ceka...[sm=smiley13.gif]




World -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 19:35:46)

Meni je u trudnoci kosa bila odlicna, mislim da mi nisu sve ukupno otpale 4 dlake... Nakon otprilike mjesec dana od porodjaja pocela je da opada, uzasno... Mislila sad definitivno da cu ocelaviti, nikakvi samponi nisu pomogli.. Evo sad je proslo 6,5 mjeseci i pocinje da raste nova kosa, vidi se pomalo...




srnad -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 19:41:00)

Jole82 blago tebi kada imas kose[sm=jezicek.gif]!
Meni je u trudnoci kosa rasla mnogo brzo i bila sjajna kao nikada! Sad mi se razvod smesi zbog dlaka po stanu. Kada cujem mm da zvoca znam da je negde nasao dlaku. A cujem ga 23456 puta dnevno!




adulence -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 19:45:46)

i kod mene katastrof kad je kosa u pitanju...toliko mi opada da ne znam kako jos uvek imam kosu na glavi,bas mi je muka od toga...ali nadam se da ce i to rzo proci...




srnad -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 19:49:35)

I ja se nadam da ce brzo proci evo vec 6,5 meseci!




Meisje -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 19:57:06)

Kako ne znaju da izmisle nesto..a one Priorin Bajerove kapsule? To znam da ovako bas pomaze.. Al izgleda da mora da otpadne to sto sve vreme trudnoce nije opalo..




Olga75 -> RE: opadanje kose nakon porodjaja (26.6.2013 20:00:32)

tema vec postoji KLIK pa cu ovu zakljucati

molim vas da koristite pretrazivac pre otvaranja novih tema




Stranica: [1]