|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Često mokrenje u trudnoći
12.1.2010 12:49:33   
Daca84
I ja trckam stalno na wc... a kada idem u grad i beba pritisne na besiku, jedva stignem do wc-a... par puta mi je se desilo da se za malo nisam upiskila user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Često mokrenje u trudnoći
12.1.2010 12:50:23   
buhla
ja sam prva 3-4 meseca trčkarala non stop u wc, a i nosim nisko. Pa je bilo malo zatišje, ali evo opet je počelo trčkaranje, a i on me u poslednje vreme šutira i u bešiku a čini mi se i pozadi, baš dole nisko, pa mi se nekad učini kao da ću, s"oproštenjem da prducnemuser posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Često mokrenje u trudnoći
24.2.2010 14:39:13   
Tara
U pocetku trudnoce nisam isla ovako cesto u wc kao sad, nekad se desi
da piskim odem do sobe presvucem se i opet mi se piski user posted image
znaci ne prodje ni 5 min, a nisam se prehladila
Poludecu user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Često mokrenje u trudnoći
24.2.2010 14:54:41   
Anck Su Nmaun
Do skoro nisam imala tih problema... al me zato sad nervira sto nemogu da prespavam na miru noc, nego moram bar jednom ustati da pisss pisss

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Često mokrenje u trudnoći
26.3.2010 18:53:17   
cipiripi
ja ne ustajem nocu...spavam kao top user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Često mokrenje u trudnoći
26.3.2010 20:32:43   
Anoniman
Ja sam danas skoro pa trčala do TC da bih piškila, jedva sam stigla, a ispiškila 2,5 kapi. user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.3.2010 8:10:14   
dakana
Ja obavezno ustajem oko 5-5:30 da piskim, nema sanse da izdrzim duze. A i ja nekad imam utisak upiskicu se, a kad sednem na wc solju ono samo par kapi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.3.2010 9:03:15   
lenaa
Ja ustajem obavezno bar jednom u toku noci a uglavnom taman legnem - zaspim i onda se probudim piskiiii mi se.

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.3.2010 11:53:20   
bojana87
ja trcim stalno u wc u poslednjih mesec dana. 99% da mije beba nisko jer pokrete osetim u predelu desnog jajnika.
Ja i mm smo promenili strane kreveta da ga nocu ne bi budila a sada mi dodje da krevet prebacim u wc da bi duze spavala user posted image user posted image user posted image
Sve su to slatke muke user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Često mokrenje u trudnoći
28.3.2010 19:15:09   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Do skoro nisam imala tih problema... al me zato sad nervira sto nemogu da prespavam na miru noc, nego moram bar jednom ustati da pisss pisss



Joj, mucno je ustajati nocu, bar da se ispiskim ko covek, nego malo, ali minimum 3 puta ustanem. U pocetku trudnoce sam piskala cesto nocu (zbog toga sam i posumnjala da sam trudna), pa se malo smirilo, pa opet.
Najgora mi je redovna mesecna kontrola, kada znam da ujutru moram da idem da dajem urin na analizu i opteretim se da li cu imati sta da ispiskim ako celu noc ustajem user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Često mokrenje u trudnoći
17.11.2010 16:52:33   
Nin@
Ja od samog pocetka trudnoce visim na WC sad sam u 3 mjesecu i samo se pogorsava, nocu bar 4 put ustanem...Koja zezancije, uopste vise ne spavam dobro i jos nesto cudno se desava, sanjam za jednu noc 3 do 4 sna:) to malo smori ... 

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Često mokrenje u trudnoći
17.11.2010 21:05:52   
mikica sa
mi kao da smo blizankinje user posted image
ista situacija je i kod mene. prije sam spavala kao top, sto kaze cipiripi ali sad isto kao robot.cim osjetim bol u besici ja sam budna i pravac wc,sa muzem zamijenila strane kreveta da ga ne gazim po nociuser posted image  i sad imam svoju uobicajenu nocnu rutu. ustajem po par puta i to ugglavnom u isto vrijeme, oko jedan,tri i pola sest ujutro. o snovima da ne pricam, ili su u epizodama ili su filmovi user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Nin@)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.1.2011 21:15:01   
grozdana
Ja sam non stop piskila u trudnoci, pogotovu pred kraj trudnoce, jel sam nisko nosila. Nisam mogla nigde da mrdnem i ako odem u setnju to je na kratko. Desavalo mi se da se jace nasmejem i da se upiskim. Sada, nakon porodjaja, sve je u redu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.1.2011 21:21:11   
Brana
IZVORNA PORUKA: grozdana

Ja sam non stop piskila u trudnoci, pogotovu pred kraj trudnoce, jel sam nisko nosila. Nisam mogla nigde da mrdnem i ako odem u setnju to je na kratko. Desavalo mi se da se jace nasmejem i da se upiskim. Sada, nakon porodjaja, sve je u redu...

slicno i kod mene!user posted image

(odgovor članu grozdana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.1.2011 21:24:50   
magnetic
Ja sam mnogo cesce isla na wc na pocetku trudnoce nego na kraju,a isto sam nisko nosila

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.1.2011 23:25:37   
maja19
Ja sam na kraju samo visila po kupatilu...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Često mokrenje u trudnoći
28.1.2011 19:17:54   
limunada
Ja nocu ustajem u wc od kako sam ostala  trudna,napocetku zato sto sam mnoooogooo vode pila a kad je bebac narasto poceo me gurati i sad isto pa svaki cas idemuser posted image poludim!!Ali mi nije doktorica rekla da nosim nisko,mislim da to nema veze,valjda bi mi rekla da nosim nisko??

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Često mokrenje u trudnoći
26.9.2011 18:25:28   
Anoniman
uh, sad mi lakse kad sam sve ovo procitala user posted image  ja sam i inace cesto piskila jer pijem dosta vode, ali saaaad....nocu ustajem 5-6 puta u proseku, a danas, otkad sam stigla kuci, piskila sam jedno 100 puta u roku od 3 sata, i to najcesce samo po par kapi.

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Često mokrenje u trudnoći
26.9.2011 19:20:39   
Verus
i ja piskim non stop....i nocu sto me nervira jer i ovako losije spavam...a pijem oko 1.5-2l vode na dan, tako da me ne cudiuser posted image   I da, nekad imam osecaj da cu da puknem, a piskim bas malouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Često mokrenje u trudnoći
26.9.2011 19:27:28   
Anoniman
ja sigurno pijem vise od 2l vode dnevno, leti sam verovatno pila i 3l, srecom pa su sad prestale velike vrucine, pa barem nocu ne pijem vodu inace bih stvarno spavala u kupatilu ili sa pelenama user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Često mokrenje u trudnoći
26.9.2011 19:29:29   
Verus
Peleneuser posted image  ma, nervira me i sto moram da nosim dnevne uloske, i menjam par puta na dan...uf

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.9.2011 7:36:55   
Anoniman
ja sam prestala da nosim dnevne uloske zbog kandide, da joj ne pomazem, pogotovo leti.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.9.2011 8:15:38   
jance
ne mogu da kazem da sad nesto jaako cesto piskim, al pijem dosta vode i zbog toga valjda i jeste malko cesce. nocu se ne budim, najvise jednom, al ja imam dosta cvrst san pa je mozda i zbog toga kontam... ali imam ono da mi malko pobegne s vremena na vreme, iako sam davno prestala da nosim dnevne uloske zbog bakterija... sreca pa sam kuci i mogu cesce gacice da menjam, al je neprijatno kad idem negde i nosim pantalone pa ustanem i osetim kako je mokro dole...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Često mokrenje u trudnoći
27.9.2011 9:09:06   
New Mom
Materica koja raste pritiska bešiku, pa iako nije puna misliš da jeste i moraš u WC. Neminovnost trudnoće.

U prvoj sam krenula da se šetkam oko 6.meseca, uvek oko pola 3 ujutru (naravno, pored samog početka trudnoće prve neke 2-3 nedelje), a u ovoj sam već krenula pre nekih 10ak dana.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Često mokrenje u trudnoći
7.3.2012 13:25:00   
Honey
Ja Sam tek na pocetku trudnoce a vec nocu ne mogu da spavam, bar jednom moram da ustanem da piskim, nekad i vise puta u toku noci... user posted image

< Poruku je uredio Honey -- 7.3.2012 13:26:21 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here