RE: Podela kućnih poslova (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Podela kućnih poslova (25.2.2019 19:41:50)

Pa mi nista zajedno od tog ribanja 😂 dok ja spremam on cuva decu uglavnom. Uvece ako se ukomiram onda on ubaci sve u masine i popali sredi kuhinju. Itd. Mada to bude cesto i kad se ne ukomiram jer uvece radim pa ja sednem za komp dok on to poradi. Uradice u principu sve al mora mu covek narediti 😀 




Sanidej -> RE: Podela kućnih poslova (25.2.2019 19:44:05)

Jedino je pranje sudova isključivo moje, moram pazariti neku dobru mašinu da me odmeni malo..




MimaKos -> RE: Podela kućnih poslova (12.7.2019 7:15:21)

Ne zna da pegla i pere ves, ali perw sudove, usisava, brise prasinu.. imam pomoc supruga za sve sto zna da radi :)





doramar11 -> RE: Podela kućnih poslova (12.7.2019 9:21:57)

To je normalno i pozeljno, ne bih mogla sve sama.




MimaKos -> RE: Podela kućnih poslova (12.7.2019 10:37:20)

Ja se ni ne trudim, zajedno smo usli u sve ovo..





doramar11 -> RE: Podela kućnih poslova (12.7.2019 11:13:11)

Podela znaci da je zena odmornija, a to pametni muskarci znaju da iskoriste :)




Dragica Draga -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 0:12:39)

Sve delimo zaista, jedino ja sam tu vise oko kuhinje, on se u to ne petlja.




branki* -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 1:36:14)

Važi ..podela je ta da ja sve radim,a on ide na posao  ..I zašto se on zaboga ženio..Kao da ja ne idem na posao..I šta bi bilo da ne idem..Sve kućne poslove obavljam ja.Ponekad očisti parkete..baci đubre. .pozove zenu da sredi stan kad ja nisam tu..





Duškić -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 8:13:53)


IZVORNA PORUKA: branki*

Važi ..podela je ta da ja sve radim,a on ide na posao  ..I zašto se on zaboga ženio..Kao da ja ne idem na posao..I šta bi bilo da ne idem..Sve kućne poslove obavljam ja.Ponekad očisti parkete..baci đubre. .pozove zenu da sredi stan kad ja nisam tu..






Branki i kod mene ovako.




princezica1 -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 10:36:19)

Ja sam izgleda imala srece. Delimo kucne poslove ravnopravno. Ponekad moram da podsetim mm na to ali ok [sm=smiley36.gif]




Dragica Draga -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 10:47:45)

Ja kad kazem da sve delimo poslove, podrazumeva se da je ta podela uz moje konstantno zvocanje i podsecanje.




princezica1 -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 10:50:42)

DD[sm=smiley36.gif] Uz ponekad povisen ton. Sad mi je lakse kad znam da nisam jedina koja podseca s vremena na vreme.




Dragica Draga -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 10:56:08)

Mm hoce sve... Kad mu kazem. To me je u pocetku jako nerviralo, pomislala sam vise puta da se pravi lud da nesto ne vidi... Ja mu kazem onako besno da nesto uradi, a on inda bude u fazonu - evo uradicu, pa sto ne kazes. Stvarno sam mislila da me ze..a vise puta. Dok nisam shvatila da je takav prosto... Flegman, i stvarno ne primecuje haos i neke stvari. Prosto smo drugaciji. Sad smo tako navikli [sm=smiley36.gif] i oboma ok.




princezica1 -> RE: Podela kućnih poslova (8.4.2020 10:59:10)

DD dobro ti to sprovodis [sm=smiley36.gif]. Proslo je vreme kad su zene bile za kucu a muskarci za sve ostalo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]