|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
14.8.2018 17:26:04   
veselicaa
I A ce ove godine kupiti obican,vec ima jedan koji je super i kvalitetan pa ce menjati.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Školske tašne
14.8.2018 17:29:44   
IvanaSK RR
Pa da. Rastu oni, nema više odredjivanja sta, kako.. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Školske tašne
14.8.2018 17:38:08   
veselicaa
A i S su same birale,ja samo nadjem marku i one izaberu.Sada kad su veci moze bilo koji koji odaberuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Školske tašne
14.8.2018 18:19:39   
mama Jo
Jos malo pa ce samo svesku u ruci nositi user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Školske tašne
25.11.2018 12:40:22   
veselicaa
Moje smizle imaju Pulse ranceve,uzeli smo im i u Tropicani jos po jedan pa menjaju.Nisu skupi ti u Tropikani a bas su lepi a i kvalitetni.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Školske tašne
25.11.2018 13:11:16   
Mariya
Ja sam Lu ove godine uzela Belmil torbu, torba za prvake su skoro sve iste po obliku, broju džepova, imaju veći i manji model, a razlikuju se samo po dezenima.
user posted image
A cena im je super, u Topoli su koštale 3890din.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Školske tašne
25.2.2019 16:30:53   
Sanidej
Ja sam se bas razocarala u Pulse, narucila sam preko neta torbu i stiglo je kinesko djubre 😨

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Školske tašne
25.2.2019 16:50:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja sam Lu ove godine uzela Belmil torbu, torba za prvake su skoro sve iste po obliku, broju džepova, imaju veći i manji model, a razlikuju se samo po dezenima.
user posted image
A cena im je super, u Topoli su koštale 3890din.


Nasi prvaci su ove torbe dobili od opstine. I prezadovoljna sam. 

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Školske tašne
25.2.2019 19:13:08   
Misha i Ljisha
Mi imamo super ranac. Za odrasle je i skroz crn. Kapiram da nabavim neke nalepnice i ulepsam joj i njega da nosi. Videcemo

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Školske tašne
25.2.2019 19:57:28   
Sanidej
Moj buduci prvak je vec odlucio da nece ranac sa Disney motivima, jer je to "za klince"..aj sad budi pametan..sve mi se boljom čini ta ideja sa rancem za odrasle.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Školske tašne
25.2.2019 20:15:55   
Misha i Ljisha
Pa nama greota za taj crni ranac. Stvarno je odlican. Ima dosta i pregrada. Ma super je. I mi smo tako odusevljeno njega predstavili da se i ona odusevila 😂 ima ojacanje nazad postavljeno za ledja

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Školske tašne
25.2.2019 21:12:56   
Sanidej
Pametno. Nemam zelju da vise narucujem ranceve online, pa nas ceka potraga. Mozda i narucim, ali prvo da ga opipam u radnji 😆

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Školske tašne
26.2.2019 11:56:15   
mirana1
Bas lepi rancevi.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Školske tašne
23.4.2019 23:26:31   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Na sta da obratim paznju kod kupovine ranca? I kako su vam se pokazali oni sto se vuku? I kad su snizenja ili sam vec zakasnila? 😀






IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ti sto se vuku su teski sami po sebi, Ivin je 900gr, bez točkića.
Jesenas je jedna mama zalila kako su ranci teski i ja uzmem i izmerim komplet ranac za cetvrrsk, tada ima najvise casova. 
Samo knjige - 2.3kgPernica 300gr (ona dupla sa svim i svacim u njoj) Dodala flasicu vode 0.5L, pakovanje papirnatih i vlaznih maramica, kutija sa uzinom, plus tezina ranca od 900gr, i sve izaslo oko 4.5kg.
S tim sto Ivka ubaci jos po neku dranguliju unutra, nekad zaboravi da izvadi knjige od prethodnog dana pa ih tegli dva dana zaredom 😊
Trenutno nosi jedan najobicniji zeleni sto je mm dobio na nekoj prezentaciji pre mesecak dana. Oset__no laksi cetvrtkom. Izgurace do kraja skolske godine a onda joj kupujemo drugi, ipak ovaj nije za nju. 
A onaj princeza ranac na tockice nije ni mrdnuo, nigde pocepan, u besprekornom stanju posle skoro 4 god upotrebe (moja mama joj ga kupila za 4 rodjendan, kostao ko petra kajgana) 
Moj savet, laksi ranac od kvalitetnog materijala, sa ojacanjima na ledjima. 




< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.4.2019 23:29:07 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Školske tašne
23.4.2019 23:31:04   
veselicaa
Moje imaju Pulse ranceve,odlicni su.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Školske tašne
24.4.2019 13:23:35   
milicicak
A trazila sam sinoc temu pa je nisam nasla...
Hvala devojke

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Školske tašne
24.4.2019 13:58:14   
Ana RR
U Trefolinu imate uskršnji popust (svake godine) i sva školska oprema je na popustu. Ja sam tako prošle godine Marku kupila ranac za 2 hiljade i nešto i mislila sam da ću morati da kupujem novi za 2.razred ali ovaj je kao nov.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Školske tašne
24.4.2019 14:00:56   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ana RR

U Trefolinu imate uskršnji popust (svake godine) i sva školska oprema je na popustu. Ja sam tako prošle godine Marku kupila ranac za 2 hiljade i nešto i mislila sam da ću morati da kupujem novi za 2.razred ali ovaj je kao nov.



Gledala sam sinoc, pisala si i na onoj temi. Hvala

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Školske tašne
24.4.2019 14:04:35   
Ana RR
Jel jesam? user posted image Pogubljena žena, izvini user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Školske tašne
28.4.2019 17:33:25   
kamičak
TRrefolino je nabio cene da je i sa popustom skupo. Torbe od 7,8 hiljada..neozbiljno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Školske tašne
30.4.2019 0:22:17   
Duškić
Mi dobjjamo vaucere na ime novogodisnjih paketica, bas sam uzela vrticki ranac koji je bio oko 4h. A skolski 5, 6 i vise, mnoogo je .

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Školske tašne
30.4.2019 18:20:10   
kamičak
Razmisljam o Puls rancevima, imaju i lep sajt i mogucnost onlajn porucivanja

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Školske tašne
2.6.2019 13:08:01   
Milica1984
Mi smo za naseg Marka kupili Belmil torbu za 1 razred i dobili 2 god garancije. Za pocetak u skolu nekako nam se vise svidela anatomski oblikovana torba nego ranac. Pogledali smo torbu u lokalnoj knjizari ali smo kupili online, jer smo naleteli na neki sajt koji daje 10% popusta na online kupovinu.
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom Rr!

< Poruku je uredio veselica RR -- 2.6.2019 13:30:37 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Školske tašne
2.6.2019 13:46:58   
mirana1
U trefolinu prelepih ranceva ima, sniženje za gotovinu imaju često.

(odgovor članu Milica1984)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Školske tašne
2.6.2019 21:54:03   
flamingos


IZVORNA PORUKA: kamičak

Razmisljam o Puls rancevima, imaju i lep sajt i mogucnost onlajn porucivanja
Odlično razmišljaš.Mi smo kupili puls ranac pred polazak u drugi razred,imamo dve godine garanciju.Prezadovoljni smo,kao nov je,a evo još malo i kraj školske godine.Kupili smo u knjižari u kojoj i knjige poručujemo,u našem gradu.Tako da,nosićemo ga i naredne školske godine.


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here