|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
6.1.2017 16:13:19   
gagana83
Samo gledaj da je sto laganija i naravno da je anatomska.
Unina bas i nije lagana, tu smo pogresili, srecom ne ide pesice u skolu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Školske tašne
9.2.2017 7:25:12   
IvanaSK RR
Anck, slikala sam.
user posted image

user posted image

user posted image



user posted image

Prve tri slike su novog ranca,ima "uckur" , dve pregrade i trecu manju, moze jako puno u njega da stane i lagan je. Poslednja slika gde su knjige je stari ranac, isto ima dve pregrade i trecu manju, ali sa rajsflisusom, tezak je i ne moze toliko da stane u njega.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.2.2017 7:32:04 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Školske tašne
3.4.2017 7:39:55   
Anck Su Nmaun
Jao ja sam ovih dana videla diiivne tasne, al ipak mi je jos rano! Alsad.bar znam sta trazimo!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Školske tašne
3.4.2017 7:43:47   
Sanjica26 RR
I ja merkam tasne. Nadam se da cemo naci odgovarajucu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Školske tašne
3.4.2017 7:47:19   
veselicaa
Sanjice pogledaj Pulse torbe,moje ih imaju bas su dobre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Školske tašne
3.4.2017 7:50:23   
IvanaSK RR
Videla sam pre neki dan da su pocela sniženja tasni. Tako da ako naletite na ok tasnu, uzimajte. Posle mogu biti samo skuplje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Školske tašne
3.4.2017 7:52:21   
veselicaa
Ivana bas tako,mi smo S uzeli juna,u septembru je ista bila 1500 dinara skuplja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Školske tašne
3.4.2017 7:53:31   
Sanjica26 RR
Jel da Ivana? To treba iskoristiti. Bas cu da pogledam kad budemo isli ove nedelje u Bg.
Posavetujte vi iskusne kakve tasne da gledam?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.4.2017 7:54:15 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Školske tašne
3.4.2017 8:00:20   
IvanaSK RR
Da, vec u julu, avgustu cene pocinju da skacu polako.
Sanjice, sto laganija i da sto vise moze da se rasiri. Pokusala sam gore na slikama da prikazem razliku izmedju dve tasne.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Školske tašne
3.4.2017 8:48:33   
Anck Su Nmaun
Ja sam.bas.gledala Pulse oko 4.500 su.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Školske tašne
3.4.2017 16:39:03   
Buba Mira
Gde gledate tašne u NS? Bila sam u univerzalu, nikakav izbor, od modela za prvake ima jedva dve tašne. Identične, samo drugi dezen. Gledala i u Alfu, ništa posebno nisam našla. Cartolerija isto, slabo...
Gde još gledati?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Školske tašne
3.4.2017 20:45:15   
Anck Su Nmaun
Meni se ovako nesto svidelo
url=http://www.Slikomat.com/slika/6095353.htm]user posted image [/url]

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Školske tašne
3.4.2017 20:48:27   
IvanaSK RR
Anck, ok je, samo vidi koliko moze unutra da stane. Da ne bude mnogo uska.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Školske tašne
3.4.2017 21:04:18   
Buba Mira
Mi smo kupili ranac! user posted image

user posted image

Oduševljena sam, kupili smo ga kod naše Maye21, na sniženju je, Belmilov, 2 god garancije, anatomski, sa pernicom 4600. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Školske tašne
3.4.2017 21:10:29   
branki*
meni je bas lepuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Školske tašne
3.4.2017 21:19:15   
Sanjica26 RR
Bas je lep.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Školske tašne
3.4.2017 21:21:43   
Anck Su Nmaun
Pa to.je Alf Target... ali vidim svi hvale Univerzal i da je jako povoljan i dobar sa izborom. Verovatno jos nisu opremljeni dobro ..al.kad dodje sezona verujem da hoce!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Školske tašne
3.4.2017 21:29:03   
Sanjica26 RR
Bubo jel imaju oni prodavnicu u Bg-u?
meni se svidja ovaj

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.4.2017 20:11:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Školske tašne
3.4.2017 21:38:47   
Buba Mira
Ne znam Sanjice. Ja listala temu pa naišla na Mayin post i pravo kod nje, i uzeli odmah. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Školske tašne
3.4.2017 22:24:47   
choopa choops
Bubo ranac je super!user posted image Da ga srećno nosite i dobijate sve petice! user posted image


Što se naših torbi tiče, ja sam za M prošle godine uzela u Konzumu ranac za 15ak e. Isto na ovaj fazon, četvrtasti. Jako je kvalitetan, lijep na izgled, ali....puno je tezak user posted image Malo sam se smorla jer nisam mislila puno o tome. Sreća u nesreći je što oni ostavljajuknjige u školi, a nose samo ono što imaju za domaći i pernicu. E pa samo tako je težak, mogu da zamislim šta bi bilo da ga treba napunit. user posted image Mada, računam da će dok dođe vrijeme za nošenje svih knjiga, biti treći/četvrti razred, pa ga svakako neće nosit jer će biti veliki djecak a ranac bebast user posted image

A uzela sam mu i sa ebaya (njega sam rvo i narucila, ali posto nije stigao na vrijeme prije pocetka skole, onda smo kupili ovajgornji) jedan laganica Minecraft, taj je bas lagan i uopste nije los.

A za L sam uzela Target, jer joj je stari bio na izdisaju,i na jednom mjestu gdje su rucke se vec odšio, a plaćen je oko 40e user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Školske tašne
3.4.2017 22:28:10   
vikiveki
Buba torba je baš dobra...ja od iduće godine polako moram birati za mog najmlađeg frajera torbu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Školske tašne
4.4.2017 7:37:41   
Sanjica26 RR
Bubo moram pogledati da li ih ima u Bg, ali svakako krecemo u kupovinu ranca bez obzira sto je rano. Ne mozemo sve odjednom. Knjige za prvi razred su oko 6.000 . A gde je ostalo?!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Školske tašne
4.4.2017 7:44:58   
Anck Su Nmaun
Nema veze sto je rano , ali mislim da je sad dosta slab izbor. A citala sam iskustva nekih zenica da bude posle i lepih akcija! A knjige se svakako posle uzimaju na rate ... bar su meni tako rekli?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.4.2017 7:45:51 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Školske tašne
4.4.2017 7:53:21   
Sanjica26 RR
Mi necemo preko skole. Iz prostog razloga sto znam kako ide sa cenama. Imamo knjizaru (gde su cene nize, a nove su).

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Školske tašne
4.4.2017 8:21:20   
IvanaSK RR
Anck, jeste sada slabiji izbor, ali mozda naletis na nešto sto ti se svidja. Ja stvarno ovde nisam vidjala akcije ili popuste na ranceve do februara, marta.
Knjige mogu na rate, mislim da je ovde na četiri rate.
Sanjice, pogledacu ja ovde takve ranceve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here