|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
4.4.2017 9:05:04   
veselicaa
Buba Miro super je ranac,imala ga je moja A. tj dobila od sestre,nije mrdnuo a nosile ga obe po godinu dana.
Sto se tice Pulse ranceva i moja S ga nosi,a prvak je,dosta je prostran a najvise mi se svidja sto ima dobre naramenice i zastitu od kise,

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Školske tašne
4.4.2017 9:08:39   
Sanjica26 RR
Veselice, slikaj ga da vidimo koje je dimenzije za prvaka. Evo gledam njegove ranceve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Školske tašne
4.4.2017 11:46:39   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Knjige za prvi razred su oko 6.000 . A gde je ostalo?!


Kod nas su knjige 8400

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Školske tašne
4.4.2017 12:05:47   
Sanjica26 RR
Bubo, nemoj da kupujes preko skole. Uvek je skuplje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Školske tašne
4.4.2017 12:13:11   
Anck Su Nmaun
Ni ja na to nisam racunala, mislila sam da to tako ide. A preko koga kupujete tj gde?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Školske tašne
4.4.2017 12:27:48   
IvanaSK RR
Mi trenutno imamo opciju preko skole da je vrlo malo skuplje. Ali mi odgovara jer je u rate i sto ne moram da se cimam po različitim knjižarama, često nemaju sve knjige na jednom mestu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Školske tašne
4.4.2017 13:47:57   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Veselice, slikaj ga da vidimo koje je dimenzije za prvaka. Evo gledam njegove ranceve.

Hocu draga cim dodje iz skole :*

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Školske tašne
4.4.2017 13:52:47   
Anck Su Nmaun
Pa videcemo kakve cene budu, ako je razlika 500 dinara necu da se cimam za toliko, taman toliko bih goriva potrosila dok se odvozam od knjizare do knjizare user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Školske tašne
5.4.2017 15:32:18   
Anck Su Nmaun
Bas sam danas pricala sa mamama iz nase skole koja imaju stariju decu , eto kazu da su cene iste bukvalno. Samo je preko skole povoljnije jer moze na rate a dobijes lepo na ruke bez gnjavaze.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Školske tašne
5.4.2017 15:41:01   
Sanjica26 RR
To nije istina.. Radim u skoli, pa znam o cemu pricam. Ali mozda je u Vojvodini druga situacija.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Školske tašne
5.4.2017 16:37:54   
Buba Mira
I ja sam zvala knjižaru preko koje se naručuju knjige, reče mi čovek da je ista cena uzeli ovako ili preko škole.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Školske tašne
5.4.2017 16:41:13   
Sanjica26 RR
Bubi, mozda je stvarno kod vas drugacije. Ja se nisam nikad raspitivala, jer mi nije trebalo. Kad sam pitala tako mi je receno. Racuna se preko skole rabat, a u knjizari ne. Pre bih uzela u skolo da je ista cena.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.4.2017 16:42:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Školske tašne
6.4.2017 9:30:35   
mama krava
Ista je cena knjiga. Realno, mi naručujemo preko škole, jer može na rate i donesu na ruke, ko što neko reče. A kad plaćam račun , ne plaćam na račun škole, nego na račun neke knjižare sa kojom škola ima dil user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Školske tašne
6.4.2017 9:59:01   
lesica
Cene knjiga su iste preko škole i direktno ako se kupuju.

E sad, u našoj školi nije organizovana nabavka.

Ali, važno je znati, da su knjige koje su bile aktuelne ove godine ( po razredima) u određenoj školi, zakonski obavezne i naredne dve školske godnine. Uglavnom imate na sajtovima škola spisak obaveznih udžbenika, pa ako nije preko škole organizovano možete uzimati mesečno do polaska po jednu 2 knjige.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Školske tašne
6.4.2017 18:02:28   
Sanjica26 RR
Izgleda su mene slagale uciteljice.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Školske tašne
6.4.2017 18:17:25   
Anck Su Nmaun
sad me bubi bacila u razmilsljanje pa svuda gledam ranceve user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Školske tašne
6.4.2017 18:21:13   
Sanjica26 RR
I ja gledam.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Školske tašne
7.4.2017 7:53:45   
veselicaa
Sanjice evo slika:
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Školske tašne
7.4.2017 7:54:55   
IvanaSK RR
Veselice, bas je lep ranac user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:00:38   
veselicaa
Jeste Ivana,i meni se svidja,uzeli smo ga jer ga A.vec imala i super se pokazao.
Rekli su nam u knjizari da fabrika koja proizvodi samsonite pravi njih,odmah sam znala da je kvalitet dobar.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:02:18   
Sanjica26 RR
Sladak je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:15:28   
Anck Su Nmaun
E pa to je skoro isti kao sto sam.ja postavila na prethodnoj stranici, bas je lep!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:28:21   
veselicaa
Jeftiniji su kada nije bas sezona,a mi smo recimo A kupili pulse ranac koji je bio iz nove kolekcije i bio je oko 1500 dinara skuplji,pa obratite paznju i na to.E da,imaju i pernice divne a nisu skupe uopste.Uz svaki ranac ima i pernica u istom dezenu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:32:31   
veselicaa
Evo da vidite kako stoje:
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Školske tašne
7.4.2017 8:40:58   
Anck Su Nmaun
Da da bas sam gledala na.njihovom sajtu? Ranac, pernica i onaj dzacic za opremu za fizicko rekla.bih. Ma preeeedivan je!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.4.2017 8:41:30 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here