|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
28.12.2016 15:13:47   
mamica 91
Degu, nemoj user posted image tako sam ja nazvala mm i rekla sva srecna rodio se Leon on, malo je falilo da mi prekine vezu user posted image na kraju smo se sporazumnouser posted image dogovorili da bude Vasilije, nisam se pokajala, bas mu lepo stoji ime, kad ga pita neko kako se zove on kaze Vasivije dećat user posted image
A Bogdan mi je bas lepo ime.
IZVORNA PORUKA: degu

I o tome sam razmišljala, da nazovem i kažem Rodio se Bogdan user posted image pokušaću user posted image



< Poruku je uredio mamica 91 -- 28.12.2016 15:15:29 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: ime za decaka
28.12.2016 16:16:24   
degu
Mamice vredi rizikovati user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: ime za decaka
29.12.2016 23:41:04   
Mariya

IZVORNA PORUKA: degu

bez obzira sto smo kao resili da bude David user posted image


user posted image user posted image Deguuser posted image
I mi smo tako "kao" dogovorili se user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: ime za decaka
29.12.2016 23:43:40   
milicicak

IZVORNA PORUKA: degu

Inace je on u mojoj glavi Bogdan, bez obzira sto smo kao resili da bude David user posted image

user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: ime za decaka
29.12.2016 23:57:17   
Skockica
Uh ja sam za prvo dete znala, sad nikako sa muzem da se dogovorim. Posto zivimo u Svajcarskoj mozemo mu dati dva imena, ja sam prvo htela da se zove Gabrijel, on kaze to je ovde pretezno zensko ime, onda sam smislila da bude Emanuel Bogdan jer mi je zelja da ima jedno nase srpsko ime, a i prvom sinu sam nameravala to ime da dam ako se rodi na Bozic i rodio se ali ipak ostalo Vasilije. Onda on kaze Emanuel nije lose a sto Bogdan to kao Sontag (nedelja)?! Tesko, tesko, pa sam napravila citav spisak od jedno petnaestak imena sto mi se svidjaju, mislila da mu dam da izabere. Ipak na kraju ja imam osecaj da nosim jednog malog Gabrijela a on najbolje da izabere drugo ime, ipak sam ja ta koja ga nosi i koja ce ga roditi, zar ne hihihi

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: ime za decaka
18.1.2017 23:48:41   
Mariya
Mm juče kaže, pa od imena na slovo L meni je ok Leon (a u startu ga je otpisao pre nekoliko meseci.
Meni je i dalje Adam, i L se sviđa,a imam još jedno ime koje mi se dopada a to je Egon.
Znači suzili smo izbor na Leon, Adam, Egon.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: ime za decaka
19.1.2017 17:43:31   
emicaa
Mariya,moje misljenje vec znas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: ime za decaka
19.1.2017 21:55:05   
degu
I dalje Adam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: ime za decaka
19.1.2017 21:57:58   
degu

IZVORNA PORUKA: milicicak


IZVORNA PORUKA: degu

Inace je on u mojoj glavi Bogdan, bez obzira sto smo kao resili da bude David user posted image

user posted image



I moram da priznam da mi je vise licio na Davida, iako mm nisam priznala user posted image al se ipak rodio moj Bogdan i neka je, igra mi srce kad god ga izgovorim user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: ime za decaka
20.1.2017 17:41:29   
Ana RR
Degu user posted image

Mariya, meni je Leon lepo. Druga dva ne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: ime za decaka
20.1.2017 18:31:24   
choopa choops
Isto glasam za Leon user posted image

Adam me podsjeca na neke starije ljude koje poznajem, pa mi se možda zato ne dopada, a Egon mi nekako nije lijepo.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: ime za decaka
20.1.2017 19:08:39   
dunja RR
Meni je lepša ruska verzija Leonid, mada vidim da je u Vojvodini češće Leon, moja dobra drugarica iz NS ima sina Leona Kristijana.

Sviđa mi se i Lukijan, mada vidim da je sve češće.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.1.2017 19:10:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: ime za decaka
20.1.2017 20:13:43   
MicinaMama
Degu lepo je ime Bogdan.Mogu vas samo zamisliti <3 .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: ime za decaka
20.1.2017 20:33:16   
Skockica
Degu bas lepo ime.
Mi jos nismo odlucili mm bi nesto kao Mark-Andrej a posto se meni svidja Gabriel ja bih Mark-Gabriel ali mi poslednjih dana Mihael u glavi to dodje kao Mihailo kod nas.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: ime za decaka
21.1.2017 0:35:44   
Mariya
Danas su L i mm odlučili da se bata zove Leon. Šta sad da radimuser posted image Kaže mm, on se slaže i sa Adamom, ali Leon mu je lepše.
Ja sad moram da se resetujem, već sam se toliko navikla na Adam da će mi biti čudno da ga zovem Leonuser posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: ime za decaka
26.1.2017 23:09:38   
Mariya
Prekjuče smo sa samolepljivim slovima ispisali imena dece na komode, Lucija,Helena, Leon. Ulazi mm i gleda,kaže "hej,pa vi ste se odlučile za ime" rekoh L je odlučila. Kad sam je pitala da izabere ime odabrala je Leon i ako je neko pita to ime govori svima. Na šta će mm "a već sam se navikao da će biti Adam" user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: ime za decaka
27.1.2017 11:32:38   
MishMash
Mariya, lepo je i Leon, ali Adam kao Adam Levine user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: ime za decaka
27.1.2017 12:47:33   
degu

IZVORNA PORUKA: Mariya

Prekjuče smo sa samolepljivim slovima ispisali imena dece na komode, Lucija,Helena, Leon. Ulazi mm i gleda,kaže "hej,pa vi ste se odlučile za ime" rekoh L je odlučila. Kad sam je pitala da izabere ime odabrala je Leon i ako je neko pita to ime govori svima. Na šta će mm "a već sam se navikao da će biti Adam" user posted image


Joj Marija koja ispala user posted image
Ja nisam neki ljubitelj imena Leon ali se jako lepo slaze uz Helenu i Luciju, nekako zvuci kao da je to TO :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: ime za decaka
28.1.2017 14:46:29   
branki*
meni isto zvuci super uz tu kombinaciju helena,lucija i leonuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: ime za decaka
28.1.2017 15:23:31   
krin 40
Degu divno ime.Ja volim ta stara imena sa "tradicijom".Moj prvenac se zove Strahinja,ćera Nadja a treće zlato ako Bog da da se rodi živ i zdrav biće Dušan.Deca su birala,meni se svidelo.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: ime za decaka
30.1.2017 14:59:53   
Mariya
Degu, jeste me ispaliouser posted image
I kao što kažete, uz L i H nekako više ide Leon nego Adam.
A pošto sam ja birala devojčicama imena (L je bilo odmah prihvaćeno, nismo ni imali drugo ime za nju, a H sam ja izabrala, bilo je Helena, Lena ili predlog mm Ana) onda mislim da je u redu da za svog sina tata izabere ime. Tj i tata je predložio a L odabrala. I to mi je posebno lepo, što je ona, kao velika sestra odabrala ime. Sad kad pričamo o bebi više ni ne govori bata ili beba već ga zove Leonuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: ime za decaka
30.1.2017 15:57:25   
emicaa
Mariya kad ga vec tako zove nek onda i ostane Leon.Dora je Davida stalno zvala David,kazem posle zamislite da sm dala neko drugo ime na kraju,ko bi njoj objasnio da ipak nije David user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: ime za decaka
30.1.2017 16:11:16   
eca89
Marya, bas je lijepo ime i ide nekako uz njih dvijeuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: ime za decaka
30.1.2017 22:08:02   
Skockica
Kod nas je zasad aktuelno Mark-Gabriel, tako će za mene on uvek biti moj Gabriel a niko neće moći da kaze kako ima žensko ime. I Vasi išto lepo kaze Gabriel, tako da bi umeo da ga oslovljava hihi
Mada mi se nekako predlog mm da se zove Mark-Andrej sve više svidja i nekako mi bas zvuči, a pošto mu svakako dajemo dva imena onda drugo može biti Gabriel. Jer meni je to tako nežno i slatko, pravo andjeosko ime user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: ime za decaka
31.1.2017 10:26:57   
emicaa
Skockice meni ljepse zvuci Mark Gabriel nego Mark Andrej.Andrej mi je divno ime,ali nekako mi ne zvuci fino uz Mark

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here