|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
31.1.2017 10:39:11   
eca89

IZVORNA PORUKA: Skockica

Kod nas je zasad aktuelno Mark-Gabriel, tako će za mene on uvek biti moj Gabriel a niko neće moći da kaze kako ima žensko ime. I Vasi išto lepo kaze Gabriel, tako da bi umeo da ga oslovljava hihi
Mada mi se nekako predlog mm da se zove Mark-Andrej sve više svidja i nekako mi bas zvuči, a pošto mu svakako dajemo dva imena onda drugo može biti Gabriel. Jer meni je to tako nežno i slatko, pravo andjeosko ime user posted image


Skockice, ja imam rođaka Gabriela i to mi je ime predivno, sad ne znam da li je zbog njega, ali je nekako baš cool!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: ime za decaka
31.1.2017 23:36:05   
Mariya
A meni je lepše Mark Andrej, baš zbog toga što mi Gabrijel zvuči ženskasto.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: ime za decaka
15.3.2017 15:04:07   
KJelena
Devojke, nisam nasla na stranici da je nek predlozio "moja" izabrana imena. Decak - Despot, devojčica - Leona. Pravosavna imena, koren reči iz grčkog jezika. Sta mislite, meni se svidja mnogo, al me zanima da li smo mi cudni roditelji i da li ce nam zezati decu u skoli user posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: ime za decaka
15.3.2017 16:56:59   
suzi kju
Meni se Leona sviđa bas a Despot i ne bas. Alo nijedno ime nije ružno ni smešno da bi zezale dete user posted image

(odgovor članu KJelena)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: ime za decaka
15.3.2017 17:03:18   
emicaa
Meni su oba fino,ne pamtim kad sam cula da se neko zove Despot ali fino je

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: ime za decaka
15.3.2017 17:06:10   
Mariya
Meni je Leona jako lepo, eto moj sin je Leon a zaovina ćerka Leona, imala sam i drugaricu Leonu ali Despot mi se ne sviđa.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: ime za decaka
15.3.2017 17:42:58   
KJelena
Meni je Leona prelepo basss. A nedavno u Ušću cula neku devojku kako je pozvala dete Despote, a taj dan sam saznala da sam trudna. I kao prosvetljenje da sam dozivela user posted image i posle toga sve sta sam gledala, i predloge koje sam dobijala uporedim sa Despotom, i nije mi to to. A verovtno ce biti decak. Svima je kad cuju na prvu sekundu cudno, i neki su u fazodu extra, a neki nikako. Bas mi je zao, a volela bih da se svima svidja user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio KJelena -- 15.3.2017 17:43:29 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: ime za decaka
15.3.2017 17:51:26   
Mariya
Nažalost, ne možeš naći ime koje će se svima svideti, mada sam ja pronašla ime za devojčicu za koje niko nije imao protivkomentaruser posted image
Možeš da pitaš i ovde, i svoju porodicu, okolinu pa da čuješ svakakve komentare ali bitno je da se dopada tebi i tvom mužu, tvojoj porodici.
Ima ljudi koji će ga ismevati, rugati mu se, neki će ga namerno zvati drugačije, jer im se ne sviđa tvoj izbor imena. I treba da mislš i na to kako će se dete osećati sa tim imenom, koje je možda čudno.
Ja jesam za neuobičajena imena ali Despot mi baš nije po ukusu.

(odgovor članu KJelena)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: ime za decaka
15.3.2017 17:58:18   
KJelena
Marija, bas zato i pitam, zbog tvoje predposlednje recenice. Svesna sam da imamo cudan ukus. I bas zato smatram da ne mogu da sagledam realnu situaciju da li ce se ime svideti detetu i kako ce se osecati. I zato mi je potrebno da imam vise pozitivnih nego negativnih reakcija na ime ne ocekujem da se bukvalo svima svidi. user posted image user posted image user posted image a meni se as svidja, ali polako odustajem...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: ime za decaka
15.3.2017 20:44:49   
emicaa
Jelena koje god ime da das bice neko kome se nece svidjeti.
Po meni je bitno da svidja tebi i tvome muzu.Sto se tice ima Despot ja znam jednog divnog covjeka sa tim imenom i vjerovatno mi se zbog tog svidja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu KJelena)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: ime za decaka
15.3.2017 20:56:18   
choopa choops
Ok je Despot. Nije mi nešto wow, ali nije ni za zezanje, nego bas onako fino. Svako nesvakidašnje ime manje više izaziva čuđenje pojedinih ljudi, ali baš te briga.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: ime za decaka
15.3.2017 21:37:33   
SreleLale
Najvažnije je da ste vi saglasni i da se vama dopada, a drugima udovoljiti je teško, uvek će neko da nađe zamerku i da se pravi pametan. Leona je jako lepo ime za devojčicu, po meni Despot možda preozbiljno ime, ali ništa manje lepo. I mi smo porodično na mukama oko imena za devojčicu, već sam pisala i napravila anketu, neću više da dosađujem oko toga :-)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: ime za decaka
15.3.2017 23:26:09   
degu

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ok je Despot. Nije mi nešto wow, ali nije ni za zezanje, nego bas onako fino. Svako nesvakidašnje ime manje više izaziva čuđenje pojedinih ljudi, ali baš te briga.


Slazem se! Meni se licno nesto preterano ne svidja, nije mi po ukusu, ali ime nije bzv i nece ga niko zezati, cak moze jako lepo da ga nosi. A najbitnije je da vi to ime osecate kao pravo. Leona je prelepo.
Danas sam cula za decaka Enaja, ranije sam cula Noa, to mi je vec stvarno preterivanje i naruzivanje deteta. Despot sigurno nije ime koje moze naruziti dete.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: ime za decaka
16.3.2017 0:39:37   
Skockica
Meni je najiskrenije Despot bas interesantno. Onako nesvakidasnje. Ja sam cak pomisljala sinu da dam ime Dositej ili Simeon ali nisam muzu ni pominjala da me ne gađa necim user posted image Pa kad sam mu pomenula da mi se svidja ime Leopold bio je u fazonu gde ga samo iskopa. Sreca da smo se ipak na kraju slozili oko imena.

Degu ja sam čula ovde Noa i u prvi mah mi bilo cudno ali posle mi se svidelo. Izgovori naglas to ime bas milo zvuci zar ne. Meni se i Elias svidja. Ipak ne moze biti isto ovde i tu, ovde ipak imas nekako vise slobode.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: ime za decaka
16.3.2017 11:39:47   
degu
Joj meni i kad izgovorin zvuci grozno, al ajde svako ima svoj ukus ali treba voditi racuna da ne nagrdimo dete zbog svojih nekih hirova, ipak to dete treba sa nosi to ime citav zivot. Ja volim konkretna imena, a ne ta sa 3 slova, jos ce i sa 2 poceti da smisljaju imena. Despot je svakako konkretno ime, neobicno je i mocno, samo nije ime koje bih ja dala detetu. A Dusan mi je prelepo ime, jedno vreme mi je bilo cak na prvom mestu.
Ni Bogdan se nikom nije svidjalo u mojoj okolini, ali moje srce je igralo na to ime, treba pratiti svoj osecaj.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: ime za decaka
16.3.2017 19:52:44   
branki*
slazem se sa degu,treba pratiti svoj osecaj.mnogima se npr ne dopada ime bozidar,ali je meni ime preprelepouser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: ime za decaka
16.3.2017 21:01:49   
suzi kju
Meni je Božidar prelepo- Božji dar user posted image
Definitivno treba pratiti sopstveni osećaj.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: ime za decaka
16.3.2017 21:52:45   
MicinaMama
Ah za muska koja mi se svidjaju ima mnogo!Cak sto vi kazete srce mi zaigra na ime Vasilie.Nesto me vuku ta stara ali lepa i mocna imena : Mihail,Dusan,Vasilie,Lazar ...Dobro ja izbegavam slovo J u imenu posto ovde ga izgovaraju kao Z(zensko).Vec imam problema kada citaju Dunjino ime,kazu Dunza.

Vuklo mene ne vuklo,posto ce ponovo biti pisulja,dzaba igra user posted image

Mm je odlucio da bude Anastasia,mnogo gleda seriju KOSEM(sultanija).Ona se prvo zvala Anastasia pa jos kaze ajde da joj damo ime Kosem.user posted image
user posted image

Reko moze,bila je kod nas jedna baba Kosa!(O razvuceno,Kôsa)Salio se naravno.heheh

Kosana bre!!! ahhahaha

< Poruku je uredio MicinaMama -- 16.3.2017 21:54:53 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: ime za decaka
16.3.2017 22:45:26   
choopa choops
Ma ko zivi u inostranstvu, mora posebno da vodi racuna kako se izgovara...Npr Lazar prelijepo, ali sta ako budu citali LaCar ili LaSar?
Mihail bi moglo biti univerzalno...Dusan...MM se tako zove i vani ga zovu Dousan user posted image I tako dalje. Treba biti oprezan.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: ime za decaka
16.3.2017 23:01:51   
MicinaMama
Ovde je Lazar-Lazar...Dusan je citano bas sa "S",Kada bi bilo Vasilie citali bi Vasili ali opet nije lose.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: ime za decaka
17.3.2017 8:36:04   
emicaa
Ovde bi Lazar bio Lacar.Stare svajcarke kazu Dafid umjesto David ali ajd njih nema puno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: ime za decaka
23.3.2017 10:03:43   
Marta 33
Sviđa mi se ime Despot baš zvuči moćno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: ime za decaka
5.7.2017 9:42:54   
MasnaMasnica
Ja nemam imeuser posted image user posted image treba mi na A da ima 5 slova.
Pre je bilo Andrej,Uros sada ne znam.user posted image


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Marta 33)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: ime za decaka
5.7.2017 9:56:39   
mamica 91
Um jel to gradacija ovako nekako:

Una=3slova
Nora=4slova
A????=5slova

Tj Una kako god okreneš 😀

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: ime za decaka
5.7.2017 10:02:46   
Zemunka85
Ni mi nemamo ime.
Ne vredi.
Svo troje menjamo iz dana u dan, nista da nas kupi.

Meni su ceo zivot bila Luka i Pavle, ali smucise mi se.
Do skoro Viktor i Maksim, pa nekako neeeee ni to - sada David, kao omiljeno, ali opet "fali nesto"...
Nase prezime je uzas, tako da duze od 5 slova ne dolazi u obzir.
MM ima nekoliko imena, izmedjuostalog i David, ali ni njemu ni jedno nije wow.
Lari bih najvise volela da udovoljnim, ona je sada za Mihajla, a bio je Teodor user posted image .
Svakako, ako bas ne popusti, moracu da je ubedim kako je "to neko moje ime" prelepo i najlepse, ne bih da se smori zbog toga, jer mu se bas raduje <3

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here