|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ime za decaka
21.12.2017 10:24:16   
Misha i Ljisha
Duca je rekla da ce se bata zvati Pavle pa je promenila Milan. Iskreno vise mi se svidja Pavle ali pomisao da ce ga zvati Paja ili Pajicauser posted image a Milan mi sta ja znam nista posebno

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Ime za decaka
21.12.2017 10:35:55   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Madre, a zašto mora da ima nadimak? Sergej je lepo ime samo po sebi i ne treba ga skraćivati. Novak je isto lepo ali mene više nervira nadimak Nole nego ime u vokativu.


Slazem se sa ovim. Ne mora da ima dete nadimak. I ovako mu posle tepamo. Mene izludjuje kad Teodori neko kaze Tea. user posted image Vise mi se svidja Dora. Mi je zovemo punim imenom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Ime za decaka
21.12.2017 10:45:11   
madre
Ama ne brine mene kako cu ga ja zvati vec drugiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 12:57:45   
emicaa
Zaovina kuma se jutros porodila,beba se zove Dositej.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 16:05:08   
degu
Kako ce ga zvati nikad ne mozes da znas, ceato nadimak nema veze s imenom a danasnji klinci daju kul nadimke. Mislim da je red sad na jednog Bozidara user posted image ili Matiju sa nastavis tradiciju Bozjih darova user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 16:21:41   
Mariya
Meni ne ide Bogdan i Božidar i Teodor. Daj mu neko lepo ime, npr. Novakuser posted image
Nisam htela da komentarisem, ali vidim da si svesna, Sergej je lepo ali kad g raščlaniš dobiješ em ser, em gej, pa nijedno ne zvuči dobro.
Novak, Novi, Noki, Noks(kad su već veći) su ti još nadimci.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 18:52:17   
madre
Hvala vamuser posted image i meni je nekako Novak blize srcu, a i Sergej mi je bas lepo... Ima jos mnogo vremena, a i moramo prvo biti sigurni da je decakuser posted image
Degu, nije da mi nije palo na pamet da nastavljam tradiciju, ali ipak malo tajanstvenije od Bozidaruser posted image

< Poruku je uredio madre -- 22.12.2017 18:53:55 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 21:40:17   
Duškić
Ne znam jesam li pisala kod mene u okruzenju su sad tri bebe rodjene, decaci a imena su : Vanja, Despot i Njegos.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 22:03:28   
MamaNecaVo
Meni je Sergej bas lepo ime.I ne mora da ima nadimak,ja branim da moje dete zovu nadimcima.Ima svoje ime i zahtevam da ga tako zovu.Naravno,s godinama usledice mu nadimak toga sam svesna,ali dok mogu da uticem na to ne zelim da ga zovu psecim imenima.
Naime,Aki je xx ime za brojne pse u nasoj okolini kod blizih ljudi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 22:08:37   
Maraj
I meni je Sergej ok. Al mi se isto sto i kaze Mariya ne svidja ono GEJ u imenu. Ne gine mu neko ruganje vrsnjaka kad - tad. Inace mi imamo prijateljicu ruskunju. Sin joj se zove Sergej. Nadimak mu je Serjoža

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 22:33:57   
MishMash
Mateja i Matija mislim da imaju isto znacenje kao Bozidar i Teodor user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 22:49:33   
Rosita
Да, Руси кажу Серјожа. Може и Серж.
Деспот ми се не допада. Вуче ми на неког тиранина.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 22:51:24   
vocicana
E bas neobicno, nisam jos cula da je neko detetu dao ime Dositej.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Ime za decaka
22.12.2017 23:59:01   
choopa choops
Vanja mi je super ime za dječaka user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 0:55:42   
Sanjica26 RR
Ni ja nisam cula da je neko dao ime Dositej.
Meni je prelepo ime Sergej. To mi je bila zelja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 8:36:17   
degu
Da,da i Matija je "bozji dar". Inace i meni je lepo Novak. Sergej mi se isto zbog geja ne svidja , ali nisam ni ljubitelj ruskih imena.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 8:40:32   
Maraj

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Vanja mi je super ime za dječaka user posted image


Joj a meni se ne svidja. Ne volim imena kad ne znas jel decak il devojcica. Uvek pored imena mora da stoji M ili Ž da bi se znalo kog je pola. Isto kao ime Sava. I ono se daje kod oba pola

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 20:07:04   
madre
Kao sto je meni prelepo ime ta devojcicu Saša! Ali ga svojoj devojcici verovatno nikada ne bih dala, jer prvo ne bih mogla da objasnjavam:da da, devooojcica je sašaaa, a drugo ne bih mogla i da objasnjavam da nije stašauser posted image pricam npr ako nekom dajem podatke preko telefona ili tako touser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 20:31:50   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Vanja mi je super ime za dječaka user posted image

I meni se svidja Vanja heheh...A imala sam u skoli i Vanja m i Vanja Z u istom razredu i vecito je bila dilemauser posted image

D sad opet izjavljuje da ce bata biti Pavle. Jako mi je lepo Pavle al kad pomislim Paja Pajica....muka me hvatauser posted image

Dositej mi je bas lepo

Nego za devojcicu mi je lepo Misha, ne Masha nego bas Misha ehhehe al isto bi sledilo objasnjavanje user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 23.12.2017 20:32:39 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 21:14:24   
Maraj
Joj od nadimaka ne moz' pobeci... Ja Lazara zovem imenom ili Laza. Isto i mm. Al rodbina mm iz Bosne ga zove LazO. Joj sto me to O na kraju nervira. Nije on LazO vec LazA!!! Al sad da kazem, odma sam babaroga. Tako da za sad cutim, al sve nesto mislim da cu uskoro da "puknem" pa da " lanem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 21:21:44   
Rosita
Meni je Vanja lepo, ali ne bih dala. Ja dajem ime koje meni znaci i koje mi blesne. Ne vagam i nekako se ne obazirem sta drugi misle. Malo sam sebicna mozda, ali sinovima dajem jauser posted image . Mm jedino da pokusa treci putuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 21:53:56   
choopa choops
Vidiš a mene nervira kad se muškim nadimcima dodaje to a na kraju. user posted image Pederasto mi je.
Jednom je jednom malom trebala da doe pomoć od vlade za liječenje, a kuma mene pita kojeg Vlade?user posted image Pa nije Vlada, nego vlada. A ime je Vlado!user posted image

A inače Lazar mi je lijepo samo bez nadimka. Ni Laza ni Lazo.

I Pavle mi je lijepo (narvano bez nadimka).

Daaaaa Saša za djevojčicu isto ekstra user posted image I Staša user posted image I Miša user posted image

Dositej mi je onako...šta znam malo bezveze kao ajde da bude drugačiji od drugih, a zapravo ništa posebno.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 21:59:18   
Maraj
Ne znam, ja zivim i rodjena sam u Srbiji. Na kraju nadimaka se uvek dodavalo A. Tako da mi to O u Mišo, Slobo, Lazo... jako para usi

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 22:21:52   
Rosita
Meni je lepse sa A na kraju, iako sam odrasla tamo gde je O. To je nekako stvar navike, podneblja. Mada verujem maraj da je tebi ok npr. Vlado Georgijev, Miso Kovac i td. Navikli smo.

< Poruku je uredio Rosita -- 23.12.2017 22:23:27 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Ime za decaka
23.12.2017 22:25:06   
choopa choops
Da, ja sam iz Cg meni A baš zvuči bezveze. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here