|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:05:23   
Ana RR
Khm..khm..user posted image ko zna....user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:08:30   
dobro bice iz bajke
Daj boze da je to Anci..Mene su trebale grudi sad da rasturaju od bolova,ali one su samo malo otekle i bradavice me razbise..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:10:21   
Ana RR
Meni su tamne bradavice bile jedan od znakova trudnoće.. nisu me bolele ali su bile baš,baš tamne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:13:45   
dobro bice iz bajke
Meni su isto tamnije i koza oko njih je pocela da se povlaci prema njima..user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:18:17   
Ana RR
Ne znam, moguće je.. ja sam jako rano osetila simptome ali sam tek kasnije shvatila šta su značili..

Nedelju dana posle ovulacije sam imala nalete vrtoglavice i mučnine, a počela sam da sumnjam kada sam jedan dan pojela celu kutija jaffa keksa (inače ne jedem slatkiše) user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:25:33   
dobro bice iz bajke
user posted image user posted image Hvala ti Anci puno..

Meni se gade cigarete  vec dva dana stomak mi je nadut ,spavam kao luda i bolne bradavice..I da jedeem kao nenormalna,nikad nisam doruckovala ali zadnja dva dana jedem kao luda..Kad da uradim testic?

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:35:04   
Ana RR
Kad treba da dobiješ, za 9 dana? Nemoj još, mnogo je rano.. ako možeš da izdržiš, sačekaj da ti kasni bar dan,dva..




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:37:45   
dobro bice iz bajke
Da za 9 dana..Ma izdrzacu moram..Idem na odmor tako da necu puno da razmisljam o tome..Opusticu se..HVALA TI ANCI JOS JEDNOM..PRAVO SI user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bolne bradavice
31.7.2010 14:43:15   
Ana RR
Nema na čemu draga user posted image
znam kako ti je, i ja sam brojala dane do (ne)očekivane M.. koju sam ja i dobila, pa radila test poslednjeg dana M i on bio pozitivan.. ali da se ne ponavljam, više puta sam pisala o tome.

Uživaj u odmoru, urolog mm nam je pre neki dan rekao da se na moru najlakše prave bebe user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 21:49:54   
choopa choops
Nije bas za ovu temu (mislim nisam trudna user posted image ), ali je problem isti.

Bole me bradavice jako user posted image Nemam ragada i sve je to u redu, ali M kada sisa stisne bradavicu desnima i ne pusta. Pa povremeno pocupa. Uzas. Ima li neko savjet kako da ovo pregrmimo, jer ne mogu vise ni brus da obucem kako treba? user posted image

P.S. Ako je post za neku drugu temu slobodno prebacite i dajte link user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 21:58:12   
MarijaBg
Ja mogu samo da ti prenesem sta su nam savetovali u skolici za trudnice.
Kada te beba tako stisne, znaci da nije uhvatila lepo bradavicu. Treba da joj uhvatis nosic prstima da bi ona jako zinula i uhvatila lepo celu areolu sa sve isplazenim jezikom. I tako nema sanse da te stisne nepcima...
Mada to verovatno znas user posted image ali eto cisto da pomenem

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 23:10:26   
choopa choops
MarijaBg hvala svakako user posted image
Mada M ima od samoga starta problem sa hvatanjem bradavice user posted image (smotan je za medalju user posted image ), mislim da sad nije stvar u tome, vec ga vjerovatno muce desni pa zato stiska tako da mi oci ispadaju user posted image Pa mozda neko zna neki recept za mazanje, ice, pice i tako to user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 23:11:31   
Nensi*
Jel si probala Lanolin?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 23:15:46   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: nensi27

Jel si probala Lanolin?

Nisam. Dadoh ga rodici koja se porodila prije nekoliko user posted image Kao meni ne treba vise, pa da mu ne prodje rok.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 23:16:37   
Olga75
Choopa , da probas sa lanolinom ili sa pavlovickom 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 23:18:37   
Anoniman
Choopa, vi ste već veliki, vama su to sigurno zubići. I moj je kad su mu izlazili donji kečevi znao da stisne jako bradavicu a onda cimne glavu naglo unatraguser posted image user posted image Ja sam mazala lanolin i molila Boga da što pre zubi izbiju.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 23:20:26   
choopa choops
Hvala cure user posted image
IZVORNA PORUKA: snek

Choopa, vi ste već veliki, vama su to sigurno zubići. I moj je kad su mu izlazili donji kečevi znao da stisne jako bradavicu a onda cimne glavu naglo unatraguser posted image user posted image Ja sam mazala lanolin i molila Boga da što pre zubi izbiju.



Pa je li ti imalo pomogao lanolin?user posted image Joj ja ne znam kad ce mu zubi, nema od njih ni traga ni glasa user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bolne bradavice
23.2.2011 23:26:25   
Anoniman
Jeste...malo

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bolne bradavice
25.10.2014 17:14:36   
choopa choops
Evo me opet u ovoj temi. U početku su mi bile teške grudi i onao 'komplet' bolne user posted image , ali sad mi se dešava da me na desnoj strani zaboli jako bradavica, kao da neko iglu u centar provuce, pa izvadi? I tako svako malo...user posted image Da li se dešavalo nekome?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here