|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
11.5.2010 23:37:03   
sanji
Vidi,vidi, nas nema ovde! user posted image
Mi se kupamo svako veče i obožavamo da se kupamo! Preskočili smo 3 večeri od rođenja i to dve zbog vakcine i jednu zbog krštenja (kasno smo se vratili kući)! Neko mi je savetovao (mislim patronažna) da ih kupam na smenu, jedno veče jednu, drugo drugu, ali žao mi je kad več toliko uživaju! Sad već krenu da se raduju kad ih uveče stavim na dasku da ih skinem! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.5.2010 0:25:04   
lothroniell
Evo i mi ovde... Kupamo se svako vece, veceras ga je njegova mama prvi put kupala, do sada je to radila baka... Mi smo divni dok se kupamo, bas se vidi da uziva! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.5.2010 9:49:06   
mejvis
I mi se kupamo svako veče, jednom smo propustili do sada kada nam je bilo žao da budimo bebu!
Još smo mali pa se plašimo kupanja a plačemo samo kada se kupamo gladni! user posted image
Bebu kupa mama jer se tata plaši pa on asistira! user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.5.2010 10:36:25   
AtenA
Nives kupam svako vece,pre neko vece smo preskocili kupanje jer je zaspala u sedam i nesto i probudila se u pet,i tada se ujutru ojela ispod pazuha,voli da se kupa i dobra je posle kupanja,tako da mi je to najlepsi deo dana proveden sa njom,uzivam, pojela bih je
a Vukasina obavezno tusiram svako vece a svako drugo trece mu perem kosicu,i dva puta nedeljno mu punim kadu,i zna da se brcka i po pola sata,sav se smezura,ali mu ni to nije dovoljno kuka kada treba da izadje iz vode

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.5.2010 11:16:55   
usamljena
Una strasno voli da se kupa. To radimo svaki dan. Sada je dobila osip, verovatno od znoja (po ledjima iako ne spava na ledjima user posted image ), bar nam je tako rekla dr-ca, i da je ne mazem masnom kremom, a vec par dana je ne mazem nicim

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.5.2010 11:39:19   
Nena81
Kupanje svako vece a kako idu i sve topliji dani bice i tusiranja preko dana jer se od znoja ospu oboje.
A i to mi je najbolji lek kad ponervoze samo pod tus i milina, sta cu kad vole da se kupaju user posted image .
Pranje guze posle kakenja ne racunam to se podrazumeva.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
13.5.2010 0:19:22   
gagana83
IZVORNA PORUKA: usamljena

Una strasno voli da se kupa. To radimo svaki dan. Sada je dobila osip, verovatno od znoja (po ledjima iako ne spava na ledjima user posted image ), bar nam je tako rekla dr-ca, i da je ne mazem masnom kremom, a vec par dana je ne mazem nicim

Pisala sam ti u drugoj temi,slobodno je manje oblaciuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
13.5.2010 11:03:25   
ana77
Mi smo je onih hladnijih dana kupali svako drugo vece ali sad smo poceli svako vece jer se ipak oznoji, a posto i bljucka onda se i malo usmrdi od mleka user posted image , pa moramo da je brckamo :)!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
13.5.2010 11:07:35   
Anoniman
Proživim manji nervni slom pri samoj pomisli na kupanje. Jedan dan se tuširamo, i to je ok, a sledeći dan peremo i kosu,pa se kupamo u kadici koja je u kadi. Neša toliko voli da se kupa, da je to nenormalno, posle pola sata ga nasilno izvlačim iz kade, tresem se jer se bojim da će mi skliznuti koliko vrišti, urla i koprca se, tresem se jer se bojim da će se povrediti...ne mogu da ga urazumim uopšte, sve sam pokušala, i ne uspevam. Nažalost, mm radi uglavnom popodne, mada i kad je tu u vreme za kupanje ne može da pomogne, osim da umesto mene završi taj mučni ritualuser posted image

(odgovor članu ana77)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
13.5.2010 17:28:40   
anajid
Mi se kupamo svako vece obavezno,jer imamo mnoooooooogo kose i onda se oseti ako se ne kupa?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.5.2010 17:12:36   
Unica
nasa una je isto cupavica i mora da se kupa svaki dan, ali sam se ja zeznula par puta pa ako zaspi u to vreme ja sam je budila i bio je haos. rasani se pa onako sunjava i razdrazljiva navali na sisu da se umiri pa se prejede.
preskocili smo svega par puta i to samo ako je bas ukomirana od spavanja.
inace to nam je jako bitna rutina za zapocinjanje nocnog sna. ai ona obozava da se kupa pa svi uzivamo u tome.
poceli smo i da praktikujemo po savetu pedijatra da je skinemo u pelenu pre kupanja, ja skinem majcu i stavim j da leskari malo na meni. to je jako umrii i mnogo lepse spava.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
16.5.2010 17:24:55   
engimengi
Jaooo,sva deca vole da se kupaju samo ovi moji indijanci nikakouser posted image Štroke jedne mislim da se namerno uspavaju u vreme kupanjauser posted image user posted image
Kupam ih svako veče,uz plakanje,preskocila sam par puta i nisu bas bili nesrećni..nadam se da će kasnije malo vise da vole.

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
12.6.2010 15:52:46   
Pilence81
Ja je kako vec negde pisak "tusiram popodne" i kupam svako vece pogotovo jer su ove vrucine,bebica uziva da se kupa a i mnogo se bolje oseca,mirnija je lpes spava i manje place

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
23.9.2010 9:07:43   
Anoniman
Jel sve bebe vrište dok su malene i kupaju se? Nešto se ne sećam sa Lukom... pamtim tek period kada je voleo da se kupa, što je 100% 3m+, a šta je bilo do tada - nemam pojma. user posted image Marko vrišti čim ga skinem. Ne voli dete da je golišavo user posted image , a vrišta je i u kadici dok ga je patronažna kupala, ja još nisam kupala svoje dete. 

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
23.9.2010 9:10:00   
Lu
Moj je vrištao dok ga je babica (patronažna) kupala 10-ak dana, kad sam ja poslije nijeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
23.9.2010 9:12:51   
Anoniman
Jao kada bi i moj tako.

Za Luku se sećam da je vrištao kada ga izvadim iz vode, ali se opet ne sećam sa koliko meseci je to bilo.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
23.9.2010 9:34:02   
magnetic
I mi obozavamo kupanje.Malo se bunimo kod brisanja,ali posle kratkog placa kada se obucemo i ususkamo spavamo ''kao beba''user posted image .

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:00:13   
Kvini
Kupamo se svako drugo vece, mislim da nema potrebe svako vece (imala sam nameru, da zna kad je noc, ali ispostavilo se da joj to ne treba, od 2 meseca spava po celu noc). Mozda cu svako vece kad pocne da puze.user posted image Koristim Nivea baby kupka + sampon, mnogo lepo mirise. Ne koristim nikakva ulja ni kreme, samo Pavlovicevu za guzu i malo utrljam i ispod pazuha, da se ne ojede.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:02:21   
Anck Su Nmaun
Svako vece,retko kad da preskocimo, oboooozava da se kupa, nikad nije plakala zbog kupanja..ali zato oblacenje....ko sirena user posted image

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:11:00   
madre
mi smo se do punih pet meseci kupali svako vece, a posle svako drugo. mada se zadnjih par dana opet kupamo svako vece zbog osipa po licu. koristimo chicco kupku, a pre neki dan sam kupila i johnson losion od lavande- bed time- za posle kupanja,jer mu je koza nekako suva. divno miriseuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:14:47   
Anoniman
Jao moja bolna tema! user posted image user posted image user posted image

Kupamo se 2x nedeljno zbog ekcema i seboreičnog dermatitisa, ne smemo češće, jer voda isušuje kožu.

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:17:06   
Anck Su Nmaun
Sta znam , cesto pomislim da bi mogli svako drugo vece ,kosu pomokri al nesamponiram uvek, al kad se ukaki po 5 puta dnevno i skinem je do pola da joj operem guzu..lakse mi onda okupati je celu user posted image
Al kasnije sigurno necu!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:19:43   
Verus
Jesam sve dok se nije razbolela i dok nije zahladilo. Bez obzira na grejalice i grejanje, hladno je uvek u kuci, osobito kad mokar izadjes iz vode.  Kosu joj perem svaki 3 dan, a sada je i kupam svaki 3 dan.  Operem joj samo guzicu u lavabou.  Volela je tu rutinu, ali bice ok ovako, sve dok opet ne otopliuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:28:13   
madre
i ja sam, verus, iz istog razloga pocela da ga kupam svako drugo vece. hladno je, brrrrruser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li kupate bebe svaki dan?
9.1.2011 22:37:26   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Tash

Jao moja bolna tema! user posted image user posted image user posted image

Kupamo se 2x nedeljno zbog ekcema i seboreičnog dermatitisa, ne smemo češće, jer voda isušuje kožu.


Od cega se dobija taj seboreični dermatitis? Bas mi je zao zbog vas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here