|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 8:46:21   
Didy
Viče moj muž juče - Brza pošta bam je pred kućom! Rekoh - Nisam ništa poručila! Kaže on - Nemoguće da danas ništa ne stiže..😂
Mislim da mm je zanima šta kupujem. Nekad kad mu nešto pokazujem, on je u fazonu - Ma, ne smaraj, baš me briga. Naravno, nikad to ne kaže, ali po faci mu znam već. 😂 Nikad ne sakrivam ništa. Sa svojim novcem mogu da radim šta hoću. Kako ima ona fora - Ženina plata je njen novac, e a muževa, to je kućni budžet. 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 8:50:23   
jess021
Ne krijem nista, sve placam njegovom karticom 🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 8:51:10   
Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Ne krijem nista, sve placam njegovom karticom 🤣





Ahahahahaha... Ovo je najbolji komentar. 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 9:46:56   
betibupbg
Naravno da prijavim, da se pohvalim sto kaze nas narod.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 9:48:20   
Sanjica26 RR
Nista ne krijem. Nema potrebe za time. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu betibupbg)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 9:55:11   
jess021
Didy, jednom kad sam bila u Bigu, kaze hteo je da zove banku da blokiraju karticu, mislio da su mi je ukrali 😁



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 15:16:48   
mikica88
Ne prijavim, njemu je sve nepotrebno. Pa posle treba i moze.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 17:03:29   
betibupbg
Nije valjda da vam muzevi sami daju kartice?! 😅


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 19:00:15   
mikica88
Vidis to se negde desava,

(odgovor članu betibupbg)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 21:34:27   
Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Didy, jednom kad sam bila u Bigu, kaze hteo je da zove banku da blokiraju karticu, mislio da su mi je ukrali 😁





Jao, Jess, umirem od smeha! 😂😂😂
Ja kad kupujem nešto veće, samo mu pošaljem sms - Uplati mi para. I uplati mi uvek skoro duplo više. Ništa ne pita, samo prebaci e-bankingom, a pošto smo u istoj banci, legne odmah.
Nego, sad se set_ih situacije od prošlog leta. Krećem u grad i svašta nešto nam treba, mm se sprema za posao, kažem ja njemu - Prebaciću para na svoj račun (znam mu šifru na e-bankinku). Odlazi on na posao, odlazim ja u grad, stojim na kasi i kaže prodavačica - Nemate sredstava. Zovem ja mm na posao, kažem - Ne znam šta je s uplatom, što nije legla. Stiže sms posle par minuta - Nemoj da si pipnula ikad više moj e-banking nalog, uplatila si 20 000 dinara MTS-u. 😂😂😂 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 21:47:24   
branki*
Da se meni to desilo,izbio bi incident totalni.mada ja ni u najludjem snu nw mogu da zamislim da mi uplacuje novac za trosak..a,tek i vise ...u trecem zivotu.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 22:27:08   
jess021
Didy, i? Vratili vam pare? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 22:32:11   
mikica88
Branki, u trecem zivotu i kod mene.
user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
19.9.2020 22:38:36   
smeško
Jao, Didy, bas sam se nasmejala. 😂

Ja nosim svoju i mm kartice. Nemam potrebu da bilo sta krijem. Za sada. 🙃

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 0:45:29   
Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Didy, i? Vratili vam pare? 





Išao je neku izjavu da daje, vratili su nam posle nekih mesec dana. Došao on kući s posla tog dana, ljut, ne progovara. Kažem ja - Imam plaćen mobilni za narednih godinu-dve, ne moram da se cimam, šta fali. Samo me je pogledao. 😂
Ja obično idem u nabavku u kući, kupujem deci garderobu i sve ostalo što treba, pa moja plata ode ponekad dok ne legne nova. Nikad me nije pitao za šta će mi novac. Doduše, ja ni ne trošim previše na neke gluposti, mene kupovina smara. Kupim sebi nekad neku kvalitetniju obuću ili torbu ili odeću, ali to je daleko ređe nego što on sebi uzme. Uopšte nisam tipično žensko, ne volim da idem od prodavnice do prodavnice i da tražim, kupujem. U poslednje vreme, sve što mogu uzmem onlajn. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 5:49:16   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: jess021

Didy, jednom kad sam bila u Bigu, kaze hteo je da zove banku da blokiraju karticu, mislio da su mi je ukrali 😁






Hahah sjajnp. Didy isto. Pre nekog vremena slicna situacija. Dao mi karticu i  kao imas para za sve ne brini. Ok. Obavljam ja sve redom. Stignem kyci i stize mi poruka: ajde spici i tih 123 din sto je ostalo nek ide zivot 😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 6:09:53   
smeško


IZVORNA PORUKA: Didy
Ja obično idem u nabavku u kući, kupujem deci garderobu i sve ostalo što treba, pa moja plata ode ponekad dok ne legne nova. Nikad me nije pitao za šta će mi novac. Doduše, ja ni ne trošim previše na neke gluposti, mene kupovina smara. Kupim sebi nekad neku kvalitetniju obuću ili torbu ili odeću, ali to je daleko ređe nego što on sebi uzme. Uopšte nisam tipično žensko, ne volim da idem od prodavnice do prodavnice i da tražim, kupujem. U poslednje vreme, sve što mogu uzmem onlajn. 


U ovome sam se bas pronasla. Sve isto.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 7:15:58   
mikica88
I ja volim online da kupijem , lakse je. Ali nekd stvari moraju da se probaju.
Umem da preteram pa malo rasporedim kupovinu kad pokazujemuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 9:06:09   
jess021
Kod nas je situacija takva da ja trenutno ne radim, ali sad bas razmisljam da je kartica od mm racuna vec godinama kod mene, nemam nikakav problem sa tim. Valjda nema ni on🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 9:15:06   
mikica88
Sigurno zna da dobro raspolazes novcem. Odlicno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 9:26:35   
jess021
Pa ne mogu bas da se pohvalim, ali trudim se



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
20.9.2020 11:53:02   
smeško
Jess, 😂

Super si ti, sigurna sam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
21.9.2020 20:22:27   
jabudic
Ja prijavim uglavnom sve, ali ne sto moram, nego onako sto sam laprdaca. Njega ni ne zanima sta sam kupila.Svakako sam ja taj Deda Mraz u kuci koji svima kupuje sve potrebno i nepotrebno. Dobro, eto mozda neku knjigu preskocim da pomenem, jer bas puno trosim na tu stavku, nekad vise nego sto bi trebalo.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
28.3.2021 20:07:25   
flamingos
Ništa ne krijem.Sve što se kupi,tu je,vidi se.Zašto bih krila?Tako je svih ovih,evo još malo,punih 28.godina braka.


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
31.3.2021 16:12:30   
dddaca
Bas tako, ne razumem zasto bih krila sta kupujem? Nekad kazem, nekad ne kazem, ali ne da bih sakrila, vec zato sto zaboravim ili ne smatram bitnim. Ili mozda njega to ne bi zanimalo... I niko od nas ne vidi problem u tome

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here