|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
15.4.2010 18:04:22   
gagana83
Upgrade,ima nekoliko proizvodjaca koji su iz Arilja,nemoj da te to prevari, samo jedan je pravi stari Ariljski pamuk,ostali ih kopiraju!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
16.4.2010 12:43:26   
upgrade011
Tek sam juce videla da ih ima vise i to samo onih koji imaju sajtove (koje im je ocigledno pravio isti covek user posted image ) Idem u radnju na Bulevaru, negde je iznad Djerma, da vidim sta imaju...a nadam se i da kupim nesto lepo.  

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
21.4.2010 21:22:09   
maslinica
ja sam sve kupila 62....imam jednu jedinu benkicu 56...ja sam kupovala od 62 na vise...pa ako mu bas tako jako, jako bude veliko, kupicu mu koju stvarcicu manje velicine.

da li je neophodno da benkice budu na one spagice, a da se ne kopcaju medju nogicama. moje se sve kopcaju medju nogicama, ali imaju i one vezice ko klasicna benkica?!?! ima li koja iskustvo? ja sam ove sve dobila od mame, nije zena znala da ne treba da se kopcaju, a glupo mi kupovati sada.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
21.4.2010 22:36:38   
Snelle
A šta fali što se kopčaju dole? Još bolje, neće se detetu izvlačiti benkice i podizati stalno k'o ove što mi imamo. 

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
21.4.2010 22:38:24   
Anoniman
Ne mogu da zamislim, pa ću da pitam... zar benkice koje se kopčaju dole nisu bodići? Ili ima i neka, da kažem tako, među vrsta između benkice i bodića?

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
21.4.2010 22:43:00   
marince1
IZVORNA PORUKA: maslinica

ja sam sve kupila 62....imam jednu jedinu benkicu 56...ja sam kupovala od 62 na vise...pa ako mu bas tako jako, jako bude veliko, kupicu mu koju stvarcicu manje velicine.

da li je neophodno da benkice budu na one spagice, a da se ne kopcaju medju nogicama. moje se sve kopcaju medju nogicama, ali imaju i one vezice ko klasicna benkica?!?! ima li koja iskustvo? ja sam ove sve dobila od mame, nije zena znala da ne treba da se kopcaju, a glupo mi kupovati sada.



Kako to mislis da li je neophpdno?
Dobro je sve no sto je tebi zgodno!
Po meni je zgonije to sto se kopca izmedju nogu,a jos ako se i sa strane kopca pa nemora preko glave user posted image  

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
21.4.2010 22:44:30   
gagana83
IZVORNA PORUKA: marince
                       

Kako to mislis da li je neophpdno?
Dobro je sve no sto je tebi zgodno!
Po meni je zgonije to sto se kopca izmedju nogu,a jos ako se i sa strane kopca pa nemora preko glave user posted image  


user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:17:22   
magnetic
Ja sam dobila dve benkice broj 50 i to i jeste broj za novorodjencad,ovo ostalo im sve visi.Ali taj taj broj prave samo u Beba Kids-u

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:20:01   
magnetic

IZVORNA PORUKA: gagana83

Upgrade,ima nekoliko proizvodjaca koji su iz Arilja,nemoj da te to prevari, samo jedan je pravi stari Ariljski pamuk,ostali ih kopiraju!
To sam i ja primetila dok sam kupovala necakinji.Neke benkice su se toliko rastegle da se sada mogu staviti dve bebe u njuuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:34:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne mogu da zamislim, pa ću da pitam... zar benkice koje se kopčaju dole nisu bodići? Ili ima i neka, da kažem tako, među vrsta između benkice i bodića?


Ima neshto ni tamo ni vamo user posted image

Koliko sam ja videla....moze skroz da se raskopcha...pa onda preklopish, zavezesh sa strane, i onda zakopchash dole.... ali po mom mishljenju je skupo.... jer ja sam nashla obichne bodice za 140 din, benkice za 60, a ovi bodi-benkice su oko 300 din komad user posted image Meni je to skupo...

EDIT:

Evo i slike sa neta

user posted image


< Poruku je uredio Smeshkica -- 22.4.2010 10:38:38 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:41:23   
Anoniman
Mhm, meni je to bodi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:43:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mhm, meni je to bodi. user posted image


Pa da....samo shto bodi ne mozesh skroz da raskopchash...nego ga morash navuci preko glave.... ovo samo raskopchash....stavish ispod bebe....i onda bebu na to...i samo zavezesh i zakopchash dole... Imala sam demonstraciju u prodavnici.... samo dzabe....kad mi cena ne odgovara...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:44:50   
Anoniman
Pa nije, sada se prave bodiji sa drikerima i zovu se bodi, a ja ne pravim razliku dal je na drikere ili na trakice.
Sve što se kopča među nogama je bodi, a što nema taj deo za među noge je benkica ili prosto posle dux ili majca.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 22.4.2010 10:45:11 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:47:06   
Anoniman
Pa da...zaboravila sam da sam videla i bodije koji se raskopchavaju na drikere sa strane... user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:48:10   
Anoniman
E dobro... razjasnili smo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:49:17   
Anoniman
hahaha...jesmo... samo kad odesh u prodavnicu i trazish neshto...pokazatje ti sve...jer ni oni vishe neznaju kako se koji deo zove user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:50:52   
Anoniman
user posted image Ja ne tražim, kažem "Samo da pogledam!" i prevrnem radnju. 

< Poruku je uredio Tasha RR -- 22.4.2010 10:51:04 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 10:54:14   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Ja ne tražim, kažem "Samo da pogledam!" i prevrnem radnju. 

Istouser posted image

BTW,kako god da se zove ovo na slici sto je Smeskica postavila odlicno jeuser posted image
Meni je bilo prakticnije i od benkica i od klasicnih bodica!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
22.4.2010 10:56:03   
Anoniman
Da, čak mislim da je ovo na slici praktičnije od bodića sa drikerima. Ja mrzim drikere, Luki leti ostaje otisak drikera na koži, valjda ima baš oset_ljivu kožu. 

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.4.2010 10:57:40 >

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
22.4.2010 11:03:06   
Anoniman
Hahah...pa zavisi kakva je radnja....neke su tako pravljene da nema shetnje...nego morash prodavachicu da cimash da skine sa police da vidish shta je to...ili da trazish konkretno.... Naravno..ja takve radnje zaobilazim....poshto i ja volim da prevrnem radnju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
22.4.2010 11:09:48   
upgrade011
Ja ovo na slici zovem "kimono bodic" user posted image     jer se prekalpa dva puta preko stomaka. Ne znam da li su prakticni, tj. da li se taj deo koji je do bebe guzva. Neki modeli imaju i drikere da taj deo drze na mestu ali su bas sa strane i cini mi se da mogu da zuljaju. A ima ih bas lepih - moracu bar jedan da kupim.
Inace Arilje radnja kod Djerma je bila promasaj...sve sto sam pogledala od odelca, bodica , kompletica kosta preko 500 dinara, obicno 680 ako se dobro secam, i nije nikakakv posebni kvalitet. Sve mi je delovalo predebelo i grubo. Moracu da nadjem neku drugu radnju. 

< Poruku je uredio upgrade011 -- 22.4.2010 11:10:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilešte
22.4.2010 11:12:57   
upgrade011
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

.... jer ja sam nashla obichne bodice za 140 din, benkice za 60, a ovi bodi-benkice su oko 300 din komad user posted image Meni je to skupo...

 
Gde si nasla te bodice za 140? To je ekstra povoljno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
22.4.2010 11:18:54   
*Alexx*
Kahm, kahm, imamo temu Bodići, benkice, odelca... Tasha, nemoj da me biješ user posted image  user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
22.4.2010 12:03:09   
Dora
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Hahah...pa zavisi kakva je radnja....neke su tako pravljene da nema shetnje...nego morash prodavachicu da cimash da skine sa police da vidish shta je to...ili da trazish konkretno.... Naravno..ja takve radnje zaobilazim....poshto i ja volim da prevrnem radnju user posted image user posted image user posted image

user posted image isto. Otisli mm i ja u Turbolimac da kupimo te prve stvarcice. Tamo okacene providne kutijice sa po 2-2 bodica spakovana unutra. Pitam ja jel ima izlozeno, kazu nema. ok. Otvorim ja jednu velicinu, pa drugu, pa uporedjujem...Dosla prodavacica da me opomene da "one ne preporucuju da se to zapakovano otvara". Reko, kupicu samo moram da otvorim da vidim sta kupujem, jel to u redu? "U redu" rece ona i ode dalje, ko ce da se kaci sa mnom ludom i trudnomuser posted image Odabrali mi sta cemo, dosli da onih kompletica 7 delova, biramo, dolazi opet jedna i pita da nam pomogne. user posted image jadna, ne zna gde su napisane velicine a kad sam je pitala da li ima velicinu u ovoj boji ona mi daje stramplu u toj boji. Ja uzela stramplu i onaj 7 del. kompletic pa je pitam "Jel ovo isto?" ona samo slegnu ramenima... Nemoj mi pomagati molim te, pile, imas 20 godina i ne treba da znas o stramplama i bodicimauser posted image user posted image user posted image bila mi smesna i simpa...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Veličina bebine garderobice za porodilište
22.4.2010 12:06:11   
Dora
Uzela sam nesto 56 i nesto 64 ali tu je negde, meni se cini da je jako malo...ma, za prvih mesec dana... uh, A trenerkica najmanja velicina, brzo ce je prerasti bas mi zao ali nije bilo broj vece.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here