|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto sve djeca placu?
3.11.2013 15:29:55   
Žapkić
Oooooooo, pa kad bih ja nabrajala za šta sve Tina plače, ispunila bih 100 stranica. Najčešće, naravno, bez razloga...

Evo sinoć, konkretno:
Bili smo kod mog strica juče na nekom ručku. Mislim, pola familije i prijatelja..user posted image Ona je ceo dan skupljala one zatvarače od piva i to je pakovala na neku klupicu.
Naravno, nije spavala popodne iz bojazni da "nešto ne propusti". Kad smo krenuli kući, stigli do pola puta, ona je se rasplakala za onim zatvaračima, jer ih, zaboga, nismo poneli!!! Oooo, velike dragocenosti, suza suzu stiize!!! Dotle je došlo, da sam , još sa ulaznih vrata kad smo stigli kući, dohvatila flašu vina i otvorila je samo da bi njoj dala zatvarač, ne bi li prestala da plače!!!user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zasto sve djeca placu?
3.11.2013 17:41:09   
MTS064
Zato sto joj nije ispao zubic... zato sto nece da joj ispadne zubic ali hoce zubic vilu...

zato sto ne zna ko joj je napravio lokne (a ima prirodno kovrdzavu kosu)user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zasto sve djeca placu?
24.11.2013 14:37:21   
Olga75
u ovom momentu place na sred dvorista jer nije cula divlje guske - patke sta li su vec user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zasto sve djeca placu?
24.11.2013 14:41:27   
lesica
Zverčica user posted image

L se danas drala zato što joj je lizalica bila zelene boje user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zasto sve djeca placu?
24.11.2013 14:46:22   
mtajcica83
Jutros svrco gledao crtani ruzno pace..I ono kad su malo pace istjerali i kad je on jadnicak sam isao sumom,,,kaze meni Andrija vidi mama,jadan maji, nema mamu nego moja sam da ide ,jadan i rasplakao se,,user posted image ..


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zasto sve djeca placu?
24.11.2013 16:04:18   
Torbica
Moj Djole njace ako necu da mu pustim crtani.....buaaaaa! Navukao se blago meni...sad par dana kako nije isao u vrtic... A cerka nikad nije plakala zbog toga, kad bih rekla ne moze, ok, radila bi nesto drugo. A on...sedi i bulji u prazan ekran, i doziva!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zasto sve djeca placu?
24.11.2013 16:09:08   
vikiveki
Dobro pitanje...moji plaču uglavnom kada nije nešto onako kako oni žele...kada se tuku,kada hoće da uzmu nešto a nemogu da to dohvate...

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zasto sve djeca placu?
24.11.2013 20:58:44   
VVVV
Moje dete u poslednje vreme hoce da bude velika, pa se kao ona ljuti na mene.
Kad nesto zabrlja i kazem da sam ljuta, a ona namesti ruke na bokove i kaze ''E ja sam ljuta', i onda pocne da place kao kisa.
Ima valjda potrebu da se suprotstavi, a jos je mala, pa je to uplasi ili rastuzi. Slatkica. Onda mi bude zao, a moram da se pravim ozbiljna :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zasto sve djeca placu?
25.11.2013 21:10:43   
mtajcica83
Moj svrco je danas plakao kad nam je posao vodoinstalater yasto jos nije ostao i zasto nije popio svu vodu do kraja nego je pola case ostavi.Pa je posle plakao jer je duvao zeleni balon i puko je jer ga je prepuvao a on hoce bas zeleni opet da duva nece rozi ili zuti koji su nenapuvani user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zasto sve djeca placu?
25.11.2013 22:36:35   
Adriana83
Andjela je danas plakala zato sto Viktoria zna lepse da namesti krevet user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zasto sve djeca placu?
16.3.2014 22:42:05   
mtajcica83
Danas smo kmecali jer kad smo se vracali iz sEtnje, prodavnica u nasem naselju je bila zatvorena popodne nedeljom ne radi, a nije mi se dalo ici nazad do neke koja je otvorena i zaboga nismo kupili kokice i poceo A. da place sveg glasa ..Cijelo naselje je odjekivalo ko da je neynam sto u pitanju..Nailazi komsija i gleda me cudno u fazonu kao sto se ovoliko dere i ja mu kazem a on vice njemu pa nema veze, sutra ce ti mama kupit kokice a ovaj jos vise u dreku...user posted image ..Obicno ne place kad nesto trazi a ne kupim mu..sto mu bi danas .neznam

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zasto sve djeca placu?
16.3.2014 23:15:48   
anci kv
D je za ovih 7 meseci zaplakala možda svega 5 puta, ako je baš nešto muči...u početku sam se plašila, obično sve bebe plaču...sad kad zaplače znam da je nešto zabolelo e onda se ja raspadam..

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zasto sve djeca placu?
17.3.2014 0:14:35   
Ivanka 75
Nasa malo starija komsinica juce - place jer sam je pogledala!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zasto sve djeca placu?
17.3.2014 8:14:59   
NadaR
Jooj kad se samo sjetim ... user posted image
Jednom je plakao sto ne postoje dva dana koja se zovu nedelja . Subota je bas ruzna . user posted image user posted image
Sad stvarno rijetko imamo plakanje , bas kad se jako udari .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zasto sve djeca placu?
16.9.2014 6:30:54   
Misha i Ljisha
moj bratanac je pre neki dan plakao jer sam mesala griz u njegovom tanjiru da se ohladi pa je poceo da njace "Necuuuu taaaakoo da se hladi, vrati ga na staro, vidi sad kako izgleda, neeeecuuuu"user posted image , nesto malo posle toga sam mu dala limunadu i osladila sam je medom naravno rekao mi je "teto ja ne volim ove kisele sokove, jel mozes da mi promenis boju soka" i ja uzmem i sipam mu domaci sok od visnje ali u drugu casu i on krene opet da njace "ja sam samo hteo da mi promenis boju soka, a ne da dobijem drugu casu, hocu onu casu" user posted image

a moja D je plakala jer je jela griz i prosula jednu kasiku po sebi (a nije htela portiklu) i pocela je da njace. Kad je dobila limunadu na slamcicu pocela je da duva i pravi balone u casi i opet se polila i pocela najstrasnije da njace. Znaci taj dan naizmenicno su njakali ona injen brat ja u cudu, nikad nisu bili takvi

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zasto sve djeca placu?
16.9.2014 7:43:37   
mali_mis
Moje dete place kad dodjemo iz sernje kuci, a on bi jos da seta. Ili kad postar zazvoni na vrata, pa kad zatvorimo vrata za postarom onda place, jer on (dete) ne ide napolje. Place i kad se zavrse njegove omiljene reklame na tv.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zasto sve djeca placu?
16.9.2014 17:17:42   
Torbica
...kad im se spava!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zasto sve djeca placu?
28.4.2016 17:42:24   
mali_mis
...kad se zavrsi Masa i medved, urlikanje za medalju. Al jos gore je, kad tu istu Masu gleda na youtube, pa kad vidi odjavnu spicu user posted image ne moze da saceka da pocne sledeca.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zasto sve djeca placu?
2.4.2017 19:36:02   
veselicaa
Sada znam uglavnom cim krene da place,sta joj treba da li zeli da je uzmem,da li je gladna,da li joj je dosadno,da li zeli da sisa.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zasto sve djeca placu?
2.4.2017 20:28:30   
Sanjica26 RR
Moja starija uglavnom place kad je umorna. I zato sto je emotivna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zasto sve djeca placu?
2.4.2017 20:45:23   
emicaa
I Dora bude placljiva kad je umorna.A David,kad je gladan,zedan,kad hoce da ga uzmem,kad mu se spava.On i neki placljivko

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zasto sve djeca placu?
2.4.2017 22:05:07   
Anck Su Nmaun
Jaaooo mogla.bih tri dana nabrajati zasta sve H ne zaplace user posted image
Nekad me stvarno izludi !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zasto sve djeca placu?
26.6.2017 13:05:58   
mali_mis
Juce je plakao jer je muva sa kojom se igrao izasla napolje, jedva sam mu objasnila da i muva mora da ide da piski i kaki, a ne moze u njegovoj nosi jer mu je velika.
Jutros je opet plakao zbog muve. Ali ovaj put jer ga je muva probudila.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zasto sve djeca placu?
5.7.2017 15:05:47   
Dragce86
Hahahaha, deca su show :D Ova moja ne znam zasto ne place?! Kad je gladna, kad se ukaki, kad joj je dosadno, kad joj se ide napolje, kad hoce plisanog dinosaurusa da se igra, kad joj se mnoogo spava, kad joj se ne spava a ja mislim da je vreme da spava...i tako u nedogleeeeed :P

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zasto sve djeca placu?
5.7.2017 16:17:49   
krin 40
Plaču a nigde suza nemauser posted image . Moja N ovako velika i zrela pa plače svaki put kada umre KING KONG u filmu.Mazohistički ga gleda iznova i iznova i opet plače..

< Poruku je uredio krin 40 -- 5.7.2017 16:19:41 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here