|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega koze ruku
11.5.2014 23:16:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Bolje da vam ne pricam kakve su mi ruke, od svezeg povrca i voca potamne, ispucale, najvise imam problem kad recimo skidam zaperke sa paradajza jer moja koza ocito ima problem sa listom paradajza. Imam i zuljeve al ajd sad to manje vise. Probala sam da perem ruke limunom, pa sam probala da oribam kupatilo sonom kiselinom, danas cu jos nesto na ruke da operem ali jedino su mi se nokti izbeleli ali tu gde mi je koza popucala i dalje je ostalo crnouser posted image . Mazem uvece ruke sa sudokremom dunjinim heheh..Kradem od deteta. ali nista to meni ne pomaze.


neee limunom, on jos vise isusuje kozu.
ja sam bas bas imala problema sa rukama, zimi su mi se rane otvarale koliko je koza bila suva, oko noktiju sve ispuca, krv ide... a onda je svemocna svinjska mast sve sredila za 2 dana... sada koristim garnier kremu za ruke a samo zimi povremeno naamazem sa mascu jer i mm ima problem sa rukama pa je on redovno koristi. preporucujem...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nega koze ruku
12.5.2014 1:02:05   
Žapkić
Meni je koza ruku, kao u ostalom i čitava moja koza, extremno osetljiva. Nema šanse da je ne namažem-čini mi se da bi mi se koža pocepala.
Trenutno koristim neku " Oriflame" "I love you" kremu i predivna je... Prelep miris, a ruke mekane...mmmm....

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nega koze ruku
12.5.2014 8:43:33   
Anck Su Nmaun
Nemam problem sa suvim rukama jer iz navike ruke namazem dva tri puta dnevno Pavlodermom koji inace i na lice stavljam bar dva puta na dan.... dobra stvar navike user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nega koze ruku
12.6.2014 15:48:30   
Bebetto
Imala sam ekcem na rukama, a posebno zimi je bilo užaaaass! DERMASALVE kreme ima čak i za ruke i za lice ,,,, ako je samo za ruke onda njihova za ruke. Malo je skuplja al ko je ima ruke kao ja, crvene sa ekcemom onda ne žali da da pare ako će mu nešto rešiti problem. JA SAM BILA SKEPTIČNA, ZA TAJ DERMASALVE NISAM ČULA, al posle pogledam po internetu i vidim da je baš prirodna kozmetika za problematičnu i suvu kožu i onda sam kupila kremu i veoma veoma sam zadovoljna, i dugo traje! Imam je još. Krema se kupuje u apotekama inače. user posted image

_____________________________

Voli me iz inata , voli me bez ostatka, voli me bilo gde sam, baš takvu kakva jesam !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nega koze ruku
30.7.2014 15:49:09   
Sanchy
Da li mozda neko zna gde da kupim kremu za ruke sa silikonom.Danas sam bila kod dermatologa i rece mi da imaju neke u Liliju ali da imaju mali procenat silikona ..Mi smo ih uvozili iz Grcke medjutim u poslednje vreme ih nema ,na engleskom SKIN BARRIER CREAM

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Bebetto)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nega koze ruku
30.7.2014 16:19:05   
superm
Nisam cula za tu kremu. Zasto ne probas sa obicnim pantenolom, meni on pomogne zimi kada mi se pojavi ekcem.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nega koze ruku
30.7.2014 19:30:39   
Sanchy
E Superm da pantenol moze da mi pomogne ja bih pevala,a ne bi me ni dermatolog video..sve mi pomogne jedno kratko vreme i onda opet haos jednostavno mi ruke ne trpe nikakve deterdzente,praskove,sapune a od kada imam dete sa te tri vrste hemije se non stop susrecem i nemoguce mi je da non stop nosim rukavice,,jedino resenje mi je ta krema sa silikonom koja se nanosi pre dodira sa tom kucnom hemijom jer ta krema stvori zastitni film pa kao da imam rukavice...ali ja ne mogu da je nadjem etouser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nega koze ruku
30.7.2014 19:43:30   
superm
Hm, razumem...jbg

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nega koze ruku
30.7.2014 20:13:14   
branki*
zar nisu one stare kreme za ruke sa silikonom-silix i atrix?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nega koze ruku
1.2.2015 13:37:26   
Rosita
http://2.bp.blogspot.com/-jyIXxhEQS7s/UdqkwS5ldVI/AAAAAAAAGeg/qMsEBxYO8TA/s1600/JWC+15.JPG

Ljudi, meni je ova krema odlicna! Bas mi je pomogla! toliko mi je bila suva koza, jedno podrucje konstantno crveno, ponegde i pucala. Mixa me spasila!

< Poruku je uredio Rosita -- 1.2.2015 13:38:07 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 11:28:33   
branki*
Ja kupih danas vazelin u liliju.koristim ga za ruke,odlican je!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 11:31:02   
Animsaj9
Vazelin je najbolji za ruke, jos uveče kad legnes pa namazes i rukavice na ruke ujutru kao bebina guza user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 11:32:59   
branki*
Al,stvarno je odlican,ja cu da ga stavljam i na pete i tako da obmotam kesom,a jeftin je.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 11:44:56   
mila83
Koliko korisnih saveta,moracu nesto da isprobam,jer bas imam problem sa levom rukom,ekcem mi je zahvatio ceo dlan i po prstima,crvenilo,suvoca,pucanje,svrab,ma strasno...mada slabo i vodim racuna,ne mazem cesto ruke..a puno ,kao i svaka mama,perem,ribam itd...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 12:17:48   
jess021
Moracu da kupim taj vazelin, fairy mi unisti ruke. Grozne su, a non stop ih mackam.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 12:21:48   
Ana RR
Ja obavezno posle pranja ruku mažem kremu. Imam neku mixu sa pumpicom i to mi je zgodno.

Jess, ja sam odavno batalila fairy, em mi usmrdi sunđere, em svaki sud pola sata ispiram em je prejak... najviše volim frosch.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 12:24:57   
jess021
Da znas da sam i ja sad uzela Frosch, ali nista ne pere kao Fairy. Koja reklama auser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 12:26:54   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nega koze ruku
31.12.2015 12:27:01   
Trcosava
Meni same ruke nisu problem, ali oko noktiju, pa to je tuga. Samo od pranja sudova, ona kožica prvo očvrsne, onda pukne i boli kao u oko. A nisam uopšte redovna sa kremom. Više ni ja ne uzimam fairy, frosch ili neki u lidlu sa balzamom, mada je frosch zakon

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nega koze ruku
30.10.2016 20:54:15   
Animsaj9
Uzela sam nedavno Dove neka nova , i mogu vam reci da je odlicna

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nega koze ruku
30.10.2016 20:56:37   
Anck Su Nmaun
Pavloderm..extra!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nega koze ruku
30.10.2016 21:33:38   
Maraj
Moje ruke su uzas u ovom periodu. Kao ekcem da mi izadje...popuca mi koza na sakama . Jako je suva. Da l od vetra , hladnoce...ko ce ga znati. Nema koju kremu nisam mazala. Bude ok par dana i kao da se koza zasiti , opwt isti. Leti recimo nemam taj problem. Zato povezujem sa zimom. Od deterdženta mi se isto susi koza

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nega koze ruku
30.10.2016 22:04:55   
Khaleesi
Meni takodje kada zahladi ispuca koza pa mazem kantarionovo ulje pomaze mi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nega koze ruku
30.10.2016 22:36:04   
choopa choops
Jaa koristim Neutrogena, najviše mi odgovara...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nega koze ruku
30.10.2016 23:10:21   
Anck Su Nmaun
I kokosovo ulje...za sve a miriseee

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here