RE: Nega koze ruku (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


vocicana -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 8:01:00)

Koliko sam ja lenja sa rukaviocama, u stvari uopstenemam naviku da ih stavim. Ekcemui su mi ocajni, pocela sam Elocom da mazem cim smo se vratili sa Zlatibora, malo je sada vec bolje.
Za ruke bez ovakvih rana, preporucujem za noc, parafin, namazite bogatoo ruke i staviteu rukavice od glatkog pamuka, bas Oriflame ih je prodavao, ja ih imam, prenocite i ruke su savrsene, za dnevnu negu preporucujem Mixa krem sa 30 % glicerina, savrsenostvo. Zamena je obicna Glicerinska krema u beloj je plasticnoj kutijici, msm da radi Leskovacka firma, fantazija, samo glicerin i parafin i nemate brige.
Ja sam na mIxi sada u toku dana, ujutru i uvece kortiko i Pantenol krem, to je terapija. Moram uzeti vit B grupe.




Mala Elena -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 8:10:26)

Voci, nemoj da budes lenja za rukavice.
Koristila sam do skoro Atopik 10%urea, sada Cortinat i moram podhitno da kupim novu za negu posto mi prve nestalo...




vocicana -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 8:12:11)

Jao necu ja, ali najmanje 50 puta operem ruke u toku dana. Nisam normalna. Nisam!
Strasno kako sam zapustila ruke, muz je u cudu sto nisam to sprecila na vreme.




Mala Elena -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 8:15:27)

Takodje, zilion puta ih operem, stalno nesto briskamo, peremo, oko dece...
Potrudi se za rukavice, videces poboljsanje.




MishMash -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 8:57:49)

Voci, ja isto kao ti, operem ruke milion puta dnevno. Tu rukavice ne mogu pomoci[sm=smiley36.gif]
Ja sam ih nocas od sve muke namazala Jekodermom i tek je onda prestao taj nesnosni svrab.




nata11 -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 9:21:17)

Voci to je DCP Hemigal krema. Imaju super kreme za ruke ali kako je tek dobra krema za celulit [sm=bravo.gif]
Nikada ne stavljam rukavice cak ni kada ribam kupatilo u kuhinju ja sam tim na rukama ne mogu da radim.




LauraAndrija -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 9:25:32)

Meni su ruke očaj. Imam kontaktni dermatitis, alergična sam na nikl-sulfat. Ima ga svuda i ne moze da se izleci, samo zaleci.Ranije sam koristila kremu iz derma plus kozmetike, ali je više nema, jedino mi je ona pomagala. Sad koristim cortinat. Užas svrbi, peče, boli. Isto trebam da koristim rukavice, ali ja ne mogu da funkcioniše lepo sa njima.




Mala Elena -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 9:56:26)

A reci mi, kako znas na sta si tacno alergicna?




LauraAndrija -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 10:02:09)

Radili su mi alergo test na ledja. To nosis tri dana, četvrti skidaju, a peti citaju na sta si alergican i sta sve tu spada.




Mala Elena -> RE: Nega koze ruku (24.12.2016 10:21:31)

Gde se to moze odraditi ? I koja je cena ?




Dragce86 -> RE: Nega koze ruku (3.3.2017 0:48:51)

Pantenol krema je odlicna ili kreme na bazi nevena, meni su uvek pomogle kod suvih i ispucalih ruku




vikiveki -> RE: Nega koze ruku (4.3.2017 0:14:26)

Ja u zadnje vreme za kožu koristim Limes porodičnu kremu i baš sam zadovoljna.




vocicana -> RE: Nega koze ruku (4.3.2017 10:19:56)

Ruke s obzirom na suvu kozu,ekceme koji se periodicno javljaju, negujem u fazi ranog ekcema CortinaT kremom, a svakodnevno trenutno stavljam Fenjal kremu sa bademovim uljem, nista lepse u zivotu nisam stavljala na ruke, volim medicinske kreme, tipa Atrix i 48 cuvenu kremu, ali na poslu imam kremu od Babylove, u zutojkutiji sa nevenom,. koza odmah upija ne masti se, a i jednu mali Bebigal(makedonski proizvoidjac) Detska krema sa vitaminima, pa naizmenicno. Odlicne su sve koje sam nabrojala, slobodno uzmite bilo koju od ovih ako imate slicne probleme kao ja, mada ce me sve med sestre razumeti s obzirom na broj pranjua ruku u samo jednoj smeni[sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 15:40:36)

Uvek.jednu kremicu u torbo noaim.i jesna.mi stoji u fiokici u autu tada se redovno setim da sam zaboravila.da namazem ruke [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 15:44:20)

Uzela sam u LIliju Fenjal kremu za ruke, fantasticna je.
Za posao sam dugo koristila DM Babylove kremu u kutiji zute boje, ali je vise nema kod nas, nigde. Jako mi je zao, jer se fantsticno ponasala, opravljala i koza je stvarno vrh. Mada cim jesen eto mog ekcema pa se vracam na hemikalije i kortiko.
Nivea je izbacila kreme za ruke, abs me interesuje kakve su.




Sanjica26 RR -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 15:44:46)

Jedna je u torbi. Druga kod kuce. Uglavnom niveinu koristim.




minnica -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 16:15:05)

Ja koristim kad sam na poslu neku najobičniju Fitogal narandžastu kremu, ta mi je u torbi. Kod kuće Niveinu ili neku Avon univerzalnu, šta dohvatim. Imam i neki piling za šake i stopala iz Avona, pa bar jednom nedeljno i njega koristim i super je.




Anck Su Nmaun -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 16:25:54)

Ove po torbi i tubicama su onako da osveze , ne bitno iz DMa ili Avona i sl. A kuci naj masnija i naravno povremeno kokosovo ili maslinovo ulje.




Duškić -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 17:18:26)

Ja kupim mami 48 kremu pa tako i za sebe uzmem..super je. Samo kad bi promenili poklopac onaj mali uvek ga izgubim[sm=zz_furious.gif]




IvanaSK RR -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 20:05:31)

Meni je suva koza na rukama i najvise volim bebi masne kreme. Ne stavljam ih bas posle svakog pranje, ali sigurno jednom dnevno. U medjuvremenu, bilo koju za ruke samo da mi nije mnogo masna.
Stavim nekada uvece i maslinovo ulje i rukavice preko.




Ana RR -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 20:20:40)

Ja se non stop mackam, posle svakog pranja ruku sem ako ne spremam klopu. Navika prosto.




Sanjica26 RR -> RE: Nega koze ruku (11.6.2017 22:01:12)

Anci i ja bih se svaki cas mackala, ali ne stizem.




emicaa -> RE: Nega koze ruku (12.6.2017 10:01:05)

Ja imam nivea brzo upijajuci kremu i mazem se kad god se sjetim.




Mala Elena -> RE: Nega koze ruku (2.3.2018 18:25:19)

Danas mi mm kupio Atopic 10% urea [sm=smiley16.gif] obzirom da nisam osvojila Biodermu...[sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Nega koze ruku (2.3.2018 18:36:32)

Moram da probam i tu Atopic. Godinama mi je bio ok dr Plant sa 10 posto ureje ali više ne pomaže, ruke i koža na prevojima mi je u ranama[sm=smiley19.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>