|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 8:01:00   
vocicana
Koliko sam ja lenja sa rukaviocama, u stvari uopstenemam naviku da ih stavim. Ekcemui su mi ocajni, pocela sam Elocom da mazem cim smo se vratili sa Zlatibora, malo je sada vec bolje.
Za ruke bez ovakvih rana, preporucujem za noc, parafin, namazite bogatoo ruke i staviteu rukavice od glatkog pamuka, bas Oriflame ih je prodavao, ja ih imam, prenocite i ruke su savrsene, za dnevnu negu preporucujem Mixa krem sa 30 % glicerina, savrsenostvo. Zamena je obicna Glicerinska krema u beloj je plasticnoj kutijici, msm da radi Leskovacka firma, fantazija, samo glicerin i parafin i nemate brige.
Ja sam na mIxi sada u toku dana, ujutru i uvece kortiko i Pantenol krem, to je terapija. Moram uzeti vit B grupe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 8:10:26   
Mala Elena
Voci, nemoj da budes lenja za rukavice.
Koristila sam do skoro Atopik 10%urea, sada Cortinat i moram podhitno da kupim novu za negu posto mi prve nestalo...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 8:12:11   
vocicana
Jao necu ja, ali najmanje 50 puta operem ruke u toku dana. Nisam normalna. Nisam!
Strasno kako sam zapustila ruke, muz je u cudu sto nisam to sprecila na vreme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 8:15:27   
Mala Elena
Takodje, zilion puta ih operem, stalno nesto briskamo, peremo, oko dece...
Potrudi se za rukavice, videces poboljsanje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 8:57:49   
MishMash
Voci, ja isto kao ti, operem ruke milion puta dnevno. Tu rukavice ne mogu pomociuser posted image
Ja sam ih nocas od sve muke namazala Jekodermom i tek je onda prestao taj nesnosni svrab.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 9:21:17   
nata11
Voci to je DCP Hemigal krema. Imaju super kreme za ruke ali kako je tek dobra krema za celulit user posted image
Nikada ne stavljam rukavice cak ni kada ribam kupatilo u kuhinju ja sam tim na rukama ne mogu da radim.

_____________________________





(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 9:25:32   
LauraAndrija
Meni su ruke očaj. Imam kontaktni dermatitis, alergična sam na nikl-sulfat. Ima ga svuda i ne moze da se izleci, samo zaleci.Ranije sam koristila kremu iz derma plus kozmetike, ali je više nema, jedino mi je ona pomagala. Sad koristim cortinat. Užas svrbi, peče, boli. Isto trebam da koristim rukavice, ali ja ne mogu da funkcioniše lepo sa njima.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 9:56:26   
Mala Elena
A reci mi, kako znas na sta si tacno alergicna?

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 10:02:09   
LauraAndrija
Radili su mi alergo test na ledja. To nosis tri dana, četvrti skidaju, a peti citaju na sta si alergican i sta sve tu spada.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nega koze ruku
24.12.2016 10:21:31   
Mala Elena
Gde se to moze odraditi ? I koja je cena ?

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nega koze ruku
3.3.2017 0:48:51   
Dragce86
Pantenol krema je odlicna ili kreme na bazi nevena, meni su uvek pomogle kod suvih i ispucalih ruku

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nega koze ruku
4.3.2017 0:14:26   
vikiveki
Ja u zadnje vreme za kožu koristim Limes porodičnu kremu i baš sam zadovoljna.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nega koze ruku
4.3.2017 10:19:56   
vocicana
Ruke s obzirom na suvu kozu,ekceme koji se periodicno javljaju, negujem u fazi ranog ekcema CortinaT kremom, a svakodnevno trenutno stavljam Fenjal kremu sa bademovim uljem, nista lepse u zivotu nisam stavljala na ruke, volim medicinske kreme, tipa Atrix i 48 cuvenu kremu, ali na poslu imam kremu od Babylove, u zutojkutiji sa nevenom,. koza odmah upija ne masti se, a i jednu mali Bebigal(makedonski proizvoidjac) Detska krema sa vitaminima, pa naizmenicno. Odlicne su sve koje sam nabrojala, slobodno uzmite bilo koju od ovih ako imate slicne probleme kao ja, mada ce me sve med sestre razumeti s obzirom na broj pranjua ruku u samo jednoj smeniuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 15:40:36   
Anck Su Nmaun
Uvek.jednu kremicu u torbo noaim.i jesna.mi stoji u fiokici u autu tada se redovno setim da sam zaboravila.da namazem ruke user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 15:44:20   
vocicana
Uzela sam u LIliju Fenjal kremu za ruke, fantasticna je.
Za posao sam dugo koristila DM Babylove kremu u kutiji zute boje, ali je vise nema kod nas, nigde. Jako mi je zao, jer se fantsticno ponasala, opravljala i koza je stvarno vrh. Mada cim jesen eto mog ekcema pa se vracam na hemikalije i kortiko.
Nivea je izbacila kreme za ruke, abs me interesuje kakve su.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 15:44:46   
Sanjica26 RR
Jedna je u torbi. Druga kod kuce. Uglavnom niveinu koristim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 16:15:05   
minnica
Ja koristim kad sam na poslu neku najobičniju Fitogal narandžastu kremu, ta mi je u torbi. Kod kuće Niveinu ili neku Avon univerzalnu, šta dohvatim. Imam i neki piling za šake i stopala iz Avona, pa bar jednom nedeljno i njega koristim i super je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 16:25:54   
Anck Su Nmaun
Ove po torbi i tubicama su onako da osveze , ne bitno iz DMa ili Avona i sl. A kuci naj masnija i naravno povremeno kokosovo ili maslinovo ulje.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 17:18:26   
Duškić
Ja kupim mami 48 kremu pa tako i za sebe uzmem..super je. Samo kad bi promenili poklopac onaj mali uvek ga izgubimuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 20:05:31   
IvanaSK RR
Meni je suva koza na rukama i najvise volim bebi masne kreme. Ne stavljam ih bas posle svakog pranje, ali sigurno jednom dnevno. U medjuvremenu, bilo koju za ruke samo da mi nije mnogo masna.
Stavim nekada uvece i maslinovo ulje i rukavice preko.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 20:20:40   
Ana RR
Ja se non stop mackam, posle svakog pranja ruku sem ako ne spremam klopu. Navika prosto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nega koze ruku
11.6.2017 22:01:12   
Sanjica26 RR
Anci i ja bih se svaki cas mackala, ali ne stizem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nega koze ruku
12.6.2017 10:01:05   
emicaa
Ja imam nivea brzo upijajuci kremu i mazem se kad god se sjetim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nega koze ruku
2.3.2018 18:25:19   
Mala Elena
Danas mi mm kupio Atopic 10% urea user posted image obzirom da nisam osvojila Biodermu...user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nega koze ruku
2.3.2018 18:36:32   
Sarav
Moram da probam i tu Atopic. Godinama mi je bio ok dr Plant sa 10 posto ureje ali više ne pomaže, ruke i koža na prevojima mi je u ranamauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here