|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 13:56:53   
Dora
Ne mora da znači da ga ne voli. Svakom se može desiti da se zaljubi. Treba da razmisliš o tome šta dobijaš i šta gubiš time i da budeš svesna da se sve sazna kad- tad. Pre ili kasnije tvoj muž će to da shvati, da čeprka i sazna. Možda ti oprosti, možda ne, ali to će sve promeniti...
Ne znam šta da radiš, to ti treba sa sobom da vidiš.
Svaka čast na hrabrosti (i da varaš i da pričaš o tome).user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 13:59:26   
cipiripi
Ja sam varala u prvom braku...imala avanture bilo mi je extra zanimljivo..nisam imala decu niti sam ih zelela sa tim covekom..ima tema zasto i kako ..zbog cega sam se udala..pa i razvela..da ne ponavljam...
Sad sam u drugom braku - kvalitetnom braku po svim kriterijumima...i ne varam niti zelim...ok je pogledati drugog...ziva smo bica..ali cim ti pogledi prerastu u nesto vise-FLERT BEZ GRANICA...trebas da sednes i da se zapitas...
Ja znam zasto sam varala..znas li ti?
Ako znas bilo bi lepo da kazes..ako zelis naravno..

Moj savet ti je "bolje dobar razvod nego los brak" .. ne dozvoli da deca ispastaju jer su ona svetinja...

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:03:03   
minavb
U srecnom braku punom ljubavi, zena ne razmislja o drugom muskarcu, ne trazi nacin da sa drugim ostvari vezu i ne dovodi drugog muskarca u kucu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:04:07   
bebuska

IZVORNA PORUKA: minavb

U srecnom braku punom ljubavi, zena ne razmislja o drugom muskarcu, ne trazi nacin da sa drugim ostvari vezu i ne dovodi drugog muskarca u kucu.


Upravo tako! user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:05:05   
Dora
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja sam varala u prvom braku...imala avanture bilo mi je extra zanimljivo..nisam imala decu niti sam ih zelela sa tim covekom..ima tema zasto i kako ..zbog cega sam se udala..pa i razvela..da ne ponavljam...
Sad sam u drugom braku - kvalitetnom braku po svim kriterijumima...i ne varam niti zelim...ok je pogledati drugog...ziva smo bica..ali cim ti pogledi prerastu u nesto vise-FLERT BEZ GRANICA...trebas da sednes i da se zapitas...
Ja znam zasto sam varala..znas li ti?
Ako znas bilo bi lepo da kazes..ako zelis naravno..

Moj savet ti je "bolje dobar razvod nego los brak" .. ne dozvoli da deca ispastaju jer su ona svetinja...

user posted image



user posted image Ovo je dobro rečeno. Slažem se.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:05:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora
Svaka čast na hrabrosti (i da varaš i da pričaš o tome).user posted image



Hrabrost je pričati o tome nekome ko je tj. njih zna, a ne nama nepoznatim osobama! Lakše je primiti negativan komentar od nn lica, nego od prijateljice, rodjake i sl.



(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:06:44   
bebuska

IZVORNA PORUKA: Dora

Ne mora da znači da ga ne voli. Svakom se može desiti da se zaljubi.



Moje misljenje da se ne moze volit i varat...

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:07:51   
Suncicabg
Mislim, zbog nedostatka paznje i ne razgovaranja. Meni cim nesto fali ja kazem

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:08:31   
Anoniman
Ja sam zatečena... ti si Zlatka jedna super oragnizovana žena ako pored deteta od 2,5 god stižeš i da se švaleraš dva puta nedeljno.

Ja ne osuđujem, ti znaš zašto to radiš, ali se slažem sa devojkama da moraš sama da odlučiš šta ćeš dalje. Mislim da ti je situacija u kojoj si sada najgora varijanta. Ja ne bih mogla psihički da podnesem da se mužu vraćam nakon tuđih dodira.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:08:40   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: bebuska


IZVORNA PORUKA: Dora

Ne mora da znači da ga ne voli. Svakom se može desiti da se zaljubi.



Moje misljenje da se ne moze volit i varat...


Ako prevaris ----ljubav je vec nestala i rodila se neka nova

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:11:11   
indy_25
I moje misljenje je da ne moze da se voli jedna osoba a sa drugom je varas. Vise bi to rekla da muskarci mogu ali zene ne vjerujem.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:12:45   
mihi
Mislim da je Zlatka pitala šta da radi a ne da li mi osudjujemo švalerisanje. Sve je lako na rečima dok se to ne dogodi većina nas će da se skandalizuje i kaže da to nikada ne bi uradile. Pravilo jedan  nikad ne reci nikad a drugo ako je već pitala mislim da sama sa sa sobom treba da razreši dilemu. Ako misli da može da sve to zaboravi i vrati se normalnom životu muži i detetu (što mislim da treba da uradi) super. Bez uplitanja drugih u ceo problem ako ne može ili neće onda mora da popriča iskreno sa svojim suprugom da vide šta dalje. To je moje mišljenjeuser posted image . Nikoga ne mogu da osuđuje za švalerisanje ali prosto sa dosadašnjim iskustvom mislim da moj brak i porodica nisu vredni niti jednog muškarca na ovom svetu (osim moja tri sa kojima živimuser posted image )

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:12:48   
Anoniman
Ja mislim da to ni muškarci ne mogu. Smatram da su muškarci zaljubljiviji od žena, i da moraju biti zaljubljeni u švalerku, i čak mislim da većinaostavila ženu kada bi švalerka htela da se uda za njih. 

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:15:40   
Zoka81
Mislim da se moze voleti i varati, ponekad to zene rade jer su zapostavljene od strene partnera, trenutno nezadovoljne u braku i sl i ja to mogu porpuno da razumem. Ja volim svog muza ali mi ponekad dodje da to uradim cisto iz nekog besa i neazadovoljstva ponekad...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:17:17   
minavb
Bila bih sa drugim muskarcem samo ako bih se u njega zaljubila, bas. U tom slucaju, ostavila bih muza. Zato i rekoh da po meni, zena treba da se razvede. Tako bi ja uradila.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:18:06   
Suncicabg
Zlatka proceni koja veza ti je vaznije. Srecno

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:20:35   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Mislim da se moze voleti i varati, ponekad to zene rade jer su zapostavljene od strene partnera, trenutno nezadovoljne u braku i sl i ja to mogu porpuno da razumem. Ja volim svog muza ali mi ponekad dodje da to uradim cisto iz nekog besa i neazadovoljstva ponekad...

Ne razumem.
Mogu da opravdam zenu koja vara muza koga ne voli,mada ne mogu da shvatim zasto bi neko bio sa nekim koga ne voli.
"Volim ga a varam ga iz besa" to mi je skroz neozbiljno.
Svako od nas ima problema u braku ali se oni ne resavaju tako sto ce zena muza ili muz zenu prevariti,problemi se tako samo produbljuju...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:24:17   
gagana83
IZVORNA PORUKA: minavb

Bila bih sa drugim muskarcem samo ako bih se u njega zaljubila, bas. U tom slucaju, ostavila bih muza. Zato i rekoh da po meni, zena treba da se razvede. Tako bi ja uradila.

I ja mislim da treba da ostavi muza ali samo AKO VOLI tog drugog muskarca.
Samo sto ona ni u jednoj recenici nije objasnila svoja osecanja ni prema jednom ni prema drugom.
Mislim da ni ona nije nacisto sta oseca...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:30:46   
Zoka81
Nisi jos bila u toj situaciji pa zato mozda ne razumes i budi sretna da je tako ali svaki drugi brak danas je upravo takav.
Ja mm nisam jos nikad prevarila mada sam imala prilika i prilika ali kad me naljuti sto se tice neke njegove proslosti od koje ja nemam mira onda pomislim na tako nesto. Ima razlicitih situacija i razlicitih zena i muskaraca. Ja bi mozda to uradila sto ti nikad ne bi kao sto kazes ali tako bi i ti nesto uradila sto ja ne bi mogla da zamislim i sto bi za mene bilo totalno glupo. Kao sto rekoh ima razlicitih razloga za tako nesto i ako svog parnera volis.....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:32:48   
viking
Pa možda ovo drugo nije ljubav. Može da se desi da muža voli, a ovaj drugi dečkonja je pobudio neku davno zaboravljenu strast, vratio izgubljeno samopuzdanje, možda je samo razbio monotoniju... Možda je život postao toliko ušuškan da je čar baš u tome raditi nešto zabranjeno.... Ako jeste, sesrto slaka, iživela si se i prošla nekažnjeno, sad begaj dok te ne uvate na delu. Imala si adrenalin, ali sve što duže čekaš biće teže. To sve pod uslovom da voliš muža, a ne ovog drugog.

Mislim, sad mi ovde samo nagadjamo, a u stvari nemamo pojma šta je po sredi :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:38:04   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Nisi jos bila u toj situaciji pa zato mozda ne razumes i budi sretna da je tako ali svaki drugi brak danas je upravo takav.
Ja mm nisam jos nikad prevarila mada sam imala prilika i prilika ali kad me naljuti sto se tice neke njegove proslosti od koje ja nemam mira onda pomislim na tako nesto. Ima razlicitih situacija i razlicitih zena i muskaraca. Ja bi mozda to uradila sto ti nikad ne bi kao sto kazes ali tako bi i ti nesto uradila sto ja ne bi mogla da zamislim i sto bi za mene bilo totalno glupo. Kao sto rekoh ima razlicitih razloga za tako nesto i ako svog parnera volis.....

I dalje se ne slazem!
Da se razumemo,ne zelim da glumim sveticu jer sam daleko od toga...
Razlozi iz proslosti?Kakve veze ima sta je radio dok mene nije bilo u njegovom zivotu?Ukoliko se ne varam tvoj muz ima jedan brak iza sebe,ima ga i mm ali mene to savrseno ne interesuje...
A ako sam nezadovoljna svojim brakom,prevarom bi samo jos gore probleme napravila.To se resava na malo drugaciji nacin...
Ne mogu da nadjem ni jedan dobar razlog da prevarim muskarca kog volim...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:40:28   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: zlatka

Cao moje drage,

Izvinjavam se ako tema vec postoji neka je administratori onda stave gde joj mesto, posto nisam uspela da nadjem slicnu temu.

E  ovako ukratko da vam objasnim moju pricu: Udata sam imam cerkicu koja je 2,5 godine. U braku sam 5 godina super se slazemo . Ali problem je kod mene, meni se svideo jedan drugi muskarac i tako sam pocela da mu dajem do znanja da mi je stalo do njega. Jedno 5-6 meseci smo samo ocima davali neke tajne znakove. Jednog dana trazio mi je broj tel, nisam mu dala ali sam ja uzela njegov. Nazovem ga i kazem mu dolazim kod tebe taj i taj dan jesili kuci (inace blizu mene zivi). Ali sve to sa strahom , i pomislila sam samo da popricamo da resimo to sto je izmedju nas ta neka tajna osecanja. Prvi put kada smo se sreli ja sam mu objasnila da sam udata i da imam dete. Prihvatio je , ali on je hteo da se vidjamo i dalje da to bude nasa mala tajna. Pristala sam na avanturu. Mislila sam da je kao u filmovima lepo ce nam biti dok smo zajedno. Evo ima 2 meseca tako vidjamo se 2 puta nedeljno,pricamo, upoznajemo se,  vodimo i ljubav. E danas kada sam otisla kod njega malo je bio nervozan i doslo je tu malo do nesporazuma, ali sve resili smo. danas sam tek shvatila kada je bio malo drugaciji nego uobicajno(inace je uvek cool i nezan prema meni).Da sam mozda pogresila, nisam trebala da se opustim u ovako nesto.

Svesna sam da rizikujem svoj brak, posto moj dargi me jako voli i nikada sebi nebi oprostila da on cuje da sam ga varala jer stvarno to boli. Do sada nista nije primetio da imam drugog , posto sa svojim muzem i dalje isto funkcionicemo. E sad drage moje samo bi vas zamolila da mi malo pomognete sta dalje da radim. Dali je pravilno da ostanem i dalje u tajnoj vezi (posto nesto nas neki osecaj spaja nemogu to da opisem).

Hvala vam i izvinite na dugoj prici, ali morala sam nekom da se poverim i znam da ste vi tu da me ohrabrite i pomognete resiti svoj problem.

pozdrav........


Pa ako si sretna kao sto kazes onda bolje batali tu drugu vezu i ne rizikuj svoj brak bez potrebe. Ne znam kakve osecaje imas za ovog drugog ali ako ti je brak u redu i muz je ok prema teb i ne znam sta ti to onda trebalo, uostalom imate dete na koje trebas misliti. Zar da ono odrasta bez oca samo zato sto je tebi dosadno pa pravis gluposti. S jedne strane te razumem ali i ne razumem ako kazes da ti je brak u redu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:46:27   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Zoka81

Nisi jos bila u toj situaciji pa zato mozda ne razumes i budi sretna da je tako ali svaki drugi brak danas je upravo takav.
Ja mm nisam jos nikad prevarila mada sam imala prilika i prilika ali kad me naljuti sto se tice neke njegove proslosti od koje ja nemam mira onda pomislim na tako nesto. Ima razlicitih situacija i razlicitih zena i muskaraca. Ja bi mozda to uradila sto ti nikad ne bi kao sto kazes ali tako bi i ti nesto uradila sto ja ne bi mogla da zamislim i sto bi za mene bilo totalno glupo. Kao sto rekoh ima razlicitih razloga za tako nesto i ako svog parnera volis.....

I dalje se ne slazem!
Da se razumemo,ne zelim da glumim sveticu jer sam daleko od toga...
Razlozi iz proslosti?Kakve veze ima sta je radio dok mene nije bilo u njegovom zivotu?Ukoliko se ne varam tvoj muz ima jedan brak iza sebe,ima ga i mm ali mene to savrseno ne interesuje...
A ako sam nezadovoljna svojim brakom,prevarom bi samo jos gore probleme napravila.To se resava na malo drugaciji nacin...
Ne mogu da nadjem ni jedan dobar razlog da prevarim muskarca kog volim...


Kao sto rekoh nismo svi isti hvala bogu pa zbog toga nema potreba da o tome raspravljamo ti imas svoje misljenje ja svoje. Ti ne znas zbog cega ja imam problem sa prosloscu mm i zbog toga ne treba da moj slucaj poredis sa tvojim. Kao drugo mm nije bio u braku sa tom drugom vec ima dete sa bivsom devojkom koja meni zivot zagorcava i sl. Ja ostajem pri svom misljenu da ako je zena u braku sa jedne strane zapostavljena ili nezadovoljna onda vara ni muskarac ne bi drugacije postupio to sam sigurna.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:47:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Zlatka po meni ne voliš ti svog muža i trebaš sama sa sobom da sedneš i raspraviš šta u stvari hoćeš. Jednom si prevarila - opet ćeš. SEdi i razmisli - kaže ti neko ko je prošao to (doduše sa njim nisam imala dete)


ja se slazem,
ne glumim svetiu i necu da to pomislite ali ne volim prevare, grozne su mi.


(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:49:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dora
Svaka čast na hrabrosti (i da varaš i da pričaš o tome).user posted image



Hrabrost je pričati o tome nekome ko je tj. njih zna, a ne nama nepoznatim osobama! Lakše je primiti negativan komentar od nn lica, nego od prijateljice, rodjake i sl.




Dora bez zadnje namere  ali mi nije jasno sta je hrabro u varanju???user posted image
Sem ako ne mislis na rizik a to opet meni nije hrabrost...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here