|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:24:50   
ninulina
Anaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:25:01   
dunja RR

Bravo Ana user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:25:23   
dunja RR
Uh što mi drago user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:26:26   
ninulina

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Uh što mi drago user posted image


da mi bebče ne spava vrisnula bih od dragosti user posted image

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:29:56   
mtajcica83
Ana svaka cast, divna je bila!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:36:11   
sladjanaa
svaka cast Ani zasluzila je :)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:38:13   
Didy
IZVORNA PORUKA: Didy

Ako Sara pobedi, prestajem zauvek da gledam TV. Stvarno nije zaslužila!user posted image


Dobro je!user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:39:13   
degu
Sad mi je srce na mestu user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:53:24   
17 joka
user posted image user posted image user posted image ANA kraljica

iskreno sam mislila da su namestili da Sara pobedi ali je ipak bilo onako kako sam zelela

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 0:57:59   
Azra_
Ja sam navijala za Borisa! Ipak, Ana je zasluženo pobedila, bila je odlična. Šteta što recimo nisu imali neko glasanje da se proglasi najbolja imitacija celog ciklusa TLZP. To bi po meni definitivno bio Šašić kao Aca Lukas!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 1:23:25   
dijana1*
Svaka cast Anauser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 10:08:41   
jovana jojo
user posted image Ana i ja sam mislila da je namešteno da Sara pobedi ali baš volim što je Ana pobedila

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 10:10:02   
džema
i ja sam ipak navijala za Borisa!

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 10:35:13   
Milica cica
Jako mi je drago što je Ana pobedila i ja sam mislila da će Sara, pa sam se iznervirala i nisam ni gledala proglašenje.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 20:38:47   
Cvrčko
Predivan show! user posted image

Drago mi je sto je Ana pobedila, nekako je bila kompletna u svih 12 emisija, i to je eto neko priznanje njoj samoj za ulozeni trud, ali meni licno ni jednog trenutka nije bilo bitno ko ce pobediti... Emisija je humanitarna i taj novac je isao tamo gde je neophodan i tamo bi otisao ko god da je pobedio. A i svaka emisija mi je bila za sebe- bilo je trenutaka kad su me i Goca i Sky obarali sa nogu iako ih licno ne gotivim kao licnosti.
A sto se namestanja tice, u ovakvom slucaju koja bi bila svrha?! Niko od njih direktno nije pobednik ili dobitnik, zar ne user posted image I potpuno je razumljivo sto je Sara imala toliko glasova-pa ona je jedno lepo mlado novo lice i sve tinejdzerke se ugledaju na nju, a deckici ono hmmm user posted image hehehe salim se... Hocu reci, to je gledaliste koje najmasovnije glasa, i logicno je da glasaju ovako... Bas njih briga za Sneki, Zeljka ili Kneza, realno.

Eto jednog nacina da omladinu naucimo da budu humani-Sara moze i ne mora da se svidja ljudima, ali dala je dobar primer svojim angazmanom u ovoj humanitarnoj akciji i kamo srece da se vise dece ugleda na nju nego na Pink paradu...

Nadam se da ce uskoro da okupe neku novu ekipu i da nas ponovo ovako lepo zabave i pritom pomognu nekom user posted image

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
29.12.2013 21:09:30   
Sanchy
Ja nisam gledala tu emisiju ali naravno vest je nezaobilazna u svim sredstvima javnog informisanja i ono sto me je najvise odusevilo jeste sto ce Ana svoju nagradu dati za lecenje male Srne Sedmak kojoj drzava nije htela da pomogne...u svakom slucaju Ana svaka castuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 16:38:18   
dunja RR
Pojma nisam imala da je ovo ponovo aktuelno, pročitah kod frizera. Piše da su većinom narodnjaci.
Gledao neko prvu emisiju? Ko učestvuje?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 16:47:52   
emicaa
Ja znam za Nedu Ukraden i Tanju savić,negdje sam čitala da je neda pobjedila u prvoj emisiji.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 16:48:06   
eca89
Dunja ja sam onako malo pogledala znam da ucestvuje Tanja Savic, Keba, Neda Ukraden, a imas sve na stranici 1srpske tv.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 16:49:31   
Cakana84
Nista nisi propustila, ja sam nazalost jedva odgledala na preskoke, da vidim sve ucesnike. Ne moze da se uporedi sa proslogodisnjim takmicenjem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 17:03:59   
Mala Elena
A kojim danom se emituje?

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 22:58:13   
mtajcica83
Nedeljom vece.Ja sam gledala cijelu emisiju.Ucesnici su Neda UKraden, Bane Mojicevic, Tanja Savic, Nenad Okanovi, Jelena Golubovic, Elena Ristevska, CIpi iz grupe Osvajaci, jos neki glumac neznam mu ime, i jedna mlada glumica Katarina, igrala je u prvim epizodama neke serije Folk...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 23:05:16   
dijana1*
Kako vreme brzo leti. Prosle godine sam bila trudna i redovno pratila TLZP a sada ima velikog bebana i mislim da cu tesko pratiti user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 23:10:53   
dunja RR
Isto Di, trudna bila, i jedva čekala subotu (ne znam jele beše subotom bilo?).
Ne zvuči mi obećavajuće, ali što kažeš, nit imam vremena. nisam gledala TV, ne pamtim ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.10.2014 23:17:53   
dijana1*
Subotom je bilo i obavezno iskokam kokice, gledam i komentarisemo na RR.
Samo sto je kod mene emisija isla par min pre nego kod vas pa sam vas obavestavala sta sledi ili ko je pobedio user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here