RE: Fetalna ehokardiografija (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


dijana1* -> RE: Fetalna ehokardiografija (23.7.2015 10:07:31)

Megi hvala ti. Svejedno nista sada ne mogu da promenim. Bitno mi je da nema nekih ozbiljnih problema. Tako da cu sacekati da se beba rodi i trazicu da Bajic pregleda. A sa ovim nalazom ne moze da odbije.
Mada sam sigurna da je sve uredu i necu da se nerviram nego da uzivam u trudnoci.




megi85 -> RE: Fetalna ehokardiografija (23.7.2015 21:44:09)

Tako i treba samo uživaj i ne razmišljaj o tome uopšte,kad se beba rodi Bajić će uraditi ultrazvuk i mirna si sada samo bacaš pare i nerviraš se bez potrebe[sm=smiley31.gif]




World -> RE: Fetalna ehokardiografija (25.7.2015 8:53:23)

Nemoj da se nerviras, idi kod Bajica. Ja sam Anu vodila jer je imala nekih situacija da poplavi, nasao je da joj nije zarasla neka rupica na srcu (nema veze sa plavljenjem, nego je to usput vidio), ali me totalno uvjerio da to nije nista ozbiljno i da ce se vremenom zatvoriti, samo da kontrolisemo opet za 2 god. I mirna sam ako on tako kaze, bas mu vjerujem i znam da je veliki strucnjak.




New Mom -> RE: Fetalna ehokardiografija (4.4.2016 4:44:12)

I u ovoj trudnoci sam radila fetalni eho kod iste dr (sve je ok). Opet u sklopu drugog EUZ u 24. nedelji trudnoce.

Postojala je mogucnost da izmedju 26. i 31.nedelje to.odradim u Betaniji (radila sam amnio pa stoga), ali sam tad kad sam imala zakazano bila uzasno bolesna, glavu nisam mogla da dignem a kamoli odem, pa nisam to iskoristila.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]