RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (26.10.2013 17:28:54)

ma uvek imamo ureaplazmu ,,,to kuburimo ve 4,5 godine....tako da bise neznam.citala sam da kod muskaraca moze preci iz debelog creva u uretru -baktrerija,jer je kod njih taj put kratak.a moj mm ima problema sa hemoroidima ,neznam vise. inace sam sigurna u spebo i njima sam prepustena ,bar sto se tice izlecenja.sto rece -znaju oni sta rade --,pa eto ,ako kazu da sacekamo da izlecimo -cekamo ,ako kazu da idemo dalje -idemo.slusam njih ,dosta sam ja mozgovala po ovim drzavnim klinikama,sad hocu da me pravi ljudi vode kroz postupak.i da pustim mozak na pasu tokom procesa.!
IZVORNA PORUKA: 17 joka

Brbljivice otkud opet ureaplazma meni je tu nesto sumnjivo iskreno. Samo nikako nemoj kretati u postupak ako ne izlecite to.




Babybu -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (26.10.2013 21:47:04)


IZVORNA PORUKA: PalcicaBg

Babybu bravo za konsultacije. [sm=bravo.gif] Jel si zakazala bas kod dr Stojkovica?

Da,kod dr Stojkovic,jedva cekam 18 [sm=bravo.gif] korak sam blize do [sm=duda.gif]




17 joka -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:06:07)

Brbljivice, naravno odluka je na tebi niko nemisli da ti menja misljenje ,samo sam rekla sta mislim zato sto ti zelim najbolje. Bebybu,puno srece!




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:20:03)

joko ,ima li svezih info izspeba ,tj svezih beta ? osim Lepterije ....




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:21:34)

molim urednicu sajta da namesti vreme na forumutj. vrati sat unazad ..




dunja RR -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:30:06)

Vreme je automatski pomereno još odavno, to ne podešavamo ručno.
IZVORNA PORUKA: Brbljivica

molim urednicu sajta da namesti vreme na forumutj. vrati sat unazad ..





Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:31:11)

pa kako onda vreme na sajtu kod mene je isto ,a na kompu je pomereno ?




dunja RR -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:32:59)

Na sajtu je tačno vreme, a za vaš komp ne znam, podesite.




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:35:36)

ali na sajtu kod mene to vreme nije pomereno ,valjda se podesava na sajtu kada ga vi podesite ,ili....? ne mogu ja na vasem sajtu da podesim vreme ,jel trebam ja nesto da podesim ? meni je logicno da ako ste vi podesili vreme na sajtu da i kod mene bude tako pomereno vreme ,nema to veze sa kompom...




Olga75 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:38:12)

i kod mene je vreme pomereno tj tacno




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:39:59)

RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
27.10.2013 10:35:36




kopirala sam ,zasto bih lagala....




dijana1* -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:40:44)

10:39 na sajtu RR i 10:39 na kompu i na tel[sm=smiley1.gif]
Nesto vi niste dobro podesili.




dunja RR -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:40:47)

Sada je 10.40, to vreme je i na Ringeraji, ako je na vašem kompu drugo vreme, podesite ga, ne mogu ja da podešavam vaš računar. Svoj sam jutros podesila.




dunja RR -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:41:51)

Pa to i jeste tačno vreme.
IZVORNA PORUKA: Brbljivica

RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
27.10.2013 10:35:36




kopirala sam ,zasto bih lagala....





Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:43:54)

jao ,ja sam odlepila ....dobro je vreme na forumu,ali sam ja poesala moje satove ...vase vreme je ok..a moje nije...cak sa i na zidnom satu pogresno vreme stavila...strasno ! soryy zaista ! [sm=muca.gif] tacno bih i na poso zakasnila jer gledaam u zidni sat...
oprostite mi molim Vas...




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 10:45:17)

bila sam ubedjena da je tacno 9.40 h a ne 10.40h....e bas vam hvala...




alex88 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 15:57:34)

Joko kad radis betu?




ivanicasale -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 16:33:10)

fibi i ja pijem taj lek za stitnu zlezdu.Koliko mikrograma ti pijes?Koji ti je zadnji rezultat TSH-a?Meni je endokrinolog rekla za dva meseca kontrola?!




17 joka -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 16:50:03)

Ivanice, pijem i ja eutyrox 25mg ujutru pijem i selen. Nemoj cekati dva meseca mnogo je ja sam kontrolisala prvi put na 15 dana posle na mesec. Srecno kad je Et ?




misa* -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 19:03:14)

ja pijem eutirox 50, i selen. i meni je endokrinolog rekao kontrola za dva meseca. poslednji rezultat TSH 5,9




Fibi82 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.10.2013 21:49:45)

Ivanicasale, pijem pola tablete, tj 25 miligrama. Ja nikada nisam imala problem sa stitnom zlezdom vec sada .. Mozda sam bila nervozna to jutro, a znam da jesam. Mogu ti reci da sam mnogo smirenija od kad ga pijem, osecam neki mir u sebi, kao da ima nesto za smirenje. Za selen cujem od vas, endokrinolog mi nije rekao za to. Mozes li ti meni reci sta ce mi reci u spebu za stitnu zlezdu s' obzirom da nisam imala problem sa njom, mislim da li ce me primiti da odem na prvu konsultaciju. Endokrinolog mi rece da to sto pijem euthyrox nije problem za postupak vto. TSH mi je bio 7.3 .. Koliko je tebi bio pre nego sto si pocela da pijes lek?




ivanicasale -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (28.10.2013 8:51:49)

fibi meni je bio 2.7 i 2.9 bas pred vto u Spebu mi je bio 2.7 ali meni Nebojsa nista nije rekao na vreme nego kad sam pocela sa injekcijama da bi trebalo da bude ispod 2.Ja tad nisam imala vreme da je spustim pa mi mozda zbog toga nije uspela vto[sm=zmeden.gif] Tad su mi vracena tri embriona od kojih jedna blasta,mozda je to uticalo na usadjivanje.Imam jednu zamrznutu kod njih.I ja pijem 25 mikrograma ujutru kad se probudim pa posle pola sata kafa.I ja ne pijem selen,da li bi trebalo da pocnem?Zasta je on dobar?




ivanicasale -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (28.10.2013 8:54:40)

Joka sutra idem u Nis pa videcu kada ce da mi zakazu vto.A kontrolu imam zakazanu 9.12. kod endokrinologa koliko si ti spustila tsh posle 15 dana?Kako se osecas?




lalojedac -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (28.10.2013 9:48:59)

gde ste devojke? kako ste mi?
kako je teska ova nasa borba,svasta sam dozivela pa i da me u apoteci sinoc radnica pita: jel opet test?! i ja bezvoljno klimnem glavom a ona kaze:evo ovu marku jos niste probali!!! ajaoj,uzasan osecaj! zar sam ja birala da 7 godina svakog meseca radim test i kao i uvek pa i jutros dozivim razocarenje?! doslo mi da je puknem u facu. Ali eto samo sam izasla pokunjena i sa bolom na dusi. A eto i test je negativan a ja se ponadala kao neka guska,mislila sam da to sto pijemo peruvian macu vec 2 meseca je konacno delovalo. Kasni mi doduse samo 1 dan ali znate kako nama izgleda taj dan a da ironija bude jos veca,upravo su mi krenuli bolovi i samo sto ne dobijem. Uh,sto ne nabavim neke pare pa da odmah idem za Le! Izvinite za remecenje teme i dodavanja soli na ranu ali nekome moram da se jadam,pa jos veceras idemo na proslavu jer je kolega dobio bebu,pa zaova se porodila,pa sestra,tako da oko mene su sve same bebe a ja kao i uvek praznog stomaka..zaista vam svim drzim palceve za pozitivne bete,jer ova borba je herojska i zasluzuje nagradu [sm=duda.gif]




daca77 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (28.10.2013 10:01:05)

Lalo, glavu gore [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>