RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


BubaBubica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (22.9.2015 22:05:15)

Ako ide samo kap dve, onda je najverovatnije implatacijsko krvarenje [sm=bravo.gif] samo pozitivno, i biće sve u redu!




anitaaaaa -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (22.9.2015 22:07:32)

Nadam se[sm=zmeden.gif]




mimilina -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (23.9.2015 9:12:31)

nisam uplasena, nego PRESTRAVLJENA. Mozda zato sto prvi put posle 3 god. imam osecaj da ima nekog pomaka od obicnih analizica krvi, mokrace i gluposti. Dosta mi je vise kucanja na pogresna vrata, kod nekih "doktorcica" koji te gledaju sa visine i ne zele da do kraja saslusaju problem, nego te otkace na brzaka, pa se ti snalazi kako znas...




katali -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.9.2015 19:00:03)

mimilina , nista strasno, uradices briseve i ostale analize iz krvi, samo pozitivno razmisljaj i bice sve ok.
anitaaaa, cekamo da javis rezultate, ne brini za krvarenje, i ja sam krvarila malo u pocetku, nekih 20_ak dana, samo strogo mirovanje obavezno. Znam da je tesko dok prodju ti dani, jer mi uvek mislimo na najgore, ali navijamo za veliku betu.




alex88 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.9.2015 19:09:12)

Anitice cekamo nestrpljivo rezultate [sm=smiley31.gif]




anitaaaaa -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.9.2015 19:49:14)

Beta 2,1 nista od mene razocarala sam se




alex88 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.9.2015 19:59:02)

Anita zao mi je,[sm=smiley13.gif]nepostoje prave reci utehe,isplaci se,odboluj al ne odustaj




anitaaaaa -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.9.2015 20:02:45)

Hvala na recima utehe hvala svima neodustajemo[sm=smiley19.gif]




BubaBubica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.9.2015 21:41:26)

[sm=smiley13.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




katali -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (26.9.2015 10:18:01)

Anitaa, zao mi je, sta god da kazem suvisno je, ali ipak ne predaj se!!!




Red panda -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (16.3.2016 12:00:43)

Dragi ljudi,

sve Vaše postove sam pročitala, što mi je pomoglo da shvatim da nisam sama i jedina na svetu sa ovim problemom. MM i ja smo zajedno 10 godina, a 2 pokušavamo da zatrudnimo prirodnim putem. Dosta je čekanja! U Le idemo 26.03. na prve konsultacije. Uzbuđena sam kao da idem na rođenu svadbu. Pratim Vas do tada, a po povratku iz klinike podeliću utiske.





17 joka -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (17.3.2016 15:28:23)

Red panda ,ja vam zelim da sto pre krenete
puno uspeha i srece[sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (17.3.2016 17:03:37)

Mnogo srece ti zelimo Red panda!




Red panda -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (17.3.2016 17:20:55)

Hvala Vam lepo na toploj dobrodošlici. Lakše je kada postoji neko sa kim delimo naše probleme i razmišljanja.




Red panda -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (27.3.2016 22:15:49)

Dragi ljudi,
Bili smo na prvom pregledu i konsultacijama. Utisci su nam sjajni, profesor, dr Jelena i svo osoblje su spontani, neposredni i prijatni. Culi smo divne vesti i zakazani smo za jun mesec.

Ukoliko postoji jos neko ko u narednom periodu ide u Le, nadam se da ce ostaviti svoje utiske.




enap -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (4.4.2016 23:00:45)

zdravo svima,citala sam dosta o klinici u Leskovcu i mi bismo tamo al o trosku drzave spremamo papire ,da li je vec neko bio na konsultacije ,mi nismo jos prosli komisiju,da li bi tebalo da zovem i zakazem konsultacije?




alex88 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (6.4.2016 17:46:23)

Enap sacekaj da prodjete komisiju,onda cekas pozivno pismo,na njemu ce pisati kad su vam zakazane konsultacije.Srecno i da sto pre udjete u postupak i bude uspesan [sm=smiley1.gif]




enap -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (7.4.2016 23:40:48)

hvala,!!!tako je danas sam pitala u Spebu i tako su mi rekli kad se prodje komisija tad oni zovu za konsultacije...




Red panda -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (11.4.2016 22:35:44)

Evo mene sa novim vestima.

Dogovor je bio da se javim 1dc. Kako je to danas, pozvala sam kliniku i rekla svoj broj kartona. Sestra me je pozvala za 15 minuta i diktirala mi je sta mi je ciniti u narednom periodu. Od sutra, 2dc, pocinjem da pijem kontraceptivne pilule Microgynon. Pijem 21 dan za redom, svakoga dana u isto vreme. Nakon toga pravim pauzu od 7 dana. Potom nastavljam sa novom kutijom Microgynona, narednih 21 dan. U maju idemo na izlet u Le, na pregled i dalji dogovor. U medjuvremenu imamo spisak analiza iz krvi koje moramo da obavimo.

Nadam se da ce nekome znaciti ovi podaci, ukoliko se odluci za Spebo.




Sanast -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (14.4.2016 11:38:42)

Pozdrav svima.. :) Red panda, mozda cemo se druziti i upoznati. Mi smo zakazali VTO za JUN mesec takodje. Ali kako je meni ciklis krajem meseca cekam da mi krene aprilska meca da krenem da pijem pilule koje si napisala. I meni su rekli da pijem 2 meseca a posle prvog meseca idemo na kontrolni pregled kod doktorke. Malo sam uplasena. Sve analize smo vec uradili od ranije posto se setkamo od doktora do doktora ali kada sam otisla i LE prvi put sam osetila imam poverenja u njih i da zelim tu da uradim VTO. Prva nam je, nadam se da ce biti i uspesna. Pozdrav. Zelim uspeh svima :)




Red panda -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (14.4.2016 17:20:20)

Sanast, dobrodosla!
Sledecu UZ je zakazan za 24.05. Nadam se da ce i kod tebe ici sve kako treba i da cemo se iz Le vratiti sa bebama u stomaku. Mozda onaj period od 15-ak dana provedemo zajedno. Pisem kad budem imala neke vesti.


Pozdrav




Sanast -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.4.2016 13:28:48)

Pozdrav pandice,

i ja sam dobila terapiju. Nesto se malo razlikuje ali mislim da je to zbog tajminga. Iste kontrac. tablete pijem 21 dan od 29.04. do 19.05., a onda nastavljam da pijem duplu dozu sledecih 7 dana. U ciklusu koji usledi posle toga se druzimo u Leskovcu i rade mi VTO. U medjuvremenu, sve sto nedostaje treba uraditi od analiza. Ja nemam puno toga tako da po mojim procenama to ce biti u ciklusu koji usledi pocetkom juna... od nekog 05. juna cu biti u Leskovcu neko vreme. Mozda nam se poklapa vreme pa se vidimo.

Puno srece :) Cmokic.




Red panda -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (23.5.2016 15:12:47)

Draga Sanast,

možda ćemo stvarno imati priliku da se upoznamo i zajedno radujemo. Suta mm i ja idemo u Le , na UZ, po inekcije i da dogovorimo tačno vreme za jun. Sve tražene analize smo poslali tako da smo završili sa tim delom. Javljam sve kako je prošlo i šta se radi sledeće. [sm=smiley1.gif]

Navijam za nas!!!




Sanast -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (23.5.2016 17:09:58)

Pozdrav,

ja sam skroz pozitivna i verujem u kme kme ishod :).

Javni sta se desava. Ja sam bila proslog petka na UZ. Do cetvrtka jos pijem antibejbi i cekam ciklus te planiram da cu u ned ili pon ponovo doci u LE na UZ po terapiju. Tada ces tebi vec poceti da prate situaciju.

Jesi li se snasla za prenociste i da li imas neku preporuku? Mozes mi pisati i na pp. Hvala. Pozdrav




17 joka -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.5.2016 23:40:53)

Sanast i Oabduce [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] srecno i bebicetnooo[sm=bravo.gif] javljajte kako napredujete




Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>