|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.7.2017 19:13:04   
Joli
Ivanice puno srece ti zelim,pa da podelimo lepe vesti na forumu sto pre user posted image

(odgovor članu Ivanica83)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.7.2017 19:19:45   
Ivanica83
Uffff bice nadajmo se 😀😀😀 kad kreces sa stimulacijom?

(odgovor članu Joli)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.7.2017 19:25:00   
Joli
Pijem belaru do osmog i drugog dana ciklusa krecem sa stimulacijom znaci oko dvanestog jula po mojoj proceni.Bice sve u redu samo pozitivno misli.Meni je ovo prva vto,a tebi?

(odgovor članu Ivanica83)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.7.2017 19:37:40   
Ivanica83
Sutra je drugi dan ciklusa i krecem ... srescemo se sigurno u bolnici 😘 i meni prva ali sam opustena..CUDNO 😀

(odgovor članu Joli)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.7.2017 19:41:04   
Joli
Isto je i kod mene.Srescemo se sigurno.Drzim ti palceve da sve prodje kako trebauser posted image

(odgovor članu Ivanica83)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
5.7.2017 19:53:55   
Ivanica83
Srecno i tebi... ljubim te i pisi kako ide 😀😀😀

(odgovor članu Joli)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
11.7.2017 14:52:05   
Ketac
Da,da.Srecno sivma nama!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu zebra1)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
17.7.2017 17:38:05   
Ivanica83
Devojke kako ide? ✊✊✊

(odgovor članu Ketac)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
17.7.2017 23:28:50   
Lankica
Zelim da podelim neka iskustva,mada se nadam da se posle pet godina nesto promenilo na bolje.Osnovno je da 2-3 dana moraju da urade hormonski status 4 hormona i tek kada se dobiju rezultati i hormoni budu u granicama moze se krenuti u proces vto.Veoma su male sanse ukoliko je Fsh ili Lh van granica.Medjutim u bolnici su ktetali sa procesom vto bez dobijenih rezultata koji su stizali sutradan a vi ste dobile prvu inekciju.Vrlo problematicno,jer vto ne treba da se radi dok se hormoni ne dovedu u red.Na zalost,i ja sam dva puta pokusavala,cak su mi rekli da nemam nikakve sanse da bi mi prodali tudji folikul,pa sam otisla na drugo mesto ali sam sredila hormone i iz prve uspela.Zato zelim da ne gubite previse vremena i pokusajte tamo gde ljudi znaju da rade i gde vas nece gledati kao ovcu za sisanje.Srecno

(odgovor članu Ivanica83)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
17.7.2017 23:34:02   
Ivanica83
Iskustva su razlicita.. ja sam prvi put i to o trosku fonda.. za sada sam zadovoljna sve ide kako treba ..i sto je od doktora i od mog organizma . Sad kako bog da bice user posted image

(odgovor članu Lankica)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2017 13:36:14   
Ketac
Narode,kako napredujemo?

(odgovor članu Ivanica83)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2017 14:03:44   
Ivanica83
Ja imala hiper stimulaciju 14 jc sa jednog jajnika sto je u neku ruku dobro vec u drugu nije... zbog velicine jajnika i vode u trbuhu koji naravno orate hiper 😐 zamrzli smo ih pa u septembru samo transfer.. mozda je i bilo bolje da se malo organizam oporavi od svega ✊ kako je kod vas?

(odgovor članu Ketac)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2017 17:24:32   
Ketac
U odnosu na prvi put velika razlika,nadam se pozitivna.Od samog dana transfera me boli stomak kao pred mensturaciju i tako vec sedmi dan.Prosli put nisam osecala nikakve tegobe iako su mi izvadili vise folikula nego sada.Drago mi je sto imas puno jajnih celija,neka ih za svaki slucaj i za ne daj Boze.

(odgovor članu Ivanica83)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2017 17:27:48   
Ivanica83
Drzim ti palceve ✊✊✊ nadamo se velikojjjj beti 😀 javi obavezno rezultat i lezi odmaraj.. kazu da je sok od narandze dobar posle transfera..osvezi se 🍊🍊🍊🍹

(odgovor članu Ketac)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2017 22:20:56   
jecyka88
Pozdrav svim zenama!Evo i ja da podelim iskustva. U toku 2017-e u Spebo Le ovo mi je druga vto,prva neuspesna 3 embriona u januaru,bez rezultala...sada sam ponovo radila,jula,cekam pa sta bude. Moja sutuacija je malo komplikovana,skoro sve u redu a nije nista.Sve sam skoro radila od analiza i problem je da je funkcija jajnika popustila,nizak AMH 0,9.Nemam ciklus bez stimulacije i to dobijam veliku dozu merionala ali ipak reagujem na nju,sada je imalo 4 jajne celije,vracena dva embriona dobrog kvaliteta,uradjena pre toga histeroskopija.

(odgovor članu Joli)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2017 22:32:48   
emicaa
Jecyka navijam da ovaj put uspjednete user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jecyka88)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
29.7.2017 22:36:46   
Sanjica26 RR
Ajde devojke navijam da uspete i da uzivate u trudnoci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
30.7.2017 20:24:05   
Ketac
Meni,na zalost,nije uspelo, dobila sam danas 9 dana od ET.Idem sutra po Betu ali rezultat je prosto poznat.A svima vama zelim kontra situaciju.Veliki pozdrav.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
2.8.2017 1:13:43   
jecyka88
A gde si radila vto?

(odgovor članu Lankica)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
2.8.2017 2:52:51   
Ketac
U Spebu.

(odgovor članu jecyka88)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
2.8.2017 18:20:46   
Lankica
Posle dva neuspesna vto u spebo,treci,uspesni sam uradila u Bitolju.Stojkovicu i Nebojsi ipak hvala sto su me svojim neprofesionalnim pristupom na vreme naterali da pokusam na drugom mestu

(odgovor članu Ketac)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
6.8.2017 20:57:36   
nata11
Zene kakav je nacin rada Speba sto se tice pracenja estr. Posle koliko inekcija se vade hormoni, koliko puta su vam vadili krv tokom stimulacije?


_____________________________





(odgovor članu Lankica)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
9.8.2017 18:26:06   
jecyka88
I meni takodje nazalost druga u ovoj godini neuspesna. 14-og dana beta 4,95 mlU/ml za 5 dana posle toga 0,29.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
16.8.2017 9:11:28   
jedna od mnogih
Ja moram da podelim svoje loše iskustvo u "Spebu"sa vama...Radila sam vto pre četiri godine , imala sam jedan neprohodan a jedan slabo prohodan jajovod,pa nisam htela da cekam.Međutim samo sam bacila pare.Na ubacivanje embriona otisla sam pod stresom jer su me pozvali pre planiranog termina i to rano ujutro kao sad dodji i tako nepripremljena odem,i naravno nije uspelo....ali hvala dragom Bogu i Sv.Vasiliju Ostroškom, slava mu i milost!...Nakon četiri meseca otisla sam na more da se odmorim od svega, u povratku otisla pod Ostrog da se pomolim da dobijem dete, kad sam se vratila kući bila sam trudna...Sada imam zdravog dečaka dobijenog prirodnim putem uz Božiju pomoć!Tako da sve je moguće!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo
16.8.2017 11:16:48   
nata11
Jedna od mnogih to je normalno. I u KC Nis se desilo da zenu koja je bilo samnom zovu da dodje za 3 sata.
Drugarici uspela 2 vto kod njih proslog meseca. Trojke user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 16.8.2017 11:17:11 >


_____________________________





(odgovor članu jedna od mnogih)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here