|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
15.11.2017 15:12:41   
mama Jo
Hahahahahaha 😊😂
Ljisho super si 😊 ali i ja sam takva da samo dobro gledam u svim ljudima i u svetu inace 😊 nije to bas skroz dobro...
Ali definitivno mislim da treba da ih ucimo da svaku situacijj u zivotu gledaju sa pozitivne strane... u suprotnom ce brzo odustajati, a to nije dobro...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
15.11.2017 23:36:54   
MamaNecaVo
Slazem se.
Ja bih dopisala jos par pojedinosti ali zadrzacu se na navedene dve.
Jer ako nastavim.. uh spisak bi bio podugacak.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
15.11.2017 23:42:45   
Misha i Ljisha
Ma moja D ce biti superiska, spora, flegma, nece se sekirati user posted image . Mislim da ce sve nas da izludjuje ali ce njoj biti super.
I prihvata i tu pozitivu. Jedan mali ju je ismevao ranije kako prica, jer ne zna lepo da kaze r a ponekad se spetlja i u redosledu slova priliko izgovaranja neke reci. I u prvi mah se stidela. Ja nisam reagovala nikad burno na tog decaka iako mi je bilo jakooo jakoooo krivo sto ismeva moje dete predamnom, vec sam uvek uz osmeh njemu rekla "Ma naucice Duca sve" i sad evo godinu dana kasnije, mali podlac i dalje uzme da je ismeva ali se ona vise ne stidi vec samo kaze :Ma nema vezeeeee, naucicu".

Misija postignutauser posted image . I tako. Pitam je da li je srecna kaze jeste. Kao iz topa. I jako mi je drago sto nije mrgud na tatuuser posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
16.11.2017 7:54:17   
mama Jo
Bravo Ljisho user posted image
Nema nista lepse nego kad vidis da tvoj metod vaspitavanja dete usvojilo, znaci da se nisi trudila zaista. A to i jeste jedna od bitnih osobina da negujemo kod dece!

Ja bih jako volela za koju godinu kad pitam moju J.da li je srecna da mi da odgovor kao i tvoja D. 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
16.11.2017 11:11:08   
MamaNecaVo
Super!
To ce joj u zivotu mnogo znaciti.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
16.11.2017 11:20:20   
Ana RR
Ljišo, sjajno! Treba biti takav. Za mene je već kasno da se menjam, nerčik sam po prirodi, ali i ovo moje čudo malo je sve moje osobine pokupio.

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.11.2017 11:22:15 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
11.2.2018 18:55:20   
vocicana
Oh....
Najvise na svetu ne volim kod sebe preteranu impulsivnost, nervozu. Inace sam jako strpljiva i kada nesto radim, radim temeljno. Stvri koje me ne zanimaju jednostavno nikko ne uzimam ni u opcju da razmotrim, a sta volim radim sve u sitna crevca.
Muz je prilicno srcan i impulsivan, tako d sve sto sam pobrojala nase dete vec odavno pokazuje. To je sto se osobina tice. A fzicki, volel abi da ima zube na moje, imaju lepe i jake zube, sve crte lica koje ima, su minijaturne, jako slatke. Volim njegove krupne, plave oci, pametne, ali usi puste ne znam na koga smo nasledili, no, zato postoje otorinolaringolozi i maksilofacijalni hrurzi, p cemo i to srediti.
Bas je nestrpljiv. Pih...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
23.2.2018 0:54:36   
Srecko47E
Ne bih volela da nasledi moju nainost i slepo verovanje u ljude.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
3.3.2018 23:09:15   
Dragce86
Moju tvrdoglavost ali vec je kasno - ima je i na izvod, mislim vise nego muz i ja zajedno :D

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
3.3.2018 23:13:56   
Mala Elena
Grizu savesti user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Sta ne bi volele da dete nasledi od vas?
3.3.2018 23:15:55   
mama Jo
Ovoooooliku dozu empatije😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 186
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here