|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba levak, a nema na koga biti?
15.9.2009 11:25:11   
Anoniman
Oprosti molim te, a da li je neko spominjao da mu to smeta, pa moras tako da se obracas?????? Samo sam pitala da li je moguce, a sledeci put kada se budes pravila pametna, procitaj odpocetka sta je napisano.


IZVORNA PORUKA: Zlatna ribica

Mislila sam da je srednji vek prosao user posted image  ... zar je jos uopste bitno da li dete pise levom ili desnom rukom ?
To je odavno valjda prevazidjeno.

(odgovor članu Zlatna ribica)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Beba levak, a nema na koga biti?
15.9.2009 12:48:53   
stevajela

IZVORNA PORUKA: Zlatna ribica

Mislila sam da je srednji vek prosao user posted image  ... zar je jos uopste bitno da li dete pise levom ili desnom rukom ?
To je odavno valjda prevazidjeno.


IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Oprosti molim te, a da li je neko spominjao da mu to smeta, pa moras tako da se obracas?????? Samo sam pitala da li je moguce, a sledeci put kada se budes pravila pametna, procitaj odpocetka sta je napisano.


Pa zena je oDpocetka i citala i shvatila sta je ko pisao,ali nisi ti nju dobro shvatila.
Mislila je(sa cim se ja i slazem) cemu uopste rasprava na ovu temu.Neka me ispravi zl ribica ako ne mislim dobro.
A ti Miljana na nekom ozbiljnom forumu za ovakav recnik i psovke dobila bi odavno opomenu(mozda i ban) i postovi bi ti bili obrisani.Ali posto je ovaj forum poprilicno neozbiljan i ne temelji se na principima FDA,kao vecina foruma u Srbiji,onda je verovatno takav recnik i prihvatljiv.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Beba levak, a nema na koga biti?
4.10.2018 19:59:05   
Maza 84
Ne mozes biti nulta krvna grupa od dva roditelja A.Mislite o tome....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Beba levak, a nema na koga biti?
4.10.2018 20:01:19   
Maza 84

Od dva roditelja Akrvne grupe,dete MORA biti ista grupa.
IZVORNA PORUKA: marince1

Zar ne umes da izmislis nekog pradedu koji je bio levak?user posted image user posted image user posted image

Mislim da je moguce.Ja sam levak,a roditelji mi nisu,doduse jeste deda bio.
I mama i tata su mi A+ krvna grupa,a ja 0+.I za to smo okrivili dedu user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here