|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.4.2017 7:04:51   
IvanaSK RR
Ne znam kakvo je tamo stanje sa posteljinama... Mada bih ja spakovala jedan, dva podmetaca za svaki slučaj.
Ja nisam mnogo krvarila, ali nisu cesto ni menjali posteljinu.. A sa druge strane, bila sam vise dana tamo. Nisam ih sve iskoristila pa sam ih dva, tri puta sekla i stavljala na grudi za prvu pomoc kad mi je nestajalo jastucica user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.4.2017 7:15:23   
krin 40
Pa mogu da ponesem za svaki slučaj😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.4.2017 7:19:15   
Sanjica26 RR
Krin ja sam se porodjala. U Visegradskoj. Bilo je podmetaca. Mada, pogresila sam sto nisam nosila. Ne menjaju oni tako cesto, a potrebno je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.4.2017 7:22:08   
krin 40
Onda definitivno i njih danas da dokupum i to je,valjda,to.Sanjice ko te poradjao?Mene privatno vodi Petronijević,on će me i poradjati?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.4.2017 7:30:17   
Sanjica26 RR
Krin nemoj da zaboravis da spakujes nesto od hraneuser posted image

Nije me poradjao dr koji mi je vodio trudnoci. On je vise za carske rezove. A ime doktorke ne znam koja je bila prisutna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.4.2017 7:41:01   
krin 40
Ok..da ne idemo u off sa doktorima😃.Ubaciću plazmicu i nešto još.Oba puta kada sam se poradjala dva tri dana posle ništa mi se nije jelo😩Možda sada bude
drugačije,mada vidim da mi opada i kući apetit kako odmiče vreme

< Poruku je uredio krin 40 -- 12.4.2017 7:42:19 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Kamperski vodič za porodilište
10.6.2017 15:17:50   
Bunnyca
Da li ste nosile pumpicu za izmlazanje u porodiliste?Ne znam da li negde ima vec tema o tome, nisam pronasla, pa da pitam ovde

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Kamperski vodič za porodilište
10.6.2017 15:43:16   
krin 40
Bunnyce ja nisam.Ja sam inače protivnik pumpice.Obzirom da treće uspešno dojim,imam neko iskustvo.Mleko postepeno nadolazi.Meni je sad treći dan bukvalno"grunulo".Četvrti smo izašli.Beban je sve to sam uspešno regulisao.Sad nemam nikakav problem.Inače što se ostalog sa spiska tiče,pišem za Višegradsku,nisu mi trebali podmetači za krevet.Dobijali smo redovno čistu posteljinu.Za bebu mi ništa nisu tražili.Tako da mi nisu bile potrebne ni pelene ni vlažne ni krema za njega.Ništa.Za ranu sam koristila octano sepr sprej.Ništa
jod i sl.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.6.2017 8:58:43   
Bunnyca
Necu nositi pumpicu, ako zagusti donece mi.Uzela sam samo Lanolin za bradavice.Octenisept sam koristila i ranije, to uvek imam i nosim sa sobom, onaj mali od 50ml bice dovoljan.
Krin, kazes za ranu? To znaci da si imala epiziotomiju, bez obzira sto je manji bebac od prethodnih i sto je trece?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.6.2017 9:06:44   
IvanaSK RR
Ja sam nosila pumpicu, ali meni je i bila potrebna, bila sam duze u bolnici.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.6.2017 9:59:03   
krin 40
Bunny imala sam.Manji jeste ali glava ista😃36 ipo😃Ma ništa strasno.Četvrti dan sedela normalno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Kamperski vodič za porodilište
27.1.2018 20:13:27   
isidora88
Da malo aktiviram temuuser posted image
Pisite sta vam je trebalo od stvari u porodilistu a koje nisu na spisku, recimo gumica za kosu i tako te sitniceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Kamperski vodič za porodilište
27.1.2018 21:06:32   
Maraj
Isi ja brijac nisam ponela pa sam ga naknadno trazila . A kao sam sve "sredila".
Trebala mi je benkica. L bljucne i bude mokar a one nisu imale da mi daju drugu benkicu.
Dala sam cimerkama mrezaste gacice jer ih nisu imale
A meni je falilo hrane. Jako sam gladna bila. Tako da spakuj neku plazmu...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Kamperski vodič za porodilište
27.1.2018 21:08:33   
MamaNecaVo
Moj spisak je bio podugacak i sve mi je trebalo
Npr gumica,snala,par paketa ulozaka,tetra pelene kada bebu sravljam kod mene,jastucnica i carsav jer danima zene leze na krvavim,prostirke za presvlacenje beba,stavljala sam ih pod sebe,pumpica,tuferi za bradavice zbog mleka koja je kod mene islo u mlazu...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 9:56:14   
Rosita
Udjoh najpre na sajt Fronta. I nadjoh ovaj video KLIK , nisam normalna, plakala sam... Nego, je li stvarno istina da ne primaju vise od malecke torbe sa stvarima za mamu?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.2.2018 10:02:08 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 10:25:43   
madre
Rosi, na ovom snimku mnogo sto sta nije istinauser posted image ali za torbu jestesm=smiley36.gif] ali neke zene puste sa vise stvari, neke sa manje, nisu striktni rekla bih...

< Poruku je uredio madre -- 6.2.2018 10:26:17 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 10:43:37   
Rosita
Hehe, moj prvi put nije bio daleko od ovog videa, osim sto sam nosila vecu torbu i nisu pravili problem. Sad mi je samo frka za epidural...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 10:49:15   
Sanjica26 RR
Ovaj ginekolog sto prica je moj komsija dok sam zivela kod mojih. I otac i majka su mu ginekolozi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 14:15:27   
isidora88
Rosi kad stignem pisem spisak. Ja sam nasla neki na netu i po njemu se vodim. Jos se nisam spakovalauser posted image kako je krenulo muz ce me pakovati

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 20:06:46   
Maraj
Rosi bitno je da nije kofer. Kofere ne daju. Ali torbe, da. Neke onako ko za pijacu user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 21:17:33   
isidora88
Sta im smetaju koferi? Nema sanse da bih mogla da se spakujem u kesu, uzela sam prvo onaj kofer za rucni prtljag za avion, medjutim nema sanse pola stvari da mi stane, tako da sam uzela jos veci koferuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 21:21:04   
Duškić
Ja nosila torbu. Tamo mi lepo dali neki dzak, u njega nabacala brzinski stvari i to je.

Rosita, ja primala epidural ..user posted image nista strasno..i opet bih.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 22:39:53   
madre
Sve zavisi od porodilista... Bilo bi lepo da naglasiti za koje porodiliste pisete. Mislim da je rosi frka da nece dobiti epidural, a ne od njegauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 22:49:44   
Duškić
N.front je u pitanju.user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.2.2018 23:04:38   
Sanjica26 RR
U Visegradskoj sam ja dobila prvi put bez veze. Tada se placao epidural.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here