RE: Kamperski vodič za porodilište (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Sanidej -> RE: Kamperski vodič za porodilište (27.2.2019 16:37:49)

U Frontu bebe nose gore benkicu, dole su umotane u tetra pelenu, mogu da mrdaju nogama i lepo su uskuskane..




dunja RR -> RE: Kamperski vodič za porodilište (27.2.2019 16:43:26)

Hvala žene!

Jel ima još neko da se pakuje dan pred odlazakak u bolnicu [sm=jezicek.gif]

Inače radim još, evo postavljam banere neke :-)

Posle kupanjac, i to je valjda to, pa da se mazim dugo sa sinkom [sm=smiley27.gif]




veselicaa -> RE: Kamperski vodič za porodilište (27.2.2019 16:47:32)

Dunja jos nisi na trudnickom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Kamperski vodič za porodilište (12.6.2019 15:15:05)

Pomoć.


Koliko pelena nosite u porodiliste za porodjaj CR? Nikako da sve smestim. Kupila sam ono pakovanje od 54 kom i ono zauzme skoro ceo kofer. 




Maraj -> RE: Kamperski vodič za porodilište (12.6.2019 15:22:10)

Nato ostavi to pakovanje kuci a za porodiliste ponesi ono najmanje pakovanje. Ako ti zafali, lako ce ti tvoji doneti.
I jos nesto...ja sam imala 2 torbe
Jedna torba je bila za mene..nju sam odmah nosila sa sobom, na prijemu u porodiliste. Druga torba ne bila za bebu , i nju sj mi doneli nak9n porodjaja , da ne vucaram sa sobom tamo pelene,vl.maramice,pavlovicevu...a to mi ne treba pre porođaja [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Kamperski vodič za porodilište (12.6.2019 15:36:48)

Nato ne znam kako je kod vas. U NS ide valjda 6-8 za dan. Poneses za 2,3 dana, ostalo ti donose naknadno. Ne moras sve od jednom poneti





nata11 -> RE: Kamperski vodič za porodilište (6.7.2019 17:55:45)

Pored stvari koje vec imamo na prethodnim stranama evo spiska onih koje su meni bile korisne  a nisam se set_ila spakovati odmah:


-pampers za odrasle (kod nas je praksa da nakon CR stave pampers i unutra 2 mrezasta uloska i iste menjanju zenama 3x dnevno) -tetra pelene vise komada (za sve, brisanje bebe, povijanje bebe...) - rezervni bodic za bebu (u nasem porodilistu je bila uzasna guzva i bukvalno smo dobijali po 1 benkicu dnevno) -cucla za bebu, mada je moja ne voli (kada mleko donose na 3 sata a beba je gladna posle 2 i te kako korisno) -pribor za izmuzavanje (pumpica i flasica) -sprej voda za osvezavanje-podloge za wc solju (gomilaaaa istih) 






doramar11 -> RE: Kamperski vodič za porodilište (6.7.2019 19:33:34)

Prvi put cujem da porodilje nose pelene.




bubulence -> RE: Kamperski vodič za porodilište (16.7.2019 16:35:04)

Kao spakovala sam torbu. Kofer. Jedva, zakopcala a nisam, stavila vodu ni grisine... Ne znam gde bih jos i to ubacila





Ana RR -> RE: Kamperski vodič za porodilište (16.7.2019 16:37:14)

Bubi, ti usitnila [sm=bravo.gif]




MimaKos -> RE: Kamperski vodič za porodilište (16.7.2019 17:49:39)

Bubulence, u kesu, i ne zaboravi plazmu, mene je to bas cupalo :)





Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 91 [92]