RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Olga75 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (12.12.2014 14:17:55)

divna je zabava pravljenja cestitki za drugare [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (15.12.2014 20:20:28)

Drage, samo da znate, da sve zapisujem i tefterim, i još jednom da vas podsetim da ko želi neka mi pošalje danas, i sutra tokom dana pp sa podacima, pa ću sutra uveče da vam prosledim zadatke. ( Malo sam imala haos sa internetom, pa me nema, da ne mislie da sam bilo šta zaboravila)

[sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (18.12.2014 11:02:01)

Upravo vam šaljem raspored sa adresama za čestitke!!!

Oprostite zamlaćenoj trudnjači što više pojma nema koji je datum, pa sam malo omašila [sm=smiley13.gif]




Modessty -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (18.12.2014 11:04:35)

ma ne sekiraj se Lesi! Nije kasnooo! [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (18.12.2014 18:30:22)

Nije kasno, samo ti nama pošalji adrese [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (19.12.2014 23:00:19)

Ja sam se prijavila za slanje čestitki ali mi još nije stigla adresa




zece -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (19.12.2014 23:05:58)

to je prelepo stvarno saljiti novogodisne cestitke to me je potsetio dasvno kada sam bila dete kada sam slala i u mi slali cestitke




big mum -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (24.12.2014 17:35:11)

Po 1.put šaljemo i nemojte zamjeriti što baš i nisu lijepe,ja nisam ni malo kreativna a Sofi ima tek 6 god.Ali pravile smo ih od [sm=smiley27.gif].
Poslali smo 5 a ne znam koliko da očekujemo,Sofi je jako nestrpljiva[sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (24.12.2014 23:22:04)

I mi smo danas poslali nase cestitke nadam se da ce stici na vreme i obbradovati nase drugare...




Pretty78 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (24.12.2014 23:27:02)

hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (25.12.2014 8:59:03)

Cure ja se izvinjavam ali ja ove godine definitvno ne mogu da stignem da pravim čestitke. AKo i sitgnem da pošljem biće to one kupovne [sm=smiley13.gif]




mati -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (25.12.2014 13:05:27)

I mi saljemo prvi put [sm=bravo.gif]
Materijal smo kupili jos kad smo se pijavili, cestitke napravili kad smo dobili adrese ali jos nismo poslali. Pre par dana sam bila do poste sa M i bila je ogromna guzva, cekali desetak min dok se nismo oboje unervozili i izasli smo. Danas kad nam tata dodje s posla pokusacemo opet.
BM mi vama saljemo, ocekujte nasu[sm=smiley36.gif]
Dobili smo tri adrese pa toliko i saljemo , a i jos jednu za nasu Sanjicu.




Žapkić -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (25.12.2014 16:29:29)

Nama je danas stigla čestitka od Bibilib. Tina joj se silno obradovala, išla je da se pohvali babi i ujku![sm=smiley1.gif] Zao mi je samo što Bibilib nije napisala svoju adresu, a bismo joj mogle uzvratiti!
Bibi, od [sm=smiley27.gif] ti hvala!!!
Mi naše još nismo poslali. Ne zamerite ako malo budu kasnile!!!




Bibilib -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (25.12.2014 19:04:30)

Zapcic mozda sam ja malo poranila sa slanjem a drago mi je da se Tina obradovala....[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




big mum -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (25.12.2014 20:18:31)


IZVORNA PORUKA: mati

I mi saljemo prvi put [sm=bravo.gif]

BM mi vama saljemo, ocekujte nasu[sm=smiley36.gif]
Dobili smo tri adrese pa toliko i saljemo , a i jos jednu za nasu Sanjicu.


E super i mi vama[sm=smiley1.gif]nadam se da će vam se svidjeti.
Ja sam dobila 5 adresa-mati,vikiviki,žapkić,new mum,Ivanka75.Svima sam na poleđini napisala svoju adresu pa ako žele nek je ostave i sledeće godine nam pošalju čestitku.
Tako ću ja da uradim.




New Mom -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (25.12.2014 21:38:02)

A ove godine nema anonimnosti? Ono, dok se ne posalju cestitke? Tako bar bese prosle.

Bibi, i nama je dosla danas tvoja cestitka! Divna je, hvala! [sm=smiley1.gif]I isto zamerka sto nisi ostavila adresu, rado bi uzvratili.




Bibilib -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (25.12.2014 23:33:47)

Aaaa sledece godine obavezno ostavljamo adresu....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Izvinite....




Pretty78 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (26.12.2014 8:18:57)

hocu i ja da posaljem nekom cestitkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Ivanka 75 -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (26.12.2014 8:45:57)

Mi nikako ne mozemo da,stugnemo da napravimo cestitke [sm=smiley13.gif] Ja hocu sa Ivom da pravim ali nikako da se uskladimo sa vremenom, ili sam na poslu ili ona spava kad ja imam vremena.... a sve sam spremila.... Ni danas ne mogu ceo dan sam zauzeta, sutra deda mraz, lrekosutra pitujemo na svadbu, mozda sutra popodne....
Mogu da kupim pa da posaljem? Bitna je paznja...




Bibilib -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (26.12.2014 11:01:28)

Pretty pitaj nekog za adresu...pa salji,mi smo dobili adrese...




mati -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (26.12.2014 18:18:59)

[sm=bravo.gif] Pristizu nam cestitke.
Vikiveki , Mata se odusevio,jos mi krenuli do poste i ja reko da pogledam u sanduce kad tamo koverta. A onda me samo zapitkivao, od koga su, ja kazem od drugara Viktorije Viktora i Stefana, onda on pita kad cemo kod njih, i kad sam mu rekla da ne mozemo jer zive daleko on kaze da autobus vozi kad je neko daleko.[sm=smiley1.gif]
Bibi i tvoja je stigla danas, Mata se samo odusevljava.
Zenice hvala vam, super su cestitke a to koliko im se obradovao ne mogu da opisem. Valjda ce i nase poceti da pristizu uskoro. Poslali u sredu.




mati -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (26.12.2014 18:26:54)

Isteklo mi uredi.
I hvala RR na divnoj ideji. Nikad mi ne bi palo na pamet da saljemo cestitke, ali stvarno. Evo upravo zove sveki i place na tel, stigla joj cestitka. Zena ne zna sta ce od srece. Stavicemo i slicice uskoro.




Mala Elena -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (26.12.2014 19:05:57)

Meni nije zanimljivo da sama pravim te cestitke, pa ostaje za vreme kada bude mogla E da ucestvuje <3




dunja RR -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (26.12.2014 19:13:46)

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Meni nije zanimljivo da sama pravim te cestitke, pa ostaje za vreme kada bude mogla E da ucestvuje <3


E i ja sam došla do ovog zaključka, iako sam prvo htela sama, i onda razmišljam da je bezveze. Sledeće godine sa S, ili one tamo naredne :)




mati -> RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke! (27.12.2014 23:30:06)

Ovo su cestitke koje smo mi poslali. Unapred se izvinjavam ako su negde vidljivi znaci lepljenja i ako su lepljive ali M je insistirao da lepi sam.[sm=smiley36.gif]
Za sad su nam stigle od Viki i Bibi slikacu kad nam pristignu sve.

[img]http://www4.slikomat.com/13/1227/24k-S30007.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/1227/3hy-S30008.jpg[/img]
Stavili smo trackicu da moze da se zakaci i na jelku, nista posebno i kreativno , ali od [sm=smiley27.gif]

A ovu smo poslali baki i rodjacima. Sveki je htela da presvisne od srece... Plakala je , plakala...
[img]http://www4.slikomat.com/13/1227/tf5-S30008.jpg[/img]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>