Rad srca bebe u trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Marizi -> Rad srca bebe u trudnoci (11.12.2013 12:54:57)

Ja sam u 26 nedelji trudnoce, na zadnjem ultrazvucnom pregledu broj otkucaja srca bebe se smanjio od 150 na 90 otkucaja, da bi se nakon nekoliko sekundi vratili na 150. Moj doktor me je poslao u GAK u Nisu kako bismo potrazili drugo misljenje. Tokom pregleda u Gak-u ustanovljeno je da je sve u redu i da je srce u ovom periodu nezrelo i da su takve promene normalne. Medjutim na sledecem pregledu kod mog doktora srce bebe je ponovo promenilo rad i vratilo se u normalu. Preporucio mi je 4D ultrazvuk kod njega u klinici, s tim sto bi mi to uradio doktor iz Beograda zajedno sa mojim doktorom. Ja sam veoma uplasena, zbunjena i iskrena da budem neznam kome da poverujem tj KO OVDE GRESI? Samo da napomenem da idem u privatnu kliniku. Molim vas za odgovor i misljenje. Unapred hvala..





Tiziana -> RE: Rad srca bebe u trudnoci (11.12.2013 13:19:57)

Prvo nemoj unapred da se plasis.
Ja sam uvek za to kada za nesto postoji i najmanja sumnja da se to duplo proveri. Idi na 4d,pogotovu ako dolazi neki dobar dijagnosticar iz Bgd. Bitno je cuti vise misljenja pa neka ti njih 5 kaze da je sve ok i da si dzaba bacila pare na 4d, nikad sladje bacenih para.

pozdrav




vonavoj -> RE: Rad srca bebe u trudnoci (11.12.2013 13:35:03)

polako...neka pogleda i drugi dr! idi na 4d!




dijana1* -> RE: Rad srca bebe u trudnoci (11.12.2013 13:48:34)

Imamo temu Fetalna ehokardiografija.




Stranica: [1]