|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 14:32:09   
marince1
ali ja vec zakazala kod dr user posted image
nema veze,cucu njeno misljenje.
Ja mislim da nisam trudna,nego da postoji drugi problem,pa hocu da vidim sta je.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Izostala menga, test negativan
7.9.2011 22:54:02   
marince1
evo i izvestaja.
Nema trudnoce,jajnici ok,ali imam ranicu na grlicu materice.
Dobila neke tablete za izazivanje menstruacije i neke vaginalete.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Izostala menga, test negativan
12.9.2011 11:41:40   
magnetic
Zao mi je sto nije kako si zelela,ali navijam od srca da bude uskorouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Izostala menga, test negativan
12.9.2011 14:16:41   
mihi
Marinče nemoj da bude ko sa Prety, jesi li uradila betu, to je suviše rano da se trudnoća vidi?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Izostala menga, test negativan
21.9.2011 13:59:03   
nas sin
Cao posto ne znam kako napisati poruku pocet cu ovako...doktori su u danasnje vreme aljkavi...user posted image ... sam pocetak svih mojih ginekoloskih i zdravstvenih problema je ovakav...sa 18god sam zavrsila kod gin.jer nisam mogla ujutro da odem da piskim ni da obavim veliku nuzdu. receno mi je da imam van maternicnu trudnocu,nakon toga da nije van maternicna nego da je trudnoca u nekom jajniku,nakon toga da nije uopste trudnoca nego vodena cista...uglavnom ja sam lezala na ginekologiji 6 dana,prosla klistir i isla na neku operaciju od pola sata trajanjauser posted image . ni dan danas nisam saznala o cemu se radilo,s tim da mi je nalaz bhcg/valjda se tako pise,bio pozitivan...user posted image ...nikad vise do sada nisam ostala trudna,a zelim to vise od svega...sa 26god sam imala cin 3 uspjesno izlijecen...patim od povremenih problema sa kandidom...menstruacije ne redovne,ponekad kasne i po 4 mjeseca...jednom imala vodene ciste na jajnicima i nikad vise...nisam prehladjena,niti bolesna sa gin strane takodjer sve ok...jutros radila test negativan je a kasni mi 7 dana...moze li meni neko pomoci..ps od jutros me bole jajnici...unapred zahvalna Hana

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Izostala menga, test negativan
21.9.2011 14:22:36   
bokicans
Najbolje bih bilo da zakazeš kod lekara i odradite hcg,da budes sigurna.

Dobro nam došla na forum!user posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 21.9.2011 14:23:10 >

(odgovor članu nas sin)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Izostala menga, test negativan
27.12.2011 11:31:49   
Jejenica
Nova sam na forumu! Da li neko moze da mi pomogne? Decko i ja se nismo pazili ovog meseca, ustvari smo se ponasali kao da pravimo user posted image . Uradila sam jedan test (BabyR) dva dana pre kasnjenja i bio je negativan.  Zatim jedan ( neki losiji) nedelju dana po izostanku menstruacije i bio je negativan . Otisla sam kod ginekologa i rekla mi je da se na UZ nista ne vidi , ali da mi je materica uvecana. Imam dosta osetljive bradavice i pojacan sekret. Radila sam bris i nemam bakterije. Nakon pregleda sam uradila jos jedan BR test i bio je negativan. Sada mi kasni vec dve nedelje, a uglavnom mi kasni po dva dana. Sve simptome pms sam izgubila i jedino me bradavice bole i cesto piskim. Stomak mi je blago povecan. Izvinite na dugom tekstu, ali me zanima da li se nekome desavalo da testovi pogrese???  Doktorica je inace napravila dosta propusta do sada i moja drugarica je izgubila bebu jer joj nije videla trudnocu od 2,5 meseca. Radicu betu i ici kod privatnog gin, ali me zanima jer bih volela bebu user posted image .
Pozdrav svima


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Izostala menga, test negativan
27.12.2011 13:39:38   
mine
Pored tri negativna testa i uz pregleda mislim da su sanse nikakve...sad one price jednoj mojoj drugarici bla bla bla...postoji mogucnost...bla bla..cuda se desavaju..bolje da ti niko ne prica i da bolje je da ustanovis zbog cega ti kasni.
Nesto se poremetilo,proveri hormone,promeni dr...ne ocajavaj vec iskontrolisi moguce uzroke toga ako vec nije trudnoca.
srecno i drzim fige.. ;)

(odgovor članu Jejenica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Izostala menga, test negativan
27.12.2011 20:34:55   
Jejenica
Uradicu betu i videti sta se desava, a zatim i ostale preglede. Hvala ti na odgovoru.  Upravo sam i trazila odgovor...mojoj drugarici je tako bilo....ali je bila trudna.  user posted image
Samo trazim simptome,a bolje je da nastavim sa pregledima....
Pozdrav user posted image

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Izostala menga, test negativan
29.12.2011 11:30:28   
mine
Ja bih nama svima zabranila test dok ne kasni bar tri dana!!!!
Test pre m-razocaras se...
Pa kasni 1 dan pa se ponadas...pa opet test pa se razocaras..
Pa m pa se totalno razocaras...
user posted image

(odgovor članu Jejenica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Izostala menga, test negativan
29.12.2011 18:49:21   
tanjuskica
Pozz zenske, ovdje na forumu sam nova i nadam se da vam se mogu izjadat, trazit pomoc.
Imam 28 god, i PCOS sindrom, i sve sta sa njim ide. Neredovan menzes, pojacana dlakavost, debljina, masna koza.
E sad u posledenje mi se malo i regulisala menstroacija i sad mi kasni par dana, test sam kupovala ali negativan.
Grudi me boli uzas zivi, vrijedjam se na njih, puno mi se spava, jede nenormalno, idem cesto u WC, i uzasno me bole ledja podnu kicme.
Ziva ne znam da li je ovo jaki PMS ili je mozda i mene sunce ogrijalo.user posted image

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Izostala menga, test negativan
29.12.2011 18:54:01   
Karmenija
Tanja, nema pravila. Opusti se maksimalno i nadajmo se da siuser posted image . Lep pozdrav.

(odgovor članu tanjuskica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Izostala menga, test negativan
3.1.2012 18:08:56   
tanjuskica
Pozz cure ja jos cekam, ili ce biti user posted image
ili ce vjestica doci,

(odgovor članu Karmenija)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Izostala menga, test negativan
5.1.2012 13:22:04   
dada2
Pozdrav, forum je opsiran, tema je puno pa cu da se ubacim ovdje.... Uglavnom radimo na bebi to se oduzilo pa sad polako krece panika, pijem razne cajeve, kupila sam mimi mikroskop za pljuvacku da pratim plodne dane, slusam, citam primjenjujem sve moguce savjete. Cak i onaj koji najvise nervira "opustise, kad prestanes razmisljati o tom desice se" to bi stvarno tebalo zabraniti ljudima da govore user posted image

Ovdje sam "dosla" po koju toplu rijec ili slovo sa onima koji to ustvari razumiju, eto pa slobodno me natrpajte odgovorima. Unapred hvala user posted image

(odgovor članu tanjuskica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Izostala menga, test negativan
5.1.2012 13:25:06   
Meisje
Evo ja cu da te pitam da li pratis bazalnu temperaturu ili koristis LH trakice kako bi sigurnije znala kad su ti plodni dani? Da li ste isli na neke kontrole??
Dodji na temu cekamo dve crtice da se druzimo!!

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu dada2)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Izostala menga, test negativan
5.1.2012 13:27:53   
MakiJ
Mei ti koristis trakice?

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Izostala menga, test negativan
5.1.2012 13:29:30   
Meisje
Ne,planirala sam da pocnem od ovog meseca ali nisam uspela da kupim zbog nove godine i gostiju ali od sl meseca cu probati i to! Da vidimo da li ce da se potrefe sa BT...

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Izostala menga, test negativan
8.3.2012 13:59:48   
ivannna
meni je prosli mesec ciklus kasnio,obicno dobijam na 30 dana,32.dana je pocelo braonkasto,33.sam radila test-negativan,nakon 4 dana braonkastog 5.dana na 36.dan sam normalno dobila,i na kraju mi se sve to desavalo zbog utrogestan vaginaleta tako da znate ko ih koristi ili ko ce ih tek koristiti mogu da imaju takav efekat...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Izostala menga, test negativan
8.3.2012 14:06:25   
gogile
nova sam na forumu. menzis mi kasni 13 dana, radila sam beta hCG , rezultat nula. radila sam UZ - ili cu da dobijem svaki cas, ili je trudnoca. hormone sam jutros odradila i rezultati su tek za dva dana. da li postoji mogucnost da sam trudna

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Izostala menga, test negativan
8.3.2012 15:06:16   
ivannna
gogile kako ti kasni 13 dana sto je dosta , beta hcg bi trebalo da je veci,sacekaj jos malo pa uradi ponovo

(odgovor članu gogile)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Izostala menga, test negativan
27.3.2012 20:49:26   
miimiica_28
cao drage moje evo i mene na ovoj temici , ja sam jos uvijek u iscekivanju user posted image , koja je trebala stici 25.03. ali je nema ... veceras mi se ukazalo malo braon boje sa gustom bjelom sluzi nikakav neugodan miris , grudi me nebole ali me malo zigaju , imam osjecaj kao da cu svaki cas da dobijemuser posted image . ovaj mjesec trebala bih ici raditi hormone tako da cekam user posted image , a evo je nema dva danauser posted image

< Poruku je uredio miimiica_28 -- 27.3.2012 20:52:15 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Izostala menga, test negativan
15.6.2012 23:17:52   
Anchy_Ljuba
IZVORNA PORUKA: Pretty78

marince ja sam radila 2 testa i oba negativna, bila kod dr dao mi hormone da pijem jer sam mu rekla da je test negativan i dr. mi kaze da cu dobiti posle 5 dana pijenja tableta. Posle 5 dana nista, odem na UZ on kaze 8 nedelja trudnoca user posted image user posted image user posted image user posted image

i morala sam na AB zbog lekova...tako da NISTA NE PIJES!!!!!!!!!
a koliko ti je kasnilo kada si radila tet tetove????

ja sam nisam trebala dobiti 01.06.2012 sada je vec dve nedelje  i nista,
1 test sam radila 01.06.2012 i nista, drugi sam radila 11.06.2012 i on nista....
A vidim sve je moguce....


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Izostala menga, test negativan
15.6.2012 23:51:42   
isidora88
uradi beta hcg,manite testove ako vec sumnjate na trudnocuuser posted image
ja se secam kad sam radila testove,pa bleda crtapa jesam li trudna ili nisam,pa prividja mi se...odem posle 3 dana i uradim betu i vidim 192,moj obiljeni broj ,trudna samuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Izostala menga, test negativan
16.6.2012 11:18:05   
Štetica
najbolje uradi betu,ona je sigurna za razliku od testova. user posted image user posted image user posted image zauser posted image

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Izostala menga, test negativan
16.6.2012 15:10:29   
Anchy_Ljuba
Hocu, ali bih da sacekam jos malo..

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here