Razgovori mama 1/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


lesica -> Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 9:53:23)

Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

[img]http://www4.slikomat.com/13/1101/1a3-mom-pl.jpg[/img]




Torbica -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 9:55:44)

Srecna Nova, sve najlepse svima od srca! Mi lencarimo! [sm=smiley1.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 10:34:55)

Jutro mame!

Sretna vam nova 2014ta godina! Samo zdravlja, ljubavi i srece vam zelim, sve ostalo dolazi samo po sebi[sm=bravo.gif]

Mi se isto vucemo po kuci kao da smo lumpovali citavu noc a zaspali u 1...Andrea nije ni pomjerila se kad su bili vatrometi u ponoc, a bilo je prilicno bucno u nasem kraju! Jutros ustala opet rano, i evo skoro smo je stavili opet da malo odrijema pa cemo u setnju u miru i tisini, da vidimo sta je proslava ostavila za sobom danas u gradu [sm=smiley36.gif]

Uzivajte u ljencarenju danas, al ne zaboravite i nesto lijepo da uradite za sebe, kazu kakav je prvi dan NG takva ce biti i citava godina [sm=bravo.gif]




lokica77 -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 10:44:07)

SRECNA VAM NOVA GODINA drage moje rr drugarice sve najbolje vam zelim,
mi cekamo da se K probudi pa cemo negde u skitnju da iskoristimo to sto smo na okupu posto mm vec sutra radi, lep dan mamike...




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 10:55:10)

dobro jutro drugarice kako ste ovog prvog dana 2014
Dora zaspala u pola dvanaest pa je u ponoc probudila pucnjava sreca te se odmah uspavala i ja i ona spavale do pola osam jutros [sm=bravo.gif]




Janncica -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 12:02:06)

I ovde da cestitam svima i pozelim puno zdravlja i srece. [sm=zz_dance.gif]
Ja kuliram ispred kompa.mm i J otisli do zaove,a S spava.Kad se probudi idemo do mojih na rucak. Volim ove praznike,jer ne moram da kuvam [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 12:56:16)

Drage moje srecna vam Nova godina[sm=smiley1.gif]
Ja sam sinoc u 23:40 zaspala, ma nije bilo teorije da izdrzim jos 20 min da je docekam[sm=smiley36.gif] cestitala mm i pravac krevet. A juce sam dva rucka spremila tako da sam danas mirna, a sutra idemo kod mojih na slavu.




jole82 -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 13:56:38)

Srecna vam nova godina drage mame....
Nama nije bas slavno pocela...Teodora immala preko 39..od danas AB i inhal. Berodualom...pa uu pon je bila cista ni grlo nije bilo crvveno..a sad pocelo na pluca da se spusta...kako bre to...uhh

Zene zagrljaj veliki[sm=smiley31.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 14:03:57)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

a sutra idemo kod mojih na slavu.


I mi kod mojih [sm=smiley1.gif]

Jole [sm=smiley13.gif] mica mala, biće bolje od ab.

Ženice, svako dobro u novoj godini vam želim, da su nam deca zdrava i nasmejana a i mi sa njima [sm=zz_showoff.gif]




ninulina -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 14:52:51)

Pozdrav ženice

Sve najbolje u novoj godini i da su nam naša dječica živa , zdrava i srećna.

Nama jutros izbio prvi zubić [sm=zz_playfull.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 16:48:18)

UH Jole, stiglo vas! Ozdravite nam brzo!

Ninulina cestitamo prvi zubic! Koliko ima beba? Stavi nam tiker da vas pratimo!

MI bili u setnji, malo se smrzli al smo uzivali, grad prepun ljudi, svi su izasli malo napolje u setnju! Rucali sada, mama podigla noge a tajo i cera se maze! Bas ljencarimo! Nadam se da i vi uzivate!




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 18:10:56)

moja Dora balavi vec par dana i to vise u vecernjim satima da li je moguce da su zubi [sm=zmeden.gif]




adulence -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 18:47:56)

Mame srecna nova godinica...jole drzite se....mi isto lencarimo i uzivamo...




World -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 19:57:58)

Imamo li neku temu o seceru kod djece?

Da li je neko radio profil ili ogtt djeci? Kakve su referentne vrijednosti, da li iste kao kod odraslih?




ninulina -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 20:04:44)

IZVORNA PORUKA: little_one


Ninulina cestitamo prvi zubic! Koliko ima beba? Stavi nam tiker da vas pratimo!

MI bili u set_nji, malo se smrzli al smo uzivali, grad prepun ljudi, svi su izasli malo napolje u set_nju!


Bebać ima 5, 5 mjeseci.
Nešto sam pobrkala na proilu moram pnovo probat tiker staviti...

I mi smo bili u šetnji u gradu možda smo i prošle jedna kraj druge [sm=smiley36.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 21:55:00)

Moze biti! [sm=smiley36.gif] mi smo vukli balon za sobom kroz citav grad...nije ga pustala iz vida [sm=smiley36.gif]

E sad ti vidim tiker! [sm=bravo.gif]

World znam da malena od Figaro ima problema sa dijabetesom. Evo ti LINK do teme




World -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 23:07:39)

Hvala na linku.




viktori -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 23:29:41)

Mamike srecna vam NG! da ponovim sa prethodnih strana cestitku
Ja imam usnu kao pevaljka silikonka od ovog herpesa n me non stop oko usana gnjavi.. proslava prosla sou
A danas dan za kloooopu
Dijeta? Sta to bese? hihhiihihi




vikiveki -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (1.1.2014 23:54:01)

Mamike,srećna vam Nova godina.Mi smo svi sinoć dočekali Novu godinu,čak je i Stefan izdržao i dočekao je Ng, pa je gledao vatromet. Inače i nama je danas bio dan za lenčarenje,mada smo mi ceo dan bili van kuće.prvo smo išli kod sveki da joj čestitamo NG pa onda kod nekih prijatelja,a pre svega ujutru su nam bile u gostima komšije...danas nam je bio dan za druženje.
Jole da što pre ozdravite




mama micki -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (2.1.2014 7:51:23)

Dobro jutro mame!!!Želim vam svima srećnu novu godinu, puno zdravlja, sreće, ljubavi i para i da vam se ostvare sve želje!!!Mi smo juče bili u gostima ceo dan, danas smo kući.
Jole želimo vam da što pre ozdravite.
Ninulina, čestitamo prvi zubić!
Lep da mame!!!Uživajte!!!




sneza24 -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (2.1.2014 8:18:54)

Dobro jutro mame. Srecna vam Nova godina.
Mi smo juce ujutro bili kod mog dede da mu cestitsmo ng i posle je mm isao da radica ja sam cekala neke goste koji nisu ni dosli, na kraju su samo bili moj brat i snaja sa de
com. Danas cemo ici kod mojih fa prosetamo malo.
Poljubac za svu decicu i koja su bolesna da sto pre ozdrave!




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (2.1.2014 9:17:14)

opet magla,pa ja cu da odlepim definitivno [sm=zz_stomp.gif]




ivaMark -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (2.1.2014 10:40:22)

Zdravo mamike,
moja bebana sinoc pre spavanja popila 150ml vode, naliva se kao kamila a nemam pojma zasto. Preko dana pije normalno, stalno joj nudim i uvek uzme ali po malo...nikada nije ovoliko popila u cugu preko dana [sm=smiley29.gif] ne znam sta da joj radim...
Jole, zelim vam da ozdravite sto pre [sm=smiley31.gif]
World, videh sta si pisala...nadam se da je sve u redu i da je lazna uzbuna [sm=smiley31.gif]
Ninulina, bravo za zubic... Sada ce mozda malo da se smiri malac.




ninulina -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (2.1.2014 11:01:56)


IZVORNA PORUKA: ivaMark


Moj malac ne voli vodu nikaaako, najgore mi kada se uštuca a neće da popije a ni čajevima nije oduševljen, probam da mu dam malo kamilice a l neće , tako da uvijek vodimo borbu da smirimo štucanje [sm=smiley36.gif]


Mi smo jutros ( sin i ja ) odvalili do 9h , to se duuuugo nije desilo da tako dobro odspava , uvijek se budio oko 6-7 ,a jutros baš sam se naspavala [sm=smiley1.gif]
Provirio je malo i donji desni kec [sm=bravo.gif]




jole82 -> RE: Razgovori mama 1/14 [chat] (2.1.2014 11:54:44)

Bar dan žene..
Hvala na lepim željama..T i dalje ima temp...borimo se..mada je ona super...ja bih odlepila da imam stalno 38-39...još nma pnih 24 sata od kako pije AB pa ajde još malo da mu damo šansu da ubija beštije, pa će valjda biti bolje..
Bravo za zubiće prve[sm=bravo.gif]
ivaMark..noguće da joj stvarno nedostaje duda, pa je sa vodom nadoknađuje tj s flašicom...možda je i ona osetila [sm=rozaCrtici.gif] pa hoće opet da bude mini beba[sm=smiley1.gif]
World..nadam se da je false alarm [sm=smiley31.gif]

Lep dan želim svima[sm=zz_wavespin.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>