|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.11.2014 22:08:31   
serpica
IZVORNA PORUKA: Frcokla

Dragi moji, ja zelim decaka!
Moram priznati da vec sada mnogo razmisljam o polu deteta, dok smo u procesu "truda" i rada na tome.
Ne bih da se opterecujem ali sudeci po kineskoj tabeli polova, naredni povoljni meseci za decaka su nam tek februar, user posted image pa onda tek maj...
Moja drugarica, i sestra od strica kazu da tabela funkcionise 100% i njima je pogodilo (vise puta).

Sta bi s onom tvrdnjom da pol bebe odredjuje spermatozoid, i da pol iskljucivo zavisi od muskarca?
Zasto onda racunamo starost krvi, godine majke ili mesec zaceca!? To mi nije jasno...






Da li imas dece? Devojcice? Dve,tri koliko? Dete je dete,neprocenjivi dar od Boga,po meni zensko dete jos veci dar jer i samo taj dar radja....
Ja bih volela da imam sve devojcice iako imam sina za koga sam posebno vezana,
ne razumem ja ovo...zeilm decaka.user posted image
Bog ti dao dva para blizanaca i da svi budu zenski,da vidis sta je radost i sreca...

< Poruku je uredio serpica -- 2.11.2014 22:10:42 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.11.2014 22:58:25   
Maslacak15
Frckola,
Mani se kineza i teorija nego se pripremi da volis to dete Koje ces nadam se zaceti uskoro kog god ono Pola bilo. To su Sve gluposti naravno da pol odredjuje spermatozoid a ne Kalendar. Ja JJesam malo sujeverna u Drugom smislu i verujem da takve sto previse zele stigne nagrada po serpicinoj zelji. I cisto za tvoju informaciju o nepogresivom kineskom kalendaru moj mladji sin je Trebalo da Bude devojcica.toliko o tome

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Računanje pola po starosti krvi
2.11.2014 23:10:08   
bubulence
Serpi a ja htedoh da joj napisem da je najpametnije da ni ne pravi dete... ali sam precutala jer nisam tu da sudim i odredjujem ko ce imati dece a ko ne.
uvek sam sebi a i drugima zelela da imaju zdravu decu, zar je pol bitan user posted image ?
ja se jesam obradovala kada sam cula da je opet devojcica ali bih se jedako obradovala i da mi je dr rekao da ce biti decak. najbitnije mi je bilo ono ‘sve je u redu‘

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.11.2014 11:16:29   
jelenajm
Ta tabela po kineskom horoskopu,bar u mom slucaju nije bila tacna. To je samo za zezanje.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.11.2014 12:42:37   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Frcokla

Dragi moji, ja zelim decaka!
Moram priznati da vec sada mnogo razmisljam o polu deteta, dok smo u procesu "truda" i rada na tome.



Ja ovo ne razumijem i nikada neću moći . Sorry!

A kaj se mene tiče user posted image , ovo nisam ni probala, jer ne ispunjavam te uslove, nažalost. Ali kineski mi nije pogodio. Trebale su bit obje djevojčice, a nisu bile user posted image Ovo je čista zezancija, da se prekrati to iščekivanje , ali da neko ide pravit djete da bi bilo tog i tog pola??? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Računanje pola po starosti krvi
3.11.2014 13:39:25   
serpica
Zaboravila sam da pitam,a sta ako u februaru ostanes trudna,proracun te zezne i bude devojcica?? Neces da rodis???
I kad smo kod kalendara polova meni ni jednom nije pogodio,cak i ovo racunanje po starosti krvi mi je za sina pogresio....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 14:43:07   
Frcokla
Jao jao, zene zasto ste me pogresno shvatile.user posted image Naravno da je lepo imati decu oba pola. Samo bih nekako volela da mi prvo dete bude decak. Ne znam zasto... Kazu decaci su za mame, a devojcice su tatine mezimice!
Da li se slazete s tim?

Nego vecina ovde pise kako zeli devojcicu...
Ja cak imam nekoliko imena spremnih kada su devojcice u pitanju. Za decaka nemam jos nijedno. user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 14:51:31   
Peace*
I ja sam želela da imam sina pa ćerku. To sam nekako oduvek želela. A imam dva sina, i ne bih ih menjala ni za 10 devojčica. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 14:59:53   
vikiveki
Kako reče Bubi najvažnije je ono "sa bebom je sve uredu" i mislim da bez obzira koliko ko voli ili ne voli određeni pol,najbitnije to...da je sa plodom sve uredu.
Kod mene ni jedno računanje nije pogodilo pol,uvek mi je bilo suprotno

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 15:02:29   
Olga75
tema je za razonodu
a dete je dete nek bude zivo i zdravo na radost svima
a to ko sta voli ili zeli , pa sta mu ja mogu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 15:05:55   
serpica

IZVORNA PORUKA: Frcokla

Jao jao, zene zasto ste me pogresno shvatile.user posted image Naravno da je lepo imati decu oba pola. Samo bih nekako volela da mi prvo dete bude decak. Ne znam zasto... Kazu decaci su za mame, a devojcice su tatine mezimice!
Da li se slazete s tim?

Nego vecina ovde pise kako zeli devojcicu...
Ja cak imam nekoliko imena spremnih kada su devojcice u pitanju. Za decaka nemam jos nijedno. user posted image




Tako je zvucalo,zato si tako i shvacena,jedno su zelje a drugo mogucnosti,pozeli prvo da ostanes u drugom stanju,pa onda pozeli da je sa trudnocom sve ok,pa onda da izneses do kraja,i na kraju pozeli da se rodi zivo i zdravo...; a to sta ce biti je najmanje bitno...ja imam dve devojcice i moje su mezimice,vole i tatu naravno ali su meni vise naklonjene,i sin je vezan za mene ali kad vidi tatu zaboravi me istog trenutka..
Sad cekam cetvrt dete i molim Boga svakog dana da sve bude ok i da iznesem do kraja,teska bitka me ceka i nesmem ni da zamislim sta bi moglo da bude,a kamoli da mislim i zelim poseban pol.....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 15:08:11   
Olga75
eto ja imam devojcicu
ona nije taj famozni naslednik imena , plemena , cegagod
nek je ona meni ziva i zdrava i nek mi rodi unucice
a kad dodje vreme pisacu Klariti da izracuna sta nas ceka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 15:53:47   
bubulence
slazem se sa Serpicom, tako je zvucalo...
a moja devojcica je skroz tatina cerka.
pita je on sinoc da li ga voli.
ona: njavise na svetu
ja: jel onako kao sto mama tebe voli?
ona: da, i jos vise... i onda se zamisli pa kaze: ne razumes ti to mama, to je vise od najvise...
jeste da nije meni upuceno ali sam se istopila jer je bilo iskreno najiskrenije...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Računanje pola po starosti krvi
6.11.2014 22:48:54   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Olga RR

eto ja imam devojcicu
ona nije taj famozni naslednik imena , plemena , cegagod
nek je ona meni ziva i zdrava i nek mi rodi unucice
a kad dodje vreme pisacu Klariti da izracuna sta nas ceka user posted image

Nisam ti racunalauser posted image prezimenjakinjo po muzu, pa sta cekamouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Računanje pola po starosti krvi
11.11.2014 19:56:34   
lesica
Kikikikikikiki, drage moje proročice, od mene svakako imate kafu, ali omašiste obe user posted image

Umesto devojčice po proračunu, nama će stići jedan dečak kapitalac kako moja dr reče user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Računanje pola po starosti krvi
11.11.2014 20:38:10   
choopa choops
Opa lesice user posted image Čestitam! user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Računanje pola po starosti krvi
11.11.2014 21:45:39   
serpica

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Kikikikikikiki, drage moje proročice, od mene svakako imate kafu, ali omašiste obe user posted image

Umesto devojčice po proračunu, nama će stići jedan dečak kapitalac kako moja dr reče user posted image




user posted image les da si pozelela decaka mozda ga ne bi dobila....bas mi je drago sto Lenka biti starija seka.
Videcemo da li je Klarita meni pogodila user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Računanje pola po starosti krvi
11.11.2014 23:29:02   
Klarita

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Kikikikikikiki, drage moje proročice, od mene svakako imate kafu, ali omašiste obe user posted image

Umesto devojčice po proračunu, nama će stići jedan dečak kapitalac kako moja dr reče user posted image

user posted image user posted image user posted image ma, to moja segrtkinja pogresilauser posted image decak, decak, nego stauser posted image

Serpi, ti li pa sumnjasuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Računanje pola po starosti krvi
11.11.2014 23:32:26   
lesica
user posted image user posted image Za obe.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Računanje pola po starosti krvi
25.11.2014 13:14:54   
Ivanicaaa
Drage devojke, moze li neka od vas da mi "vidi" na osnovu datuma, sta nosim... Ja sam rodjena 5 marta, 1990, a muz 15 avgusta 1983, dete smo napravili krajem avgusta. Ako je decak, kad bih mogla da pravim devojcicu i obratno. Hvala unapred!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Računanje pola po starosti krvi
25.11.2014 13:21:17   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Ivanicaaa

Drage devojke, moze li neka od vas da mi "vidi" na osnovu datuma, sta nosim... Ja sam rodjena 5 marta, 1990, a muz 15 avgusta 1983, dete smo napravili krajem avgusta. Ako je decak, kad bih mogla da pravim devojcicu i obratno. Hvala unapred!

Ja sve vidiiiiiimuser posted image

Devojcicauser posted image decak bi mogao biti od sledece jeseni pa do 2017.martauser posted image i od jeseni 2019.do marta 2020.

(odgovor članu Ivanicaaa)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Računanje pola po starosti krvi
25.11.2014 13:23:58   
Ivanicaaa
Hvala na brzom odgovoru, za dve nedelje imam uz, pa javljam... Predpostavila sam da je devojcica, imam osecaj. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Računanje pola po starosti krvi
25.11.2014 13:35:34   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: jabudic

E hajde neko od vas upućenih da mi izračuna:

Ja: 21.02.1986.
MM: 22.05.1983.

Izračunajte mi ka će djevojčica user posted image

Devojcica, devojcica, ali samo ako se bacis odmah na posao, posle januara ako muckas, opet je decak user posted image
I neeee, ne moze me nagovoriti Bubulence, radim po savesti, kapiras?
I da, za N se uklapa, za J neuser posted image


Klarita, ja te poslusah i napravih prije NG!
Sad samo čekam djevojčicu! U suprotnom ti stiže dječak na kućnu adresu user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Računanje pola po starosti krvi
25.11.2014 17:48:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: jabudic

E hajde neko od vas upućenih da mi izračuna:

Ja: 21.02.1986.
MM: 22.05.1983.

Izračunajte mi ka će djevojčica user posted image

Devojcica, devojcica, ali samo ako se bacis odmah na posao, posle januara ako muckas, opet je decak user posted image
I neeee, ne moze me nagovoriti Bubulence, radim po savesti, kapiras?
I da, za N se uklapa, za J neuser posted image


Klarita, ja te poslusah i napravih prije NG!
Sad samo čekam djevojčicu! U suprotnom ti stiže dječak na kućnu adresu user posted image





Jabudic ti si retka kome je nasa Klarita rekla da je devojcica user posted image jer ona voli decake i to sve tamo do 2017od user posted image
Ja cu verovtano posle N.G saznati pol,mada mi je sasvim svejedno sta god da je...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Računanje pola po starosti krvi
25.11.2014 17:53:45   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jabudic

Klarita, ja te poslusah i napravih prije NG!
Sad samo čekam djevojčicu! U suprotnom ti stiže dječak na kućnu adresu user posted image



user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here