|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Računanje pola po starosti krvi
26.5.2015 23:12:15   
cupe11
Pozdrav Marija. Ja nisam bas ukapirala kako se racuna, pitala sam Klaritu ali je ona odsutna vec duze vreme, pa ako bi mogla da mi izracunas dal bi mogla i kad da pravim jednog "batu" posto imam dve devojcice. ja-30.11.1985. mm-14.07.1979. cerka. 07.07.2011. druga cerka-28.09.2014. Hvala unapred i svaka cast za cetvoro dece. Boze zdravlja i ja planiram.user posted image

(odgovor članu Марија)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Računanje pola po starosti krvi
27.5.2015 10:59:01   
Марија
E poz... user posted image ja sam racunala i jedan i drugi nacin tj. delila sa 7 i moje i od muza godine. Drugi nacin delis svoje godine sa 3, a njegove sa 4 isto ispada cija krv mladja taj je pol user posted image Veoma je bitno koliko godina smo imali i ja imuz kad sam zacela tako je ispravno 100% kod mene barem user posted image

(odgovor članu cupe11)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Računanje pola po starosti krvi
27.5.2015 11:14:46   
Марија

znaci ti imas trenutno 29 god kod tebe ispada 29/7=4,1
tvoj muz trenutno ima 35 god kod njega ispada 35/7=5,0
znaci gledas br iza zareza a nikako prvi br. koji je manji njegova krv je mladja tako sam ja racunala za sebe
meni jeste pogodilo (ja imam tri curice i decaka)
u principu tako se racuna user posted image

(odgovor članu cupe11)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Računanje pola po starosti krvi
27.5.2015 11:34:34   
Марија
ma ovo ti je cisto zabava baremja tako mislim a kineski kalendari promasaji žestoki user posted image user posted image
ja imam prvo cerku pa sina pa opet cerka aj rekoh jos jednom da pokusamo i opet seka user posted image zdrava i slatka kao med
moj ti je savet da se obratis ginekologu da ti da savet npr.na dan ovulacije medicina tvrdi da ce biti bata ja u to vise vjerujem nego u gatanja

(odgovor članu cupe11)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Računanje pola po starosti krvi
27.5.2015 14:52:07   
cupe11
Hvala ti Marija sto si odvojila vreme da mi izracunas. Znam i ja da je verovatnoca da se rodi musko dete veca ako imas odnose u vreme ovulacije ali suser posted image am htela cisto i ovo da vidim, da probam pa nek je zivo i zdravo, planiram jos dvoje pa kako bude. Znaci po tvome musko bi bilo od jula ove godine, kad mi muz puni 36 pa do novembra kd ja punim 30.?
user posted image

(odgovor članu Марија)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Računanje pola po starosti krvi
27.5.2015 16:58:15   
Марија

tako ispada user posted image

(odgovor članu cupe11)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Računanje pola po starosti krvi
28.5.2015 8:45:03   
Марија
ne znam da li si citala ovaj clanak:
Razlika u godinama među bračnim partnerima, period ovulacije i način ishrane tri su osnovna uslova za dobijanje muškog deteta, tvrdi meštanin sela Vukovci u dolini Zete Bajo Šuškavčević (87).


Za dobijanje sina važne su razlika među partnerima, ovulacija i ishrana
Šuškavčević je za podgoričke "Vijesti" obelodanio dobro čuvani "recept" za dobijanje muškog deteta, koji se, kako kaže, prenosio sa kolena na koleno, poveravao bližnjem u sudnjem času ili neznancu na bolničkom krevetu.

On je, kako se navodi, odlučio da recept obelodani jer ne želi da tajna, kojom je, kako tvrdi, pomagao mnogim porodicama u dobijanju muškog potomka i produženju loze, "umre sa nji

Poznavalac "tajne muškog potomka“ u Crnoj Gori oduvek je bio poštovan i tražen, a to retko zanimanje u zemlji patrijarhata, ratnika i puškonoša je nosilo ogroman teret odgovornosti, piše list.

Tri režima

- Da bi dobili dete muškog pola moraju se uvažiti tri režima. To su razlika u godinama među bračnim parom, ovulacija i režim ishrane - tvrdi Šuškavčević.

On kaže i da svake sedme godine polni organi podmlađuju, to jeste u 14, 21, 28, 35, 42. i 49. godini.

- Kada partner u braku napuni ove godine rađa se dete njegovog pola, sve dok bračni drug napuni naznačene godine, i tada preuzme njegov pol. Podmlađivanje počinje svake sedme godine, ali ne sme se rizikovati pola godine, jer kod nekog počinje pre ili kasnije - ispričao je Šuškavčević.

Kao primer on navodi da, ako jedan bračni partner, na primer, napuni 21 godinu a drugi 19, onaj koji je napunio 21 ima prednost da dobije dete svog pola, sve dok drugi partner ne napuni 21 godinu.

Prednost za dobijanje "puškonoše" je u slučajevima kada je muž stariji pet do šest godina, ili 12 do13, ili, prema rečima Šuškavčevića, i u slučajevima kada je žena starija godinu ili dve od supruga.

Opasan period
- Dokazano je da u porodici sa dvoje dece, ako je jedno starije sedam ili 14 godina, moraju biti istog pola, izuzev ako je žena ostala trudna treći dan ovulacije ili treći dan ispred ovulacije. Taj period predstavlja izuzetak jer tri dana pred ovulaciju, ako ostane trudna i rodi, muško dete mora biti degenerisano. Ovo treba da zna svaki bračni par, jer ljubavni zanosi tokom tri dana pred ovulaciju mogu biti veoma opasni - upozorio je Šuškavčević.
Ja ti iskreno zelim da ti se ostvari zelja da dobijes sina i svima koji god to zele user posted image

(odgovor članu cupe11)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Računanje pola po starosti krvi
28.5.2015 16:48:43   
cupe11
Hvala ti Marija iskreno na tim zeljama, ja bih jako volelela da rodim jednog sina ali to ne mozemo da biramo, al mozemo da isprobamo sve te stvari pa mozda i uspe. Ja sam sve to preko interneta citala, cak mi je jedan covek na osnovu nasih datuma rodjenja racunao i po njemu sina ne mozemo da dobijemo ni u narednih 10 godina. Tako da cu jedino da probam da ostanem trudna u vreme ovulacije, al ne nadam se previse. Volim decu, planiram jos dvoje nek su ziva i zdrava i moja i user posted image svacija. Pozdrav veliki za tebe.user posted image

(odgovor članu Марија)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Računanje pola po starosti krvi
10.8.2015 22:38:38   
MajaMajce2
Poz zene nova sam ovde e sad i mene zanima ova tema imala sam 3 trudnoce prva je bila spontani u drugoj sam zatrudnela negde kraj decembra 2010 ili pocetak januara 2011,treca je avgust 2012 ja rodjena 2.2.1989 muz 20.11/1985 inace imamo 2 decaka pa bi hteli i jednu curu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Računanje pola po starosti krvi
21.8.2015 21:21:36   
isidora88
Ima li koja prorocica da zeli da mi izracuna kog pola je ova beba. Ovulacija je bila oko 20-25 maja.
Ja 12.10.1988
Mm 21.05.1983

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Računanje pola po starosti krvi
29.8.2015 15:34:41   
isidora88
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 0:28:28   
Klarita
Ti si ga isi tako dobro udesila da ne mogu da sracunam. Kako je tvoj muz rodjen bas kad je bila ovulacija,a po "racunu" i promena krvi, ne moze se sracunati...Kad ti je termin, da pokusam tako?
I molim te, recept za kolacuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 30.8.2015 0:29:23 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 1:13:17   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: Klarita

Leeeeeele, jos jedna greska, kad sam nocas procitala poruku, srcka me strefila umalouser posted image pa kud da pogresim, jadna ne bila...
Jabudic, retko gresim, ociju mi, evo kod Tase, Trce i Serpice, Lesice...kod tebe je 100% tacnouser posted image user posted image (ko jabudicu da moju adresu, necu da ga vodim na letovanje u CGuser posted image )


Pa kuku meni, ti sve ispromašivala user posted image
A babe mi moje Milosave, ja samo zbog tvoje prognoze žurila da napravim bebu prije NG...
Eh, dani su ti odbrojani, još jedno mjesec se baškari, a onda spremaj što nemaš, stiže ti jedan dječak user posted image
Naravno, u slučaju da si pogriješila user posted image

Vas dve niste normalne user posted image user posted image

Hihihi, izgleda da mi je ipak pogodila, ali nikako da joj definitivno skinemo giljotinu iznad glave user posted image


Ipak je dobro prošla user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 9:29:34   
isidora88
Klarita termin je 10.02user posted image
Ja nesto mislim da smo pre mm rodjendana imali odnose ali ne secam se tacnouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 12:50:55   
isidora88
Klari pisala sam ti na temi sta smo danas kuvaliuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 13:17:00   
Klarita
Evo meeeeeeeeeeeuser posted image
Ako je odnos bio pre rodjendana, onda su vece sanse za devojcicuuser posted image Idem sad u temu da vidim kolac...hvala i ovde.

Lucijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image moj dokaz za oci koje posedujemuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 13:18:52   
superm
Klarita, meni si pogodila pol ove treće bebe! Stvarno je devojčica!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 13:23:34   
Klarita
Pa kome nisam, draga, kome nisamuser posted image ? Samo me bune ovi sto se vackaju u "nevreme"user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 13:48:31   
superm
user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 13:51:03   
MAMAMAJ
Klarita, da li možeš onda i meni da probaš, molim te? Meni je O bila između 14 i negde 18 aprila,najkasnije.
Ja 30.07.1985.
Mm 01.04.1983.
Hvala ti puno.
Btw, ja sama sebi to nešto kad sam računala ispadoše svi muški, a nisu, ne umem ja to. user posted image


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 13:54:25   
Klarita

Juuuuuuuuuuuuuu, i kod tebe ista prica kao kod Isiuser posted image mada kod tebe naginje vise ka decakuuser posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 14:05:38   
MAMAMAJ
Klarita, hvala od srca, rekoše na UZ da je dečak, idem u četvrtak, pa ću ti napisati. Važno da je živo i zdravo. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 16:04:15   
Klarita
Nema na cemu, drage mojeuser posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 16:32:16   
isidora88
Fala ti klari, nadam se da cu biti iste srece kao jabudicuser posted image , ali boze moj i deckic je dobrodosaouser posted image
Meni mama neku njenu metodu racunala i po njoj je devojcica, nadam se da ce mi u sredu na ultrazvuku potvrditi touser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Računanje pola po starosti krvi
30.8.2015 17:12:05   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Klarita

Pa kome nisam, draga, kome nisamuser posted image ? Samo me bune ovi sto se vackaju u "nevreme"user posted image


Samo se meni omasilauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here