|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
1.2.2014 19:37:32   
mamin mish
user posted image
Nadam se user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
1.2.2014 19:46:55   
17 joka
Madre najbovije rezultati super nema vise ni traga PCOS, sve je super

imam puno folikula , bila je i ovulacija, na desnom jajniku zuto telo

endometrijum 11mm
kontrolisala sam i štitnu trazili u BG od endokrinologa da mi netreba Eutyrox da bi mogla u postupak

pa je hvala Bogu i to dobro u četvrtak sam im to poslala pa se nadam da ce nas zvati u ponedeljak da kazu da dođemo da potpisemo ugovor.

BMI mi je isto dobar nije savrsen ali ok 27

i tako ja sam ovog puta kao špricer, više me nervira neizvesnost i čekanje
uhvatil me i neka glad pa samo nesto jedem ,a od ponedelka nema ni ovoliko, vracam se na biciklo i gladovanje

kako je bog resio tako ce bitiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
1.2.2014 20:13:15   
madre
suuuperrruser posted image user posted image user posted image ne vidim razlog da ne zovu!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
1.2.2014 21:15:44   
IVA 11
Madre, ispratila sam je, dan kad sam radila bila je pozitivna lh pločica, a kad je tačno nastupila to ne znam. Stomak me danas ne boli, grudi su mi teške. Sve mislim dobiću. Ako ne dobijem do ponedjeljka, radiću test(ali mislim da neće biti potrebe). Dobro veče žene, poljubac za sve!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 11:21:54   
milica93
Draga čestitam na user posted image Biće sve u redu. Sa srećom. user posted image
Joka draga, navijam iz sve snage da bude dobro. user posted image user posted image
Daće Bog.
Ja sam se ugojila, moram pod hitno na dijetu...
I moram da vam se ispovedim, sinoć sam popila čašu belog vina ... sad me peče savest. user posted image

Ja kontam da je meni danas 10 il 12 dpo, nisam sigurna, jer nisam počela meriti od početka ovulacije. Pretpostavljam da je i 1-2 dana ranije bila u zamahu.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:02:12   
IVA 11
Joko, bravo! user posted image Neka si Milice, ne može da škodi. Imate li vi pred user posted image pranje, baš pojačano? Nisam prije obraćala pažnju toliko, a sad da, jer još nisam dobila...

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:09:26   
madre
ja imam, ivo, nisam ni ja obracala ranije paznju... cak imam i onaj zuckasti sekret. jedva cekam da sutra uradis testuser posted image
kod mene nista novo, ziganja i dalje traju, grudi postale osetljive, tako da je O sigurno bas blizu! videcemo sta ce trakica danas da kaze... sutra bih otisla i na uz da vidim kakvo je stanje, jer mi je moja gin rekal u ponedeljak da ocekujem O za 5-7 dana, jer sam tada imala neki folikul od skoro 1cm, medjutim endo mi je bio samo 4mm, a rekla bih da je to bas malo ili nije? sta mislite?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:11:13   
vonavoj
joko user posted image
iva,cekamo user posted image
mene jos nista ne boli,nikakve simptome nemam..user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:11:40   
milica93
Iva, ja nekad imam manje, nekad više. Ne znam od čega zavisi. user posted image
Jel koliko je Clear blue test kod nas u apotekama? Nema ga svugde.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:15:05   
madre
milice, ja sam mislila da ga nema uopste kod nasuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:15:31   
IVA 11
Onda dobijam garant user posted image A grlić mi je mekan i imam vode puno, haha, kakav opis! user posted image Možda mi se od stresa poremetio ciklus obog mjesec, jer se baš nešto nerviram u poslednje vrijeme, milion nekih obaveza i čuda, uf. Folikul je po meni i više nego dobar, a endometrijum je tanak čini mi se. Ja ću ako opet od bebe ne bude ništa da pratim folikule na uz kod mog ginekologa, nema mi druge. user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:21:10   
milica93
Madre, i ja sam mislila, ali sad mi nešto prođe kroz glavu i počela da guglam da vidim ima li i na nekom našem forumu naiđem da je neko kupio il nešto tako.
Verovatno u većim gradovima i snadbevenijim apotekama. Moraću da potražim. Verujem da je oko 1000 dinara, ako ne i više.

Iva držim fige. user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:28:18   
mara1981
Pozdrav svima. Ja sam evo od sada na forumu koji sam ponekad samo pratila, ali sada posto zeljno iscekujem user posted image , treba mi neko "srodan" u tome sa kim mogu da pricam. Kazite mi samo sta i kome saljem za prijavu na neku listu? Inace vec 5 meseci radimo na bebi i nistauser posted image . Imamo vec jednog decaka koga smo napravili odmah, bukvalno iz prvog puta i jednog jedinog odnosa kad smo resili da hocemo bebu, pa se jos i zezali e bas da vidimo hocemo li ubosti iz prve. A sad kad bas hocemo, ono nece...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:30:41   
madre
a milice, kako stoje stvari kod tebe? kada ne ocekujemo user posted image ?
ivo, meni je to kod tebe bas sumnjivo... danas ti je 17 ili 18dpo, je l? mislim da su velike sanse za user posted image user posted image
vonuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:32:55   
madre
maro, dobro nam doslauser posted image
koliki ti je decak? koliko ti traju ciklusi?
ovde napises datim sledece (ne)ocekivane menstruacije i moderatori ce te staviti u spisakuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:48:46   
milica93
Madre, ne znam tačno ni ja , ovih dana ... Trebalo bi prekosutra, oko 4. mislim.
Ni sam ovaj ciklus ni stigla da mislim o svemu, tek sad počela da motam kad je šta bilo, trebalo biti, pa ne mogu da se uhvatim ni za rep ni za uši. user posted image Jedino sam kad sam kupila Maybe baby počela da pratim i to od 24., a tad mi je već bila počela ovulacija. Videćemo. Ne žurim ovaj mesec. Iznenađujem samu sebe. user posted image

Maro, dobrodošla i sretno! Što pre da vidiš user posted image .

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 13:51:07   
IVA 11
18 dpo. E dobrodošla Maro! user posted image Ista situacija i kod nas. Samo mi 4-i mjeseca pokušavamo, a ja se već nerviram, što bih radila da je duže...user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 14:09:35   
mara1981
Moj decak sada vec ima 3 godine-za neki dan. Ciklusi su mi pre bili na tacno 28 dana, ali poslednjih par meseci se malo promenilo od 24-28 dana. Ali nikad vise od 28, tako da znam ako bude 1 dan zakasnilo, onda cu biti trudna :)
Sledeca user posted image bi trebalo da je 27.02. a mozda i pre.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 15:00:41   
17 joka
Maro, dobrodošla, nema mesta panici i brzi, uspecete uskoro,samo se malo rastereti imate vec jedno dete

ako ce ti biti lakse uzmi od gin. uput odradi hormone i UZ

da sto pre buduuser posted image

Ivo, sumnjiva si mnogouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 15:50:44   
rasa_
Evo i mene. Bila sam ponovo na folikulometriji i muckali smo ovih dana. Tako da user posted image (ne)ocekujem 15.02.
user posted image Iskreno, osecam da sam dosta opustenija nego prethodnih par meseci. user posted image
Ivo 11 user posted image nadam se da cemo sve uskoro ugledati user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 22:08:06   
IVA 11
Raso user posted image

(odgovor članu rasa_)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 22:26:15   
madre
ivo, kako trbuh?user posted image je l radis ujutru test?
realno, nema sta puno da se pise, ne mogu ceo dan trtljati o tome kako me zignulo, dojke mi napete, iscurelo mi...user posted image ali bih svakako volela da vise pisemouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 22:29:38   
IVA 11
Hahah, a ni ja. Grudi me uopšte ne bole user posted image , a stomak da, ! Mislila sam ujutru, a ako ne u utorak 100 % jer je tad krajnji rok kad ne treba da dobijem user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 22:35:03   
madre
pa. iskreno da ti kazem i mene boli stomak, blago ali boli... sta li se desava sa tom O, nemam pojma... da l je dosla il je proslauser posted image pa i to prekosutra je blizu, ali i sutra bi pokazalo sigurno pravo stanje, tako da ne moras da se mucisuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
2.2.2014 22:38:08   
Sosa Mena
Gde ste macke? user posted image
Ja cu ovde da navijam sa vama, a ako Bog da za par meseci evo me ponovo na listi cekanja. user posted image
Ivo vidim da je ovaj mesec dobitni user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Da li vam se svidja ime Teodora?
pisuljica



veoma lepo ime... (43%)

tu i tamo... (34%)

ne (23%)


Ukupan broj glasova: 86

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here