|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 14:07:47   
IVA 11
Najteže mi je palo što se poslije pola sata pojavila druga crtica, hahah, zalud kad tad test nije validan! Mene ništa ne boli, samo me ova sluz nervira, stalno je ima! Šta radiš ti madre? Svima user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 15:23:31   
17 joka
Ivo, ponovi ti test za dva dana, nemoze se pojaviti crtica nikako ako nema trudnoce pa cak i posle sat vremena. bilo je ovde i vađenja testa iz kante za smece koji su bili pozitivniuser posted image jako da bude tako

Didy, imate popravni ovog meseca pa u akciju ima da uspe Februar je mesecuser posted image

< Poruku je uredio 17 joka -- 3.2.2014 15:27:34 >


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 18:05:21   
superm
ok... vec sam ovo pitala... niko da da odgovor. koliko treba da se ceka posle dva carska; prvi pre osam godina, drugi pre osam meseci do treceuser posted image ?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 18:32:50   
vonavoj
iva,pa sta se to desava!user posted image
mene pocinje zeludac da boli..samo da ne dobijem sutra,idemo na Institut...
didy,svaka cast za planuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 18:43:59   
17 joka
Superm bilo bi dobro bar 2 god

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 18:54:32   
superm
Stvarno? Ja sve nesto mislim da je dovoljno godinu dana do user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 18:56:24   
superm
ne znam sta mi je... toliko zelim da imam troje lepih dusica

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 19:17:09   
17 joka
vidi najbolje je da se posavetujes sa svojim ginekologom

divno je sto uspevate u tome da dobijate bebicu kad pozeliteuser posted image

mi se evo mucimo 6-ta godina za samo jedno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 19:41:00   
superm
Prva beba je dosla lako, druga dosta tesko. Obe trudnoce sam jedva nekako iznela... bilo je problema... ali eto , da li sam luda ili hrabra, ja sada zelim opet u tu pricu. Zelim vam srecu da dobijete barem jednu user posted image !!! Druga beba je dosla kada sam se najmanje nadala i digla ruke od svega. Pokusajte da se opustite i doci ce.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 20:41:23   
17 joka
Mi bez VTO nemozemo nikako muz ima AZO

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 20:44:20   
superm
sta je azo?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 21:43:30   
madre

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Najteže mi je palo što se poslije pola sata pojavila druga crtica, hahah, zalud kad tad test nije validan! Mene ništa ne boli, samo me ova sluz nervira, stalno je ima! Šta radiš ti madre? Svima user posted image

auuuu, pa sto to kazessss??? ja bih danas bar jos 20komada uradila i sutra istouser posted image ovo zvuci obecavajuce!!! cim ponovis javiiiuser posted image
sta se radi, drugari?user posted image dobro vam vece!


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
3.2.2014 23:53:40   
amelia
Čaooo drugari kakoste nema nikog danas user posted image . Ivoo sumljiva si mi mozda si ipak poranila ponovi prekosutra test ili sutra user posted image madre gde si ? Jel se sprema o? Mi smo ovih dana bas bas aktivni user posted image danas mi je 5 dpo po ff okasnila je i ovog meseca valjda zbog prehlade ili zbog stresa ipak nije izglubljen ovaj mesec moze nesto biti user posted image . Evo danas su pocele i grudi dame bole teske su drugih simptoma nemam... sve vas user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 0:17:38   
jovicaa
navijam zeneuser posted image
joko sta je azo?
didy mozda cu i ja na leto, pa mozemo zajednouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 0:17:47   
Sosa Mena
Ivo, Ivo neces da priznas da si user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 0:18:50   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: jovicaa

navijam zeneuser posted image
joko sta je azo?
didy mozda cu i ja na leto, pa mozemo zajednouser posted image


To je potpuno odsustvo spermatozoida u spermi.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 0:34:54   
srculence25
Ivo ovo zvuci bas obecavajuce user posted image
bolesna sam i faca mi se deformisala od desni koliko su natekle od sugavog vetra user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 9:53:30   
milica93
Jutro user posted image
Ivo draga, što ne uradiš betu, nećeš se mučiti i čekati i misliti da li si prerano uradila, a znaćeš sigurno? user posted image Navijam za bebicu, ja te već stavih u trudnice user posted image user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 12:03:47   
madre
ivooo, jesi li radila ponovo test ili betu?user posted image
drugari, dobar vam dan!
mene pocinju grudi da bole i imam menstrualna komesanja u donjem stomaku, tako da verujem da je O napokon prosla (juce, prekjuce),
danas mi je 30dc.

< Poruku je uredio madre -- 4.2.2014 12:16:52 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 14:13:55   
IVA 11
Drage moje, hvala svima na brizi i podršci, divne ste! :*** Druga crtica je baš blijeda i pojavila se kasnije, tako da smatram da test tad nije validan... Ali pošto još nisam dobila, uradiću betu sjutra, smatram da je tako najbolje. Sad sam tek sina uspavala i legla da odmorim... Kako ste sve?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 14:35:33   
madre
je l te ne mrzi da nam slikas i postavis u temu? ja bih bas volela da vidimuser posted image je tebi bese krajnji rok danas. 4og, da dobijes? desava li se nesto, stomak, grudi? ja sam se prilicno uzbudilauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 15:14:30   
amelia
Madre je u pravu ivo slikaj nam da vidimo i ja bih bas volela da vidim ....navijam da sutra beta bude velika user posted image mene ocajnicki grudi bolee ne mogu da ih dotaknem user posted image danas je tek 6 dpo

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 15:14:47   
17 joka
AZO-azoospermija je 0 spermatozoida u spermogramuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 15:22:41   
amelia
Joko user posted image pa kako ste imali 2 put vto sa 0 spermatozoida ?kako je to moguce user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
4.2.2014 16:22:41   
17 joka
Amelija moguce je sa donoromuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here