|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 [56] 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 19:19:46   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: elogi

Drage moje cekalice...posle svega nekoliko dana druzenja sa vama, moram da predjem u onaj trudnicki forum user posted image user posted image user posted image Beta je pokazala da sam user posted image !!! Zelim,od srca, svima vama da sto pre dobijete pozitivne rezultate. Hvala vam na bodrenju user posted image i zelim vam puno srece user posted image


Čestitam Elogi, uživaj i nek ti je laka trudnoća!!!

IZVORNA PORUKA: madre

elogi, madr fakr, ti to bas ekspresnouser posted image bravo, cestitam!
ovde je bas uzbudljivo, meni mirise na mnogo crtica! jedva cekam minja d ase javis... marii i kod tebe mi mirise na trudnocu!
maro, kod tebe isto... bas je tema nekako puna uzbudjenja i pozitiveuser posted image
tu sam, vonuser posted image citam, ali nemam sta da napisem. sta da napisem, da jos nisam dobila?user posted image pa nisam... mislim da sam osetila O, 21 februara, nismo bili tada nesto specijalno aktivni, jer mene ziga, curka, preseca vec 60 dana besmisleno je da svaki dan pravim dete dva mesecauser posted image trakice nisam imala da ispratim... tako da, kome je ovo moje pisanije zanimljivo?user posted image
kako si ti?
indi, vidim da si dobila, znaci bices malo aktivnija sledeci mesec...
sada nas je bas dosta ovde!



Za ono plavo sam se slatko ismejala, madr fakr user posted image user posted image

A za ovo crveno, jes' nas puno al' niko se ne dava na spisak!!! user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 19:27:32   
mara1981
Elogi, cestitam ti!!!! user posted image user posted image user posted image
Od mene ipak nista ni ovaj mesec, uradila sam test i negativan je. Izgleda da mi je umesto user posted image stigao neki virus, temperatura je ipak skocila na 38, a od user posted image ni traga.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 19:32:18   
madre
trco, ja se ne davam na spisak zato sto ja nikada ne znam kada treba/ne treba da dobijem... poslednja mi je bila 5og januara, moze li to da se upise?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 19:40:02   
Trcosava
Pa dobro Madre ti si specijale slučaj.
Ali vidiš da nas ima o-ho-ho ovde i sve se heftamo i samo lete datumi ovde, a na spisak nihc! Sve će gi postrojim! user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 19:53:06   
Minja23
Elogi cestitaaaaaaaaam jaooooo kako lepa veeeeeest user posted image user posted image a ja od 16 nisam piskila i upisa se ziva ,a kupila 2 testa jedan da se igram veceras,a drugi ujutru user posted image ... Nego nesto mi je mnogotesko da izdrzim user posted image
Jel je rano sad da uradim ili da trpim jos malo? ❤

< Poruku je uredio Minja23 -- 28.2.2014 19:56:48 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 19:54:56   
17 joka
Trco, ja ništa nečekam pa nema smisla da budem na spiskuuser posted image

a i juče je pala jedhna velika i teška odluka koju sam saMM donela tako dauser posted image
ja sam vam ovde samo kao podrška i neko ko ce se sa vama radovati ili tugovati

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:02:04   
17 joka
Minja mozes komotno sad uraditi a ja jakouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:08:16   
bubulence
minja radi slobodno, nemoj jako da trpis, ne valja ni to ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:13:40   
Minja23
Sad sam radila i samo jedna crtuska...ok.idemo na moreeeee user posted image ...uradicu jos jedan ujutru da budem sigurna jer mi je dr rekao da radim sa plocicom obavezno user posted image a ja sam sad radila tracicu pa cu sutra plocicu ...ljubim vas sveeeee

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:15:43   
Minja23
Jokice i babulence hvala puno na podrsci devojke :) ljubimmm

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:20:05   
17 joka
Minjauser posted image neznam mozda ujutru budu crte
a i nemam sta pametno reciuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:23:51   
Minja23
Jokice,mozda mada ne verujem jer nije pokazalo ni onu nasu nevidljivu ...ali bilasam spremna na ovo sada tako da...nista strasno...meni je strasno sto mi kasni i sto me jajnici sevaju i sto sam prokrvarila user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:27:51   
17 joka
Znas kako bice uskoro mora biti, otpraticu ja vas sve uuser posted image teme
pa onda odoh na jedan veliki odmor

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 20:49:05   
superm
Joko, unapred se izvinjavam, ali, da li ste ti i tvoj muz razmisljali o tome da usvojite dete? Znam licno ljude koje je to mnogoooo usrecilo u zivotu? Uostalom, pravi roditelji su oni koji detetu pruze ljubav, podrsku, vaspitanje.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:04:52   
17 joka
da draga,ali mi nemamo te uslove za usvajanje ,a i MM je striji pa bi vec mogli usvojiti dete koje je starije,a mi hocemo bar bebu ili malo dete

zato a da su uslovi drugaciji i niisu god u pitanju 5 bi usvojili da ih mozemo odgajati

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:13:57   
superm
ok, izvini sto sam pitala.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:16:59   
elogi
Hvala vam puno na cestitkama, nadam se da cu i ja svima vama uskoro uzvratiti cestitke user posted image Inace,beta mi je 47,to mu dodje valjda i kao drug nedelja trudnoce.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:19:57   
elogi
Madre,izgleda da sam stvrno brza i efikasna, svega cetiri dana se jadam na forumu, kad ono user posted image brzo ste je se otkacile, nadam se da se uskoro srecemo sve na onoj drugoj temi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:21:46   
17 joka
Superm, nista draga, verovatno i sama znas sta sve treba da bi se dete usvojilo,a mi smo postanari, ja neradim, svasta sto mi nemamo a oni zahtevaju
a voleli bi i zeleli,ali eto Srbija je srbija

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:21:47   
Trcosava
Joko mila pa znaš koga mislim da postrojavam.

Elogi, vuci nas sad!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:25:09   
17 joka
ja cu se krajem godine prijaviti na taj spisak pa ako neuspe
onda 2020 prijavljivati dok neuspe

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:39:16   
indy_25

IZVORNA PORUKA: elogi

Madre,izgleda da sam stvrno brza i efikasna, svega cetiri dana se jadam na forumu, kad ono user posted image brzo ste je se otkacile, nadam se da se uskoro srecemo sve na onoj drugoj temi user posted image user posted image user posted image


Elogi tako sam i ja kad sam zatrudnila cim sam se prijavila na rr odmah sam ugledala crtice i evo me vec skoro 5 g tu. Nisam se dugo javljala zbog obaveza reko i ovaj put ce mi rr donijeti srecu kad se javim a ono nista. Ali ja se i dalje nadam u martu mozda :)

(odgovor članu elogi)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:42:00   
17 joka
Indy, mart je divan mesec pauser posted image za srecu iuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:44:38   
indy_25
Joko hvala ti srce si. Bas si nam prava rr drugarica i podrska. Ako Bog da i ti ces docekati jednog dana svoju bebicu pa cemo mi da te razmazimo ovdje.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Čekamo dve crtice - 02/14. [chat]
28.2.2014 21:51:42   
17 joka
eh Indy, user posted image tome se i nadam da ce i nas Bog jednom pogledati

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 55 [56] 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 [56] 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Strah od nove trudnoce
Pansophia

Da li posle porodjaja imate strah od nove trudnoce?

Da (41%)

Ne (44%)

Ponekad (14%)


Ukupan broj glasova: 70

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here