|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osecaj da ste trudne?
30.4.2013 20:57:55   
jela 76
Dunja, trudna si?! Nisam ispratila... Extra! Čestitam ti, draga! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Osecaj da ste trudne?
1.5.2013 12:03:51   
dunja RR

Thanks user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jela 76)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Osecaj da ste trudne?
1.5.2013 14:41:55   
GagaT
Dunja, cestitam. Sve najbolje. Lepe vesti user posted image
Puuno pozdrava

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Osecaj da ste trudne?
3.12.2013 13:00:32   
wild_child
Na zalost kod mene je problem sto sam jako dugo svakog meseca bila ubedjena da je to to! Kad sam pocela da ocajavam, od tada mi dragi svakog meseca govori da je sad sigurno! Ali :(

Pozdravcic svima!

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Osecaj da ste trudne?
3.12.2013 13:03:23   
Misha i Ljisha
wild child ne ocajavaj to naidje kad se najmanje nadam. Meni rekli da nemam ovulaciju, da ne mogu da imam decu i td i mm i ja se pomirili cak smislili sta cemo zajedno do kraja zivota sami da radimo, da cemo upisati clasove plesa i sta ti ja znam i onda puf odjednom ja zaplakah na filmu Zelena milja, a gledala sam ga sto puta, odmah sam znala da sam trudnauser posted image . Naravno nit smo se cuvali nit smo pokusavali malo cudo je rodjeno. Ne brini samo se opusti

(odgovor članu wild_child)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Osecaj da ste trudne?
3.12.2013 18:03:56   
wild_child
:) Bas mi je drago za vas dvoje! user posted image


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

wild child ne ocajavaj to naidje kad se najmanje nadam. Meni rekli da nemam ovulaciju, da ne mogu da imam decu i td i mm i ja se pomirili cak smislili sta cemo zajedno do kraja zivota sami da radimo, da cemo upisati clasove plesa i sta ti ja znam i onda puf odjednom ja zaplakah na filmu Zelena milja, a gledala sam ga sto puta, odmah sam znala da sam trudnauser posted image . Naravno nit smo se cuvali nit smo pokusavali malo cudo je rodjeno. Ne brini samo se opusti


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Osecaj da ste trudne?
3.12.2013 19:32:26   
zmajče
Dunjice draga cestitam draga sad videh najlepše vesti da bude lako i školski ljubim te jako jooooooooooooooj baš si me obradovala user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio viking RR -- 3.12.2013 20:00:18 >


_____________________________

maj 2013 vto b=1,7
septembar 2013 prirodni radovi b=1324
čuli i videli naše sunce

(odgovor članu wild_child)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Osecaj da ste trudne?
3.12.2013 19:35:20   
zmajče
A da ja nisam znala, niti sam imala simptome mislila sam da me cista zeza i da zbog toga kasni kada sam uradila betu mislila sam da su mi omašili matični broj user posted image

_____________________________

maj 2013 vto b=1,7
septembar 2013 prirodni radovi b=1324
čuli i videli naše sunce

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Osecaj da ste trudne?
5.9.2016 14:03:40   
mina91001
Pozdrav svim clanicama na forumu ja sma nov na ovom foumu i na ovoj temi. Meni danas (ne) treba menstruacija da dodje. Pa me sad zanima koji su najcesci simptomi,jer mislim da od prevelike zelje pocinjem neke da umisljam

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Osecaj da ste trudne?
5.9.2016 14:50:48   
lesica
Draga Mina, prvo dobrodošla, i pridruži nam se na ostalim temama.

O simptomima trudnoće možeš više pročitati u temi Znaci trudnoće
Mada ja smatram, da je najbolje da sačekaš još neki dan, pa uradiš test, ili beta hcg iz krvi, po meni je to najsigurnije.


Pozdrav!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Osecaj da ste trudne?
5.9.2016 15:28:18   
dijana1*
Lesice pomislila sam da nema simptoma kod tebe ali vidim da si pisala Miniuser posted image
Mina mozes uraditi ujutru test ili nalaz betu iz krvi koja je pouzdanija od testa pa da znas sta se desava. Ali tesko tako rano da bude simptoma. Mada ja sam svaki put imala osecaj da je to to i bila sam upravu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Osecaj da ste trudne?
22.11.2016 16:35:03   
Bellla
Cao,zelim da vas pozdravim i da vam objasnim situaciju mozda mi mozete pomoci.Mm i ja radimo da imamo bebu vec duze vrijeme.Menst. sam imala prije 22 dana i bila je drugacija nego inace al opet to je nesto sto se moze desit i bez trudnoce.Sada odjecam nadutost,krcenje crijeva i stucam jako cesto,cak i ujutro kad nista jos nisam jela.Osjecam se nekako mrzovoljno i gubim apetit.Grudi me nebole i idem cesce u wc nego inace.Takodje imam blage bolove u ledjima.Pa sam.htjela da mi pomognete bar da li po ovim simptomima ima nade da sam trudna ili nema.Nemogu cekat menstr. Jer bi trebala dobit tek 7.12 a i nekupujemi se test jer sam prije kupovala odnosno bacala pare.Nadam se da ce mi neko reci da ima nade.Hvala vam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Osecaj da ste trudne?
22.11.2016 16:42:47   
dijana1*
Pozdrav Bellla.
Svi smo nestrpljivi i voleli bismo da odmah neke stvari znamo, ali to nije moguce. Jedini nacin da budes sigurna da si trudna jeste da uradis betu ali i za nju ti je jos rano.
Pridruzi se nasim RR cekalicama da ti brze prodju dani u cekanjuuser posted image user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.11.2016 22:10:44 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bellla)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Osecaj da ste trudne?
22.11.2016 16:43:05   
Mariya
Bella, ako treba da dobiješ 7.12. što je za 15 dana onda ti verovatno nisi još ni ovulaciju imala, imaćeš je danas-sutra-prekosutra. Sad verovatno nisi trudna. Bolje se bacite na posao ovih dana pa ćeš 8.12. već saznati da li si trudnauser posted image

(odgovor članu Bellla)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Osecaj da ste trudne?
22.11.2016 16:51:49   
Bellla
Ok,hvala vam na ukazanom vremenu,nadam se da ce biti ovaj put vise srece i da cu se obradovatiuser posted image .

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 15:17:04   
amelia
Zene drage nemam osecaj da sam trudna al kasni mi vec dva dana . imam neki pritisak dole u materici i ziga me levi jajnik. Mozda propada zuto telo ko zna.. Imali smo jedan ne zasticen odnos bas u vreme ovulacije user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Bellla)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 15:24:45   
emicaa
Amelia sacekas jos 2-3 dana pa ako ne dobijes uradis test.Tad bi vec trebalo pokazati ako imaju user posted image user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 15:39:08   
amelia
Ne znam kako cu izdrzati 2-3 dana mozda jos sutra sacekam ako ne dodze da kupim testic user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 15:48:24   
emicaa
Pa razumijem te,i ja sam uvijek radila cim malo kasni,pa onda kroz par dana ponavljala user posted image sad sa Davidom prvi bio negativan,drugi pozitivan pa sam onda radila i treci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 15:50:28   
eca89
Op, op Ameliauser posted image !
Nadam se da suuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 16:12:29   
degu
Ih ja nisam cekala ni da kasni user posted image
Navijam Amelia user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 16:56:55   
nikiteki
Amelia navijamo da budu user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Osecaj da ste trudne?
25.11.2016 17:41:47   
amelia
Zenskaci mene tako zabolela glava kao da me udarila promaja. A i stomak bolucka. Cujem da. Mi nesto curka odem u wc i braonkasto vec pocelo. Znaci da uskoro stize user posted image i onako sam sumnjala da smo iz jesnog pokusaja uboli. Mada bilo je nenamerno user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Osecaj da ste trudne?
26.11.2016 7:29:31   
nikiteki
Amelia i meni dva dana po tačkica braon na vesu, pomisli to je to kad user posted image jutros stigla.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Osecaj da ste trudne?
26.11.2016 7:51:45   
vocicana
Amelia, nisam znala da radite na drugoj bebi. user posted image ja navijam, starsno si mi draga, ovako na daljinu a i ne znamo se, divna jedna osoba. Hajde ko zna, mozda bude to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here