|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osecaj da ste trudne?
28.11.2016 15:11:12   
Skakljiva
Svaka vama čast kad odmah radite testove. I ja sam jako nestrpljiva al me jedan negativan test bacio u depru da sam sebi obećala da to sebi neću radit, a živce smirujem ko zna kako. Evo i sad čekam četvrtak da vidim hoće li vještica doći ili će nam se posrećiti konačno user posted image
Pridružujem se navijanju za user posted image amelia !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Osecaj da ste trudne?
28.11.2016 21:01:59   
amelia

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Amelia, nisam znala da radite na drugoj bebi. user posted image ja navijam, starsno si mi draga, ovako na daljinu a i ne znamo se, divna jedna osoba. Hajde ko zna, mozda bude to.


Voci i ti si mi jako draga kao i puno zenica ovde sto sam upoznala kao da ste mi rod najblizi ... Ljubimm vas :).

Voci nismo radili na bebi ali eto desio se jedan nezasticen odnos to je bilo kao da pocastim mm pre odlaska za ch user posted image nisam htela da prekidam takvu caroliju.. Mm u cudo pita me sta radim hehe vidis odgovor je bio user posted image
Vestica je stigla naravno zaboravila sam da napisem user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Osecaj da ste trudne?
29.11.2016 13:13:58   
Skakljiva
Amelia, počastićeš ga neki drugi put čim je s prvim nezaštićenim odnosom krenula igranka user posted image
Veliki pozdrav trudnicama, mamama i čekalicama user posted image samo naprijed i samo pozitivno!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Osecaj da ste trudne?
30.11.2016 8:15:14   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Skakljiva

Amelia, počastićeš ga neki drugi put čim je s prvim nezaštićenim odnosom krenula igranka user posted image
Veliki pozdrav trudnicama, mamama i čekalicama user posted image samo naprijed i samo pozitivno!!

Luda si Skakljiva, hahahaaaa. Samo ga ti Amelia casti, odusevio se sigurnouser posted image .


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Osecaj da ste trudne?
30.11.2016 14:49:41   
Khaleesi
Amelia ti si super zena kad ga tako castisuser posted image
Samo napreduser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Osecaj da ste trudne?
10.12.2016 17:49:51   
Bellla
Cao,zelim da vas pozdravim i da vam se zahvalim sto ste odvojili vremena da procitate moj slucaj.Ovako imam aktivan sex. Odnos i nekoristimo zastitu u nadi da cemo dobiti lijepe vijesti.trenutno meni kasni 4 dana i grudi me bole,to su simptomi koje imam i volila bi da prije no sto uradim test neko kaze kakve su sanse da se obradujem rezultatom koji meni odgovara a to je pozitivno...puno hvala ljubim vas

(odgovor članu jela 76)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 8:46:46   
vocicana
Pa vidi Bellla , ako su se deavale situacije da ti tako kasni, moj ti je savet da sacekas da ti kasni bar jos 7 dana, a ako nisi imala takve situacije, moj ti je savet da testic uradis odmah i javi nam obavezno pa da se radujemo svi sa tobom. Bas volim "pozitivne" novosti!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bellla)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 9:37:41   
IvanaSK RR
Bellla, bolne grudi mogu biti i simptom pred menstruacije i trudnoće. Ako ti je menstruacija redovna, sanse su velike i da jesi trudna.
Otidji do neke laboratorije i izvadi krv na betu, pa javi rezultate.
Srecno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 9:40:33   
kiki dik
Imam pitanja za sve zene ovde,menstruacija mi je neredovna od avgusta. Imam sve simptome trudnoce i povracanje test beta negativan dali postoji sansa trudnoce

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 9:43:43   
kiki dik
Imam bolne grudi natecene tamnije areole oko bradavica bradavice ispupcene?

< Poruku je uredio kiki dik -- 11.12.2016 9:57:17 >

(odgovor članu kiki dik)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 9:49:35   
kiki dik
Hvala vam puno,imam sve simptome a negativan je test. Ovaj kucni bbaby rapid

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 9:53:40   
IvanaSK RR
Kiki dik, uradi betu iz krvi i bices sigurna.
Molim te, koristi opciju "uredi" pa mozes dodatno da pises u jednoj poruci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kiki dik)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 9:55:42   
kiki dik
Cekan mens ovaj mesec a imam bas sve simptome,uradicu betu. Ali postoji li sansa da sam trudna sta vi mislite?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 10:07:56   
IvanaSK RR
Problem je što su ti menstruacije neredovne i jako je nezahvalno davati mišljenje. Ne zna se kada je bila ovulacija, pa moguće da je rano za kucni test.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kiki dik)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Osecaj da ste trudne?
11.12.2016 14:12:21   
Khaleesi
Meni je taj bebi rapid pokazao obe trudnoce a radila sam ga 7 dana posle izostanka... Sto kaze Ivana tesko da procenis jer su ti neredovne... a to sa grudima mi je poznatouser posted image sacekaj jos koji dan

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.1.2017 10:15:00   
Gocci
Devojke pozdrav.Imam jednu dilemu,da li je moguce da sam ostala trudna za vreme menstruacije 02.01.,a mejbi bejbi mi je pokazivao plodne dane od 09.01. do juce?Juce sam primetila ne vesu malo braon a tri dana me bole stomak i krsta.Da li je moguce da sam trudna?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.1.2017 11:01:24   
Skakljiva
Ćao Gocci! Ja ti samo mogu reći da je moja kolegica ostala trudna na 4. dan M. Meni je preporučila da probam tako rano, ali kod mene nije uspjelo. Još uvijek radimo na bebi, trakicama pratim O ali u suštini po svim nekim pričama vidim da se zatrudni u sve neke "nemoguće" dane... Eto ja ti samo toliko mogu pomoći.. Srećno!! user posted image

(odgovor članu Gocci)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.1.2017 12:19:28   
IvanaSK RR
Gocci, ne znam koliko je tacan mejbi bejbi. Plodni dani mogu biti i za vreme menstruacije, a dešava se i da budu dva puta mesečno. Ako sumnjas na trudnoću najbolje ce ti pokazati test krvi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.1.2017 21:25:24   
Gocci
Devojke hvala na odgovorima,a i ja sada ne verujem nesto u mejbi bejbi opet mi pokazuje plodne dane,ne znam da li mi je rano za test?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.1.2017 21:27:43   
Gocci
Da li ima neki test za trudnocu koji moze rano pokazati trudnocu ili su svi isti?

(odgovor članu Gocci)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Osecaj da ste trudne?
4.4.2017 10:33:19   
ančyca
cao svima,nova sam ovdje...mens mi je kasnila nedelju dana,imala mucnine ponekad,glavobolje,krsta bole,osjetim kao neko treperenje u donjem dijelu stomaka...svasta nesto...(drugacije nego kad terba da dodje meca)ali je ipak stigla,trajala par dana krace nego inace,10ak dana pred mens temp kad god mjerim oko 37-37,4...kad sam dobila spustila se na normalnu...ali posle toga opet je oko 37-37,4...i ja opet ponekad osjetim slabost,slabiju vrtoglavicu,osjecaj mucnine ponekad...postoji li mogucnost da sam ipak trudna? nisam radila test

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Osecaj da ste trudne?
4.4.2017 10:54:23   
krin 40
Ančyce postoji jako mala.Verovatno nisi trudna.Tzv "lažni ciklus"(ja sam ga imala u ovoj trudnoći) i ne liči na pravu mecu.To je više braonkasti iscedak od 2-3 dana i posle toga ništa.Ipak uradi test.Ako nisi,više sreće u sledećem krugu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu ančyca)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Osecaj da ste trudne?
4.4.2017 11:26:10   
ančyca
krin 40,hvala :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.4.2017 0:48:36   
Maleckic
Da li je nekoj od Vas MaybeBaby posle najguscih paprati pokazivao sl dan tackice? Skolski najgusca paprat ukazuje na ovulaciju pa posle jos dan dva bi trebala mesovita struktura..MM i ja smo se bacili na posao cim smo videli najgusce paprati (juce ujutru) u toku dana sam imala bol u levom jajniku...danas mb pokazivao tackice i danas se bacili na posao...danas su mi i osetljive i bolne bradavice i nekako sam sva raznezena ( za 7 god veze i 8 meseci braka prvi put smo isli do kraja bez zastite zeleci bebu) sama pomisao me zagolica u stomaku :) treba da (ne) dobijem 30 aprila -1 maja.ko ce docekati do tada? da li mislite da sam trudna? ja imam osecaj da jesam :)

(odgovor članu ančyca)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.4.2017 1:15:38   
Maleckic
Zaboravih da kažem.Temp mi je bila 36,6 od početka ciklusa,plodni dani 36,7 a danas 37,0 pa mislim da je bila ovulacija :) I nadam se da će biti bebe :) Videću sutra sta kaze MB,temp,bradavice,sekret..Jako sam nestrpljiva i za sutra a ne početak maja za testiranje

< Poruku je uredio Maleckic -- 18.4.2017 1:17:08 >

(odgovor članu Maleckic)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here