Isabel Marant Patike (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Наташица -> Isabel Marant Patike (14.2.2014 15:05:07)

просто сам луда за овим патикама и морадох отворити тему само за њих,
а и да питам гдје да их нађем у бања луци, ако неко од бањалучанки зна?
оригинал не могу да узмем, јер су им цијене ненормално високе, али бар неку добру копију која ми се неће распасти за мјесец дана. не знам јесам ли икад неки комад робе овако желила као ове патике.




Klarita -> RE: Isabel Marant Patike (14.2.2014 16:00:57)

Morala sam da googlam da vidim koje su [sm=smiley9.gif] Mada, pretpostavljala sam da su te.
Poslacu ti link na pp, imam ja na fb puno nekih koji prodaju sve i svasta, a izmedju ostalog ove patike.




Наташица -> RE: Isabel Marant Patike (14.2.2014 16:22:48)

хехех...ајде дај линк. да видим је ли могу примити поруку, обзиром да сам имала неких потешкоћа у вези тога.




Klarita -> RE: Isabel Marant Patike (14.2.2014 23:57:05)

Draga, ja ti ne mogu poslati poruku [sm=zmeden.gif] kad napisem tvoje ime u poruci, ono se izbrise [sm=zmeden.gif] secam da si imala poteskoca ali se ne secam da li je i kako reseno...bese pokusavala i da ti onda nekom prva napises, pa ti onda uzvrati...aj' posalji ti meni prva[sm=smiley1.gif]




Наташица -> RE: Isabel Marant Patike (15.2.2014 13:58:14)

кларита, послала сам, ако си примила јави овде, ако не будеш могла преко инбокса.




ivaMark -> RE: Isabel Marant Patike (17.2.2014 11:42:56)

Natasice, imas ih ovde




Наташица -> RE: Isabel Marant Patike (17.2.2014 12:12:34)

иМ, хвала драга. знам за пик и пратим и код њих, али то су углавном патике које наручују са ибеја, које и сама могу наручити и проћи јефтиније. само ми се не узимају, јер стижу из кине и не вјерујем да су доброг квалитета. читала сам неке форуме, веле да се врло брзо распадну.




nata11 -> RE: Isabel Marant Patike (17.2.2014 12:13:41)

Jel ih neko ima? Jesu udobne?
Ja imam neki link prodaju ih po 115 e pa ako te interesuje probaj da mi posaljes pp da ti pustim link.




Наташица -> RE: Isabel Marant Patike (17.2.2014 12:21:20)

кажу да су фантастичне и баш удобне. кларита ми је послала линк. неко на фејсу продаје за 115 е. из суботице. мислим да је то и код тебе, али ајд прослиједи ми линк.
овде у БЛ у једној ок радњи требају да стигну половином марта па чекам да видим какве ће бити. остало им неких старих модела, великих бројева. пипкала сам их, дјелују фино.




branki* -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 8:40:30)

devojke,je l vi nosite ovakve patike?ne mislim bas isabel marant,nego taj tip patika sa skrivenom platformom?ja nisam nikad..nesto se razmisljam..lepo mi kad vidim na drugom,al ne ususdjujem se da kupim nesto slicno..
npr,ovako
[img]http://www4.slikomat.com/13/0319/5ss-origin.jpg[/img]




vonavoj -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 8:49:08)

Ne nosim, volim ravnu patiku,valjda i zato sto imam 180cm[sm=smiley36.gif]
Ali su mi lepe!




branki* -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 8:50:29)

von,citavih 20 cm si visa od mene[sm=smiley36.gif][sm=smiley24.gif]




adulence -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 9:03:42)

Ja ne volim ove patike iako sam niska nervira me ta instant moda prosle godine apsolutno sve beogradjanke su ih nosile,ja sam ipak pre za starke...




Ana13 -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 9:15:12)

Ja ih imam i stvarno su mi bas udobne.Zgodne su za preko dana do grada.Ali sam ih prosle godine umazala u neko ulje i ne verujem da cu ih nositi vise.Nisu se lepo ocistile cak ni na hemijskom ciscenju.
Inace,moje nisu original.Kupila sam ih u Minhenu u nekoj radnji. Ne znam da li su sve tako udobne kao moje




Modessty -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 9:26:14)

za mene su patike sportska obuća. I ove mi se nimalo ne odpadaju.




Ivanka 75 -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 9:44:49)

Moja rodjaka ima ove patike sa platformom ali niza platforma, oko 3cm, bas nisu visoke, i mnogo mi se svidjaju.
Kad bih nasla takve nize kupila bih, njene su drap, totalno neupadljive, mnooogo slatke.




jabudic -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 9:55:25)

Moja sestra ima te neke sa unutrašnjom platformom, jednom sam ih obula i neka hvala.
nisu one mnogo neudobne, ali ja sam mnogo vozila taj dan, dobro sam se živa vrtaila, baš nikakv osjećaj u njima nemaš.
A i ružne su mi vala, pogotovo ove sa metalnim, kao na slici, kao potkovan konj.

Pardon, ovo je srebrna, ali imaju i neke sa dvije metalne udlage [sm=smiley36.gif]




Ana13 -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 10:22:14)

ja imam ovakve samo bez ovog stepa po njima [img]http://www.dodaj.rs/f/3E/uM/2isZUVvw/p.jpg[/img]
Prvo sam trazila tako neupadljive i u toj boji,bez metala,sljokica,cirkona,a posle mi bilo zao sto su tako bezlicne [sm=smiley36.gif]




Наташица -> RE: Isabel Marant Patike (19.3.2015 11:02:48)

ја их баш баш волим. ниска сам па ме баш фино дигну за пар цм. имам изабелине и удобне су, а за остале моделе са скривеном платформом не бих знала какве су. најбоља патика која се појавила :) рецимо, мени не одговарају равне патике, нпр старке. тако ме пете у њима заболе.




Stranica: [1]