RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


foursome -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (22.2.2013 9:12:40)

Uh to sam vise dok sam bio momak, pa sa devojkama kod njih ili kod mene... to mi je bas nekako bio gust. Mama i tata joj u sobi pored a ja im tu na 2m bludnicim sa cerkicom! :D
Jedna je npr imala fine roditelje koji odu lepo rano na spavanje i nikada ne ulaze i onda mi do ponoci imamo fore da obavimo sve sto treba i da se razidjemo u dogledno vreme... :)
Druga pak je imala umesto zida orman koji je delio od sobe sa mamom :p pa smo morali biti tihi tihi... ono kao umorni kosac ili kako se vec zove... :D I oral pod jorganom ali bec mljackanja [sm=jezicek.gif]
Bila je i jedna studentiknja iz unutrasnjosti sa cimerkom na krevetu pored, to je bas bila umetnost... i vezba samokontrole... [sm=nosecka.gif]
A moj cale se zalio rodbini kako mu je neprijatno pa mora da pojacava dnevnik zbog zvukova koji dopiru iz moje sobe. :)




Anoniman -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (1.5.2013 21:48:01)


IZVORNA PORUKA: foursome

Uh to sam vise dok sam bio momak, pa sa devojkama kod njih ili kod mene... to mi je bas nekako bio gust. Mama i tata joj u sobi pored a ja im tu na 2m bludnicim sa cerkicom! :D


Ju, ju[sm=jezicek.gif]




tatica_ -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (25.1.2017 0:04:23)

iskreno sto se tice toga kad nam god neko dodze u goste uvjek tu priliki za seks iskoristimo jer nas to jako pali :-)




IvanaSK RR -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (6.1.2018 11:40:16)

Mene to uopšte ne pali i smor mi je da cutim. Da se razumemo, nisam ja uopšte glasna, ali ne mogu ni da disem kako treba kad znam da neko moze cuti.




MamaNecaVo -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 1:26:13)

Znaci ne disati.[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 6:45:29)


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Znaci ne disati.[sm=smiley36.gif]

Nikako[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 12:48:55)

Ja ne mogu da budem toliko tiha [sm=smiley9.gif] mislim, daleko od toga da vičem [sm=smiley36.gif] ali volim kada se čuje uživanje.




emicaa -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 12:54:12)

nagurati neku krpu u usta i eto tisine 😁




Ana RR -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 12:55:07)

Emi, sado mazo, je l [sm=smiley36.gif]




MamaNecaVo -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 13:40:14)

Ne ide tisina nikako,zaista se cudim kako nekim ljudima uspeva.Jedino izolir traku da prilepim (meni je cesto nos zapusen zbog alergija oa htela nehtela-ne znam odakle mi ova rec!? moram se oglasiti).




emicaa -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 15:16:49)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Emi, sado mazo, je l [sm=smiley36.gif]

pa ne bas cisti sado mazo.Nema potrebe za bicevima i ostalim stvarima[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 15:23:56)

Ali neko blago vezivanje bi moglo [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 16:19:35)

radije bih da vezem nego da budem vezana [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 16:28:08)


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Ne ide tisina nikako,zaista se cudim kako nekim ljudima uspeva

Bez problema! [sm=jezicek.gif]




MamaNecaVo -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 18:07:51)

Anck daj otkrij nam tajnu.[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (7.1.2018 18:54:32)

Ihh sve naucis kad si u takvoj situaciji.
Male tajne velikih majstora [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (29.6.2018 21:21:26)

Nama to nije problem ni sa njih troje
Uvek se nadje slovodan momenat!




IvanaSK RR -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (29.6.2018 22:02:41)

Jedino se disanje cuje[sm=smiley36.gif]
Ni meni nije problem. Generalno ni nisam glasna




mirana1 -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (29.6.2018 23:22:22)

Nisam puno glasna, a tripujem se na svaki zvuk.




Maraj -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (30.6.2018 6:05:30)

Nekad ne i to uzbudljivo....pokusavati da budes tih u punoj kuci [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (4.7.2018 12:44:20)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nama to nije problem ni sa njih troje
Uvek se nadje slovodan momenat!

[sm=smiley32.gif] uvek, ja se salim ko to jos radi u krevetu haha...Upalis crtac deca se zabulje, manje dete spava...Idem tati nesto da pogledam neku bubuljic na ledjima u kupatilo i td. heheh




mama Jo -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (4.7.2018 12:53:18)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Nekad ne i to uzbudljivo....pokusavati da budes tih u punoj kuci [sm=smiley1.gif]


Isto 😊
Sve to ima svoje cari 😊




Anck Su Nmaun -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (4.7.2018 18:06:18)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nama to nije problem ni sa njih troje
Uvek se nadje slovodan momenat!

[sm=smiley32.gif] uvek, ja se salim ko to jos radi u krevetu haha...Upalis crtac deca se zabulje, manje dete spava...Idem tati nesto da pogledam neku bubuljic na ledjima u kupatilo i td. heheh

Pa gde nadje bubuljicu [sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif] ja se grozim
Ma nema najave oni ni ne primete da nas nije bilo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (4.7.2018 18:14:58)

Pa nema najave to ako skapiraju ili pitaju nesto [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Tihi seks - kako voditi ljubav u tišini dok je puna kuća (4.7.2018 19:00:35)

Jaoj haos [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]