Renovirano porodiliste u Kragujevcu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Fidelity -> Renovirano porodiliste u Kragujevcu (25.2.2014 15:35:10)

Drage moje sugrađanke,koliko sam ja cula porodiliste je renovirano-i sobe i instalacije (sobe su valjda manje, postoje apartmani) dobili su nove spavacice, bade mantile, odelca za bebe..
Tako sam ja cula. trebalo bi da je od pocetka februara pocelo sa radom to "novo" tj.renovirano porodiliste.

Da li ima neka sveza mama koja je imala priliku da se u ovo uveri..?
javite..
Meni je termin krajem marta pa me bas interesuje..




Fidelity -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (25.2.2014 15:36:27)

ne znam kako sam uspela da progutam prva dva slova u nazivu teme..sad ne znam kako da ispravim..




Ana RR -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (25.2.2014 15:39:15)

Sređeno [sm=smiley1.gif]




Fidelity -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (25.2.2014 15:43:55)

HVALA!!![sm=smiley1.gif]




imperial -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (26.2.2014 14:13:11)

Super za nase porodiliste,i ja cu zdravlje Boze da se porodim u novom,necu to da propustim :)




Fidelity -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (26.2.2014 19:45:32)

Izgleda da jos nije pusteno u rad...Ali do kraja marta ce defiitivno.
Ja sam se prvi put porodila u novembru 2012.g. i nisam nezadovoljna uslovima kakvi su bili. Bilo je cisto, imalo je tople vode..Mislim, to su neki minimalni i neophodni uslovi za jedno porodiliste..Ali kad sam lezala na ginekologiji gde po krevetima mile buba svabe u ogromnom broju, gde tople vode ima samo do 6 h ujutru..pa smo u kuvalu grejale..da ne pricam o zapusenim cevima u kupatilima..videla sam da negde ni osnovni uslovi ne postoje. Zato sam u porodilistu bila zadovoljna.
Medjutim, sada kazu da ce ovo biti najsavremenije porodiliste..Bilo bi mi krivo da za desetak dana ,ako beba pozuri, ne vidim kako to sada izgleda[sm=smiley1.gif]




Fidelity -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (6.3.2014 22:52:42)

Danas sam bila na kontroli u bolnici i cula od sestara da se drugo krilo jos radi..Videla sam da su majstori na svakom koraku. Porodilje se drugog dana vec otpustaju kuci..Valjda je guzva po sobama.
Jos malko valjda pa ce mame i bebe uzivati u svemu tome[sm=bravo.gif]




Ivanka 75 -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (7.3.2014 1:04:13)

Moja sestra je od danas u novom porodilistu i odusevljena je! Umesto 6 sadih je 4 u sobi, ima TV sa kablovskom, kupatilo prelepo, neki spejsi lavabo u sobi [sm=smiley1.gif]
Kaze da je odlicno preuredjeno u odnosu na pre 3godine.




Fidelity -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (10.3.2014 23:41:17)

Ivanka, hvala na svezim vestima...Super sto je tako[sm=bravo.gif]




Ivanka 75 -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (11.3.2014 8:06:19)

Sutra im dolazi Nikolic da otvori taj renovirani deo pa im je velika buka tamo...




Fidelity -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (11.3.2014 20:54:01)

Pa konacno da otvore zvanicno..
Bila sam danas na kontroli pa videh da je frka...sredjivanje..




Ivanka 75 -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (11.3.2014 21:28:07)

Moju sestru danas intervjuisali sa RTS-a, bice sutra u dnevniku, medijska licnost [sm=smiley1.gif]
Dali joj novu spavacicu i bade mantil da obuce za intervju.




Fidelity -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (11.3.2014 23:11:39)

Ha ha ha...[sm=smiley36.gif] nadam se da cu se setiti i da pogledam..a i da vidim za sad na TVu kako izgleda.

Cula sam da daju bade mantile sad oni..je l to tacno, ne nosimo svoj?




Ivanka 75 -> RE: Renovirano porodiliste u Kragujevcu (11.3.2014 23:47:19)

Ne znam da li su je bade mantil dobila da ima dok je na odeljenju, rekla mi je da du joj dali za snimanje, pitacu [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]