|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
7.3.2017 20:16:51   
mati
Maraj a da probas na oko, pa da topis hleb u roviti zumanac. Moji to obozavaju. Ili kroz przenice, ili sa rendanim tikvicama, pomesaj kuvano jaje sa pavlakom pa kao namaz...
Uzmi kecap pa iscrtaj oci , usta... Probaj, pa sta upali...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
7.3.2017 20:35:15   
Maraj
Mati on meni ne da da ga ja hranim. Sve mora on sam da drzi u ruci. Jaje kad uzme odma ga baca a ne da da se ja priblizim sa zalogajem njegovim ustima. Odma mi otima to sto drzim u ruci pa ako mu se svidi , stavi u usta , ak ne baci ga

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
7.3.2017 20:39:00   
mati
Onda probaj sa kreativnim stvarima. Pokusaj da isprzis jaje u nekom kalupu, da je zanimljivog oblika i probaj ovo sa kecapom, ako ga voli naravno, meni ke to uvek palilo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
26.4.2017 15:18:24   
Anck Su Nmaun
Po uzrastu mozemo u temu ali po tome kako on zvace tj. Ne zvace uhhh ne bas user posted image
Danas je ruckao ragu corbu, samo malko razblazenu i izblendanu . Malo se strese s vremena na vreme na ljuspice od graska al dobro je proslo.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
30.4.2017 21:22:32   
Anck Su Nmaun
Pre neki dan smo prvi put probali tortu 😆 bila.je plazma ( bez puno zvakanja user posted image ) njami njam bas mi je bio sladak onako srecan koliko mu se svidela.sve se oblizivao user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
30.4.2017 21:24:43   
suzi kju
Pa bravo za malenog. Videćeš bremenom će se to rešiti, nemaj se nervirati.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
18.5.2017 22:09:30   
IvanaSK RR
Evo i nas u ovoj temi :)
Danas smo ruckali jabuku, krusku, griz i kakao. Posle sam joj spremila piletinu sa zumancetom i graskom, pojela je jednu kasiku, pa je onda dobila Juvitanu curetinu sa povrcem, pojela vise od pola. Za veceru proju sa spanacem i malo jogurta. Pogrickala je i par plazmi u toku dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
18.5.2017 22:24:41   
Sanjica26 RR
Dobrodosli u klub starijih.user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice
24.5.2017 11:02:07   
IvanaSK RR
Doručak breskva i banana sa plazmom. Rucak ce verovatno biti bundeva, zumance i piletina. Vecera palenta sa kiselim mlekom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
24.5.2017 12:33:32   
Anck Su Nmaun
Mi smo danas za dorucak bananu sa malinama. Nama je svaki dorucak voce. Bas sam sa 0 ideja jer nece da zvace. Voce mu sad samo gnjecim Necu vise da blendam..i Jede hvala bogu. Kontam da ce pre zvakati slatko nego slano.
Kako pravite poparu...da mu smuckam to ujutru?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
24.5.2017 13:02:43   
IvanaSK RR
Stavim vodu da provri (mozes i unutra puter ako imas), kad provri smanjim vatru i dodam iseckan hleb, mesam i cekam da voda ispari. Kad je gotovo dodam sir, pavlaku, kiselo mleko...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
24.5.2017 14:08:26   
Anck Su Nmaun
To bude onako kasasto?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
24.5.2017 14:43:22   
IvanaSK RR
Da, da, kasasto.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
24.5.2017 17:21:50   
Sanjica26 RR
Vi komotno mozete sad za dorucak slane obroke, a te vockice ubacite da budu uzine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
24.5.2017 22:07:03   
Anck Su Nmaun
Mozemo ali necemo da zvacemo tako da nemam puno izbora 😑

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
25.5.2017 8:06:53   
Anck Su Nmaun
Danas ruckamo poparu za dorucak user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
25.5.2017 8:23:07   
IvanaSK RR
Sanjice, ja dam i slani doručak, al mi problem isto zvakanje. U suštini, ona dosta zvace, ali takvo hranjenje traje vise od pola sata.
Anck, javi kako je prosla popara.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
25.5.2017 9:08:45   
vocicana
Poparicu jedemo odavno, bas isto je spremam kao Ivana SK, sve dobro ide. Dete zvace, gricka, jabuku, bananu, mada u globalu nije nesto odusevljen vocem, sve posle bolesti.
XZa rucak imamo klrompir tikvicu sargarepu i piletinu, trudim se da kao uzina, mada je juce pojeo pola parceta moje rodjendanske torte, sve jede, musaku pre neki dan, izgnjecila sam viljuskom krompir, rucka. Nije bilo vecih problema, osim kada sam pocela krupnije da pasiram, zadavljivanje, oci izlazile na stapice, pa polako on to vrati, pa dozvace pa proguta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
25.5.2017 10:11:02   
Anck Su Nmaun
Mi uglavnom nesto i nemamo mesta za uzinu..ne znam kako vi. Retko kad. Ujutru mleko pa dorucak rucak vecera pa mleko. Nekad ne stignem ni to sve. Jos uzina...pa jedino da jede svaka 2 sata user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
25.5.2017 11:09:42   
Anck Su Nmaun
Ivana , popara prosla odlicno, prste da polizes user posted image
Ja sam pomesala 2 deci voda i mleko sa maslacem , kasikom nekog sirnog namaza i kasikom pavlake...njami! Bas mu se svidelo. Danas sam samo sredinicu hleba na sitno cepkala, da vidim kako ce proci pa drugi put cemo i koricu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.5.2017 11:10:03 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
25.5.2017 12:00:05   
IvanaSK RR
E super, nek rucka. Moze i sa mlekom, zaboravih da ti napisem, da. Mi vise ujutru ne pijemo mleko, a nekad i uvece nece. Uzine su nam malo nekog voca ili plazma (ili jajeuser posted image ).
Ona nece da jede na tri sata, otprilike jede na četiri sata. Ja joj ponudim pa kad hoce, ne gledam preterano u sat.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
25.5.2017 13:49:19   
Anck Su Nmaun
Kad pre ostavili mleko pa moja deca su do 3-4 godine pila mleko ujutru... mislim jos uvek piju pred spavanje user posted image To ne izbacujem.
A za uzinu ..ne znam...probacu da uguram al mi je vaznije voce da pojede svaki dan nego ne znam sta ..tako da il za dorucak il posle rucka negde. Kako bogatuni ...samo voce za dorucak user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.5.2017 13:50:26 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
26.5.2017 7:35:41   
IvanaSK RR
Anck, ona i dalje mnogo bljucka mleko i od skoro sam pocela da joj ne dajem. Mada mi je dr sada na pregledu rekla da ako nismo izbacili jutarnje da izbacimo, a i večernje uskoro.
Mi smo za doručak jeli cokolino. Za ručak se jos dvoumimo. Vecera ce verovatno biti popara ili palenta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
26.5.2017 7:48:57   
Sanjica26 RR
Nije uopste rano da se izbaci mleko. Oni kroz drugu hranu unose mlecno. Sofi cim je prestala da sisa (sa godinu dana) nije htela drugo mleko. Nisam ni forsiralа. Cim maca bljucka znaci da joj ne prija stomaku


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Ishrana deteta od 1-2 godinice (II deo)
26.5.2017 11:28:54   
Anck Su Nmaun
Ok ako dete ne zeli ili mu smeta ali ja nikad nisam izbacivala deci mleko, niti bih.
Mi smo jutros palentu al sa bananom , onako slano nece user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.5.2017 11:29:22 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here