|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paintball
17.9.2009 16:23:26   
eugenija
Paintball is a sport,[1][2] in which players compete, in teams or individually, to eliminate opponents by hitting them with pellets containing paint (referred to as a paintball) from a special gun called a paintball marker.[3] Depending on the venue, games are played on either indoor or outdoor fields of varying size. A game field is scattered with natural or artificial terrain, which players use for strategic play. Rules for playing paintball vary, but can include capture the flag, elimination, defending or attacking a particular point or area, or capturing objects of interest hidden in the playing area. Games can last from seconds to hours. The Sporting Goods Manufacturers Association estimates that over 5.4 million people played the game in the United States in 2007, with over 1.9 million playing at least 15 times.[citation needed]
user posted image

Razmišljam da počnem profesionalno da se bavim ovim sportom, da manje plačem, a više pucam.


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paintball
18.9.2009 9:27:33   
afrodita
SUUUUPER!!!!


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paintball
18.9.2009 9:32:11   
Skoki
Planiram vec godinama da odem da probam, ali nikako da skupim ekipu.
Mogle bi da oformimo jednu, zene protiv mm-ova. Kako bi dobro bilo, potrosila bih svu municiju...user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paintball
20.9.2009 1:25:01   
eugenija
Hahahahhahahaha, pa evo, prijavite se na spisak.. Skoki pravi ekipuuser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paintball
20.9.2009 16:03:47   
afrodita
KLIK

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paintball
5.11.2011 4:35:04   
Bebilina
Bila jednom, posle kisnog dana, padala i lomila se par sati po sumi i u modricama dosla kuci :D
To bi bilo to od mene na temu paintball-a ;)

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paintball
9.3.2015 16:26:09   
mila83
Moji klinci bi bili odusevljeni sigurna sam! A i tata! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paintball
9.3.2015 17:12:07   
veselicaa
Ne,nikako za decu,uzasno bole one modrice a i nekako mi se cini da deca i ne mogu na paintball.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paintball
9.3.2015 17:14:46   
mila83
A jel ima za koji je to uzrast? Mislim kod nas svakako nema to...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paintball
9.3.2015 17:18:03   
veselicaa
Nemam pojma,veruj mi,ja bila jednom ali jos u srednjoj skoli i nije bas prijatno kada te pogode.Tad je tek stigao paintbal u nas grad i svi su isli,pa i ja posla sa drustvom ali ne znam da li bih ponovila iskustvo user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 9.3.2015 17:20:10 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paintball
9.3.2015 17:18:32   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: veselica

Nemam pojma,veruj mi,ja bila jednom ali jos u srednjoj skoli i nije bas prijatno kada te pogode


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paintball
29.10.2016 14:34:39   
Anck Su Nmaun
Bas imam zelju da odem ali nikako...pa nikako.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paintball
29.10.2016 14:35:48   
isidora88
I ja bih isla, ali ne znam koliko mora da nas bude, tesko da cu moci da okupim 10,20 ljudi a da nam odg.termin.
Jel boli kad te pogode ako neko zna?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paintball
29.10.2016 14:39:03   
Anck Su Nmaun
Pa naopako ne bi trebalo da boli zato se nose ta zastitna odela i maska. E sad u slucaju da ne nosis...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paintball
5.4.2017 10:47:09   
IvanaSK RR
Ne boli, muz je cesto isao sa drugarima, par puta je vodio i sina, mada je on trckarao za njima.
Na deciji paintball je sin isao nekoliko puta sa drugarima i oduševljen je, naravno.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.4.2017 10:49:19 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paintball
8.9.2017 11:05:19   
krin 40
Ivana da mi okupimo žensku ekipu.Ovo je sjajan način za oslobadjanje od stresauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here