zeolit (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


adulence -> zeolit (6.3.2014 12:37:13)

nisam uspela da pronadjem temu vezanu za zeolit,te tako otvaram ovu,a neka me modovi isprave ako gresim...
naime zanima me da li imate iskustva sa zeolitom,sa kojim konkretno i sta mislite o njemu...Moja mama i moj brat ga piju mesecima i mogu vam reci jako su zadovoljni,bratovljevi rezultati krvi su se drasticno poboljsali,te tako kupih i ja skoro mm vec pije a ja se sve nesto razmisljam i da uzela sam neki HOMOZEL ZEOLIT u apoteci...




Trcosava -> RE: zeolit (6.3.2014 12:38:37)

Adulence, daj ti meni prevedi šta je to?[sm=jezicek.gif]




adulence -> RE: zeolit (6.3.2014 12:41:21)

hmmmmm to mu dodje neki mineral koji se razmuti u vodi i pije inace ga pijes i ako nemas nikakve zdravstvene probleme ima bas dosta o njemu na internetu...




Olga75 -> RE: zeolit (6.3.2014 12:42:36)

ja znam da silni ljudi piju zeolit
iskustva su razlicita , jedan frend kaze da je to golo [sm=zz_poop.gif] da mi prostite
ja jos nisam probala
ono znam da se ubacuje u budjav kukuruz
da li cu probati , nemam pojma , jos nisam totalno krenula u new age medecinu pa da probam bas sve sto je moderno
videcu




adulence -> RE: zeolit (6.3.2014 12:48:09)

za mene je to isto bilo bzv,sve dok moj brat u septembru nije dobio neki problwm sa jetrom,potpuno se uprropastio fast food-om,na svakojake analize su ga vodali izvadili mu ne zna se koliko krvi,na kraju samo su mu rekli da promeni ishranu,uz to je poceo da pije zeolit na nagovor nase mame,posle tri meseca je otisao na kontrolu i doktorka je ostala frapirana njegovim rezultatim iako nije znala da on pije i zeolit,ostala je u cudu i moja mama joj je rekla za zeolit,a ona je samo klimnula glavom...pa sad ako lazu mene lazem i j a vas...




lanajelena -> RE: zeolit (6.3.2014 12:53:01)

Mi svi porodicno pijemo zeolit,cula sam samo pozitivna iskustva,bljutavo jeste ali nista sto je zdravo nema neki ukus [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: zeolit (6.3.2014 12:53:28)

Guglah sad i naleteh na opširan tekst.

Iskreno ne verujem ni u šta što zdravi sto i jednu bolest. A odlepila sam na jednu stvar konkretno - ''pomaže kod zatvora koji se javlja posle hemoterapije. Načih upotrebe - 3g praha, kašičica lanenog semena, jogurt ili nemasni sir pomešan sa malo koštunjavog voća. Napomena: mora da se pije min. 1-5-2 litra vode'' E kad sam to videla PIŠI PROPALO. I bez tog praha to da se pojede je dobro, a svako ko pije minimum toliko tečnosti neće imati problema sa zatvorom.

Sve ostalo mi pada u vodu. Moj zaključak - neću ni probati.





Olga75 -> RE: zeolit (6.3.2014 12:54:00)

super ako mu je pomoglo
ja za sada samo citam iskustva




adulence -> RE: zeolit (6.3.2014 12:56:53)

ma naravno oldzi,trco prvi put cujem za to semenje kostunjavo voce,mislim u kombinaciji sa zeolitom...




mali_mis -> RE: zeolit (6.3.2014 12:59:38)

1,5-2l vode dnevno [sm=smiley29.gif] leleeeeee
mamina drugarica pije zeolit vec duze vreme, ona je zadovoljna.




Trcosava -> RE: zeolit (6.3.2014 13:00:24)

Adulence, hvala Bogu pa me kapiraš [sm=smiley1.gif]

No, jetra je organ koji može da se obnavlja i verujem da uz pravilnu ishranu bi rezultati bili isti. Ne kažem da nije možda potpomoglo, ali spadam pod one 'anti new age' pa možda i zato[sm=jezicek.gif]

Bitno da je njemu bolje, šta go da je - upalilo je.




lanajelena -> RE: zeolit (6.3.2014 13:01:35)

Ja znam za jednu zenu koja je seceras i da joj je drasticno krvna slika promenjena otkad pije zeolit




mali_mis -> RE: zeolit (17.8.2016 8:33:35)

Vec nedelju dana pijem zeolit, i ne nalivam se vodom [sm=smiley36.gif]
Popijem jednu casu vode sa njim, pa posle odmah jos jednu, jer ima nekako peskast ukus, pa mi bude gadno, ako onom drugom casom ne properem usta, grlo i sve po redu.
Za sada mogu da primetim da kakim svaki dan, nekad se desi i po nekoliko puta dnevno, sto mi se nikad nije desilo, osim kad zapatim proliv.
I nema sanse da je to zbog te dve case vode viska, jer sam i ranije znala da koristim onu maminu metodu"popij dve case vode na prazan zeludac ujutru, pa da vidis kako ces odmah da kakis"...o da kako da ne, mozda kod nekog drugog pali, kod mene jok, zbog te metode sam cupkala u wc na piskanje svakih 5 min. od velikog dela ni traga, danima. Izgleda "pesak" odradi posao savrseno.
Jedino mi je malo nezgodno sto spusta pritisak, a ja vec imam sasvim nizak, al zato je tu kafa da vrati stvar u normalu.




branki* -> RE: zeolit (29.10.2016 12:55:53)

misu koji zeolit koristis?je l primecujes neka poboljsanja?je l koristi jos ko?razmisljam s e da kupim za mog b.nasa mihi je doktorirala na zeolitu,cini mi se.




mali_mis -> RE: zeolit (29.10.2016 13:15:06)

Proizvodjac je zeolit d.o.o, kupila sam ga u prodavnici zdrave hrane, 800g je bilo nekih 370 din.
Meni je super jer nemam zatvor, i ne gnjavi me glavobolja kao ranije, bezveze mi je jer mi sroza pritisak koji je i ovako nizak (sto inace i radi), pa nisam sva svoja dok ne popijem kafu.





branki* -> RE: zeolit (29.10.2016 13:38:31)

hvala,misu[sm=smiley1.gif]




Khaleesi -> RE: zeolit (29.10.2016 14:13:59)

Moja dobra drugarica je svom malom davala taj zeolit zbog nekog problema sa kozom imao je bukvalno kraste od cesanja i rane, a ceskao je neke pecate ... Jako dugo je to vukao doktori nisu pomogli nema sta nije probala od kozmetike i nista. Na kraju je pio to i posle mesec dana mu je nestalo.
Imao je 5 godina kaa mu je davala... Na svoju ruku...
Meni je to sve malo sumnjivo , ne znam. Nisam probala i ne bih jer je meni normalan pritisak 90-65 a i to je inace nisko...




mamica77 -> RE: zeolit (24.2.2021 11:33:15)

odlican je zeolit ja ga koristim pogotovo u obliku kreme, ali moze i kao medicinski proizvod u prahu




Mirko Svirko -> RE: zeolit (5.12.2021 15:57:39)

Da li neko pije i kakva su iskustva?

Pratim jednu devojku na fb koja je pisala o tome ali nikad nisam pila niti se nesto zainteresovala.




Sanjica26 RR -> RE: zeolit (6.12.2021 9:35:59)

Nikad nisam koristila za ishranu. Samo uzimam za pranje voca i povrca. Nekad sodu bikarbonu





Mirko Svirko -> RE: zeolit (27.12.2021 17:54:31)

Da li je neko koristio zeolit za detoksikaciju organizma?





Sanjica26 RR -> RE: zeolit (28.12.2021 0:42:24)

Nikad Mirko. 




flamingos -> RE: zeolit (28.12.2021 7:51:20)



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Da li je neko koristio zeolit za detoksikaciju organizma?


Nikad.Rasptitaj se...Zna se šta je najbolje za voće i povrće-soda bikarbina.





Mirko Svirko -> RE: zeolit (28.12.2021 8:52:57)

Ovo se pije Flamingos. Za detoksikaciju. 

Ali treba mi neka bliza informacija.




Sanjica26 RR -> RE: zeolit (28.12.2021 8:54:23)

Mirko, za detoksikaciju posto tražis ima u prodavnicama zdrave hrane.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>