|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
3.9.2008 10:11:40   
Buca
IZVORNA PORUKA: Wandering Star
Naravno, tu je bila i neizbezna Aventova pumpica koja nikad, ali nikad nije uspela iz mene da izmuze vise od dve kapi mleka

Postoje zene koje godinama doje svoju djecu, a pumpica im nista ne izmuze mlijeka....
I sama sam takav slucaj... 
Dojim svoju bebu, a pumpicom (Avent) izvucem svega 30-ak ml


IZVORNA PORUKA: Wandering Star
ali one konstantno cure kad se flasica uspravi. Kao da se tecnost pri nagibu nakupi u tom prstenu i onda kad se uspravi - pljus - sve bebi po stomaku! Da li neko ima slican problem? Da li neko od vas zna o cemu se ovde radi i sta radimo pogresno.

Meni se to desava kad prejako zavrnem navoj (flasicu), jer se stvori pritisak...  Pokusaj da manje zavrnes flasicu, ne bi trebalo da curi.....
Sretno user posted image   user posted image

_____________________________

Svi bi u raj, a niko neće da umre

(odgovor članu Wandering Star)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Flasica..
20.1.2010 3:39:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja moram da se ispravim-ne koristim sterilizator! Ja flašice iskuvavam, do prve god sam ih iskuvavala svako veče, od onda samo cucle i onaj navrtanj iskuvavam svako veče, a flašice jednom nedeljno, i super su! Nisu im se ni oznake za ml izlizale. Izgledaju kao staklene, pošto u vodu u kojoj iskuvavam stavim jako malo jabukovog sirćeta.


Tasha ili bilo ko..
znaci svako vece stavis sve flasice u serpu i iskuvavas?
ja sam mislila da tako radim, da ne kupujem sterilizator...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Flasica..
20.1.2010 7:51:22   
Jeca*
meni je to takvo zezanje...
sterilizator mi je jedan od najboljih izuma! nema sudova, nema vode, nema cedjenja flasica...milina! stavis i ne mislis, za 10min sterilisane sve i stoje tu dok ti ne zatrebaju!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Flasica..
20.1.2010 7:53:02   
minavb
Koji si ti sterilizator imala? jel on isao u mikrotalasnu?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:11:41   
Jeca*
Chicco najobicniji. Ne ide u mikrotalasnu
evo slike

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:16:31   
Anck Su Nmaun
Jel plasticne otkuvavate?? I ostanu citave kao te Aventove ( posto sam videla da ih dosta koriste)...
Nisam jos gledala cene  ali sam cula da su ti sterilizatori bas dooobro skupi...  nisam dosad videla pa mi se nesto nedaje toliko para za nesto sto nije neophodno bas!?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:18:14   
Jeca*
meni su avent jako lose prosle, pisala sam o tome. Ali Nuk fenomenalno! Mada sam ja brzo presla na staklene, no i plasticne imam i nukove su super nakon sterilizacije. Ono sto sam ja shvatila je da ne treba staviti suvu flasicu  u sterilizator, jer onda brzo propada. Pokvasite ih vodom pre sterilizacije.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:20:31   
Anck Su Nmaun
Juce sam gledala u butiku stoje jedne pored drugih Avent (plasticne) i Nuk( staklene)... cene skoro iste... pa se razmisljam sta je sad bolje?user posted image

Jedino po mom misljenju kad deca pocnu da bacaju stvarcice po kuci Nukove nece puno izdrzati? A i malo su teze!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:22:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja moram da se ispravim-ne koristim sterilizator! Ja flašice iskuvavam, do prve god sam ih iskuvavala svako veče, od onda samo cucle i onaj navrtanj iskuvavam svako veče, a flašice jednom nedeljno, i super su! Nisu im se ni oznake za ml izlizale. Izgledaju kao staklene, pošto u vodu u kojoj iskuvavam stavim jako malo jabukovog sirćeta.


Tasha ili bilo ko..
znaci svako vece stavis sve flasice u serpu i iskuvavas?
ja sam mislila da tako radim, da ne kupujem sterilizator...



Da draga. I dodaš malicko sirćeta u vodu da se ne bi hvatao kamenac.
Meni to nije bilo cimanje, trajalo koliko treba da voda prokuva. Radila sam to svako veče do prvog rođendana (čini mi se, negde sam sigurno pisala), posle svaka dva-tri dana, pa jednom nedeljno i onda prestala.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 20.1.2010 12:23:53 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:27:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

meni je to takvo zezanje...
sterilizator mi je jedan od najboljih izuma! nema sudova, nema vode, nema cedjenja flasica...milina! stavis i ne mislis, za 10min sterilisane sve i stoje tu dok ti ne zatrebaju!


a koliko kosta?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:34:21   
*Alexx*
OTI, imaš Chicco i Avent, procunjaj po netu. Oko 50-100 eura, ne sećam se user posted image Al sam ti dala raspon user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:36:44   
Jeca*
iskreno, ne znam jer sam ga dobila od rodjene sestre, nasledila jer ona ima malo starije dete user posted image  danas sam Luki kupila nošu u Chicco radnji i vidim da im je snizenje. Pa pogledaj...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:40:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

OTI, imaš Chicco i Avent, procunjaj po netu. Oko 50-100 eura, ne sećam se user posted image Al sam ti dala raspon user posted image


meni drugarica nudila pa ne znam...ipak bolje da uzmem od nje...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:40:42   
buhla
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

OTI, imaš Chicco i Avent, procunjaj po netu. Oko 50-100 eura, ne sećam se user posted image Al sam ti dala raspon user posted image


pa ima i od 50 a i od 100 i više user posted image

zavisi za koliko flašica a i od marke


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Flasica..
20.1.2010 12:46:40   
*Alexx*
OTI, uzmi od drugarice. Nema potrebe da ga kupuješ ako imaš od koga.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Flasica..
22.1.2010 23:47:56   
Anoniman
Evo sada na RTS u emisiji DA MOZDA NE
emisija o natalitetu...

gost emisije pominje da AVENTOVA flasica ima sastojak bisfenol koji je stetan za decu zbog cega je proizvodjac Filips odustao od proizvodnje ovog proizvoda...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:31:50   
Dora
Ja ću obavezno kupiti staklene flašice ovaj put jer ih perem u mašini za suđe. Aventove su super, nisam čula za taj sastojak ali eto mi jedan razlog više da kupim staklene. Samo, zna li neko da li Avent proizvodi staklene bočiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:33:20   
Anoniman
Svi raspravljate o proizvodjachima flashica....a niko ne kaze koliko flashica treba...i kakvih...od koliko ml?

Meni je mama neki dan rekla da se plastichne koriste iskljuchivo za vodu, sokic...hladne napitke...a staklena za mleko...
Ali koliko kojih flashica mi treba?

Meni je josh rano da idem u shoping za bebu....al verujem da ce ova informacija mnogima olakshati.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:36:10   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Dora

Ja ću obavezno kupiti staklene flašice ovaj put jer ih perem u mašini za suđe. Aventove su super, nisam čula za taj sastojak ali eto mi jedan razlog više da kupim staklene. Samo, zna li neko da li Avent proizvodi staklene bočiceuser posted image

Zar plasticne ne mogu da se peru u masini za sudove?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:38:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Svi raspravljate o proizvodjachima flashica....a niko ne kaze koliko flashica treba...i kakvih...od koliko ml?

Meni je mama neki dan rekla da se plastichne koriste iskljuchivo za vodu, sokic...hladne napitke...a staklena za mleko...
Ali koliko kojih flashica mi treba?

Meni je josh rano da idem u shoping za bebu....al verujem da ce ova informacija mnogima olakshati.... user posted image



evo ja nemam pojma...nisam znala ni da su staklene za mleko a plasticne za sok...
koliko mi flasica treba?
je l su dovoljne dve?
za pocetak?
ako da, kolike da budu?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:39:43   
Dora
Treba ti jedna najmanja (mislim oko 1,5 dl), jedna srednja (oko 2 dl) i dve velike (2,8 dl). Najmanja za vodu, veća za mleko u početku a posle za sokiće, a najveće kasnije za mleko.Toliko beba od 6 meseci pa na dalje popije za noćni obrok.

naravno, cucle idu po veličini, od 0-3 mes, 3-6 mes i tako dalje...To kupuješ naknadno, pogotovo ćeš ih menjati kad bebi izrastu zubići pa ih bude grizla...

Ovo ti govorim iz svog iskustva, ti kupuj po potrebi, nemoj odmah one najveće, tek rođenoj bebi ne treba velia bočica, a pošto sisa i ne pije vodu, uzmi za svaki slučaj dve one najmanje...Ne znam, nisam pametna...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:40:25   
Dora
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Dora

Ja ću obavezno kupiti staklene flašice ovaj put jer ih perem u mašini za suđe. Aventove su super, nisam čula za taj sastojak ali eto mi jedan razlog više da kupim staklene. Samo, zna li neko da li Avent proizvodi staklene bočiceuser posted image

Zar plasticne ne mogu da se peru u masini za sudove?



Mogu al se ofucaju, valjda ih nagrize onaj prašak i souser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:41:43   
gagana83
Ja koristim samo plasticne Nukove,jednu za mleko od 250 ml posto joj dajem adaptirano jednom dnevno i jednu oo 125 ml za vodu i caj.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:42:57   
cicko
Nama su u skolici rekli da nam trebaju dve male i jedna velika flasica (iskljucivo Avent) i jedna duda varalica (obavezno NUK silikonska). Predpostavljam da su te male od 125ml, a vece valjda od 260... Nisam sigurna...user posted image


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Svi raspravljate o proizvodjachima flashica....a niko ne kaze koliko flashica treba...i kakvih...od koliko ml?

Meni je mama neki dan rekla da se plastichne koriste iskljuchivo za vodu, sokic...hladne napitke...a staklena za mleko...
Ali koliko kojih flashica mi treba?

Meni je josh rano da idem u shoping za bebu....al verujem da ce ova informacija mnogima olakshati.... user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Flasica..
23.1.2010 0:43:34   
Dora
E, pa da, ti si sveža, ti znaš tačno... Ja sam to pre 4 god.user posted image sve sam zaboravila, a flašice pobacala...
Za prvo sam koristila NUK, za drugo Avent. Sve jedno je, dobre su i nuk i avent.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here