|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:22:13   
bubulence
u soku sam, meni ovo nije ni malo simpaticno

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:29:49   
emicaa
Svašta...mi koristimo Avent i meni su super,mislim valjda su i Dori,ne buni se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:34:04   
Misha i Ljisha
ja skroz vidim kako ovo ljudi kupuju. I da zivimo u Americi u kojoj se zena nakon mesec dana vraca na posao i gde brigu od bebi preuzimaju dadilje naravno da majka zeli da zna kad i kolko je dete popilo. Nije smesno ali nije ni tuzno. Mislim da ce biti hit za majke koje rade. Bez brige ce biti da li im je dete gladno ili zedno. Evo imam prijateljicu u Americi cije dete sada ima godinu i po dana i sugurna sam da bi ona bila jedna od majki koje bi kupile ovu flasicu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:37:25   
Peace*
Kapiram ja to, ali draga, šta će ta mama kada bude videla da beba nije jela koliko je mama zamislila? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:50:29   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Peace*

Kapiram ja to, ali draga, šta će ta mama kada bude videla da beba nije jela koliko je mama zamislila? user posted image

to nas brine i kad mi hranimo bebu i kad neko drugi hrani bebuuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:53:36   
Peace*
Ja sam šiz, ja baš i nisam brinula o tome ako beba nije urlala. user posted image A ako je urlala, bila sam sigurna da su grčevi i nisam davala da sisa dok ne prođu.

< Poruku je uredio Peace* -- 5.1.2015 13:54:11 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:56:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja sam šiz, ja baš i nisam brinula o tome ako beba nije urlala. user posted image A ako je urlala, bila sam sigurna da su grčevi i nisam davala da sisa dok ne prođu.

isto ja sam bila ubedjena da se ne dere iz gladiuser posted image iako smo se mucile sa dojenjem al eto bejah sigurna da nije bila gladna. A saaad sad nece da jede ne urla ni ni, moras je terati

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Flasica..
5.1.2015 13:58:18   
Peace*
Marko se sinoć ljutio zašto mm i ja jedemo dva jajeta na oko a on samo jedno, i stravično je bio revoltiran što mm jede šunku, jer njemu neće ostati za doručak (a ono parčekanja na stolu). user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Flasica..
5.1.2015 14:00:09   
Misha i Ljisha
joj necu da se latim teme o Dunjinom nejelu eno saga je krenula pre par meseci pisah u temi ishrana deteta od 1 do 2 godinice. A ova flasica ce biti hit videcesuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Flasica..
8.3.2015 19:45:10   
Anarunika
Da li perete flašice u sudo mašini?

Vidim da se spominje BPA u flašicama. Sad pogledah ovu jednu koju imam. To je DM-ova babylove i na njoj piše BPA frei.Dakle dobra je. A šta je to BPA?

< Poruku je uredio Anarunika -- 8.3.2015 19:47:50 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Flasica..
8.3.2015 20:00:01   
milicicak
Anarunika, ja nikad nisam prala flasice u masini za sudove.
BPA je bisfenol A, supstanca koja se koristi u proizvodnji plastike za koju se smatra da je toksicna pa je zbog toga zabranjena njena upotreba u proizvodnji stvari za decu :)

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Flasica..
24.3.2015 22:04:08   
srculence25
mi koristimo avent flasicu od 125 ml i bogami mora da vuce isto kao i kad siki da ulaze napor user posted image
Inace kad povlaci vazduh tako se inace stvarju i grcevi?user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Flasica..
25.3.2015 16:31:22   
dddaca
i mi koristimo istu tu Avent flasicu, ali cini mi se da brzo izvuce. Kao da se rupica prosirila...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Flasica..
25.3.2015 22:46:38   
Klarita
Mi smo na nukovim sa sirokim sisacem, e sad vec treba da predjemo na one kao kljun....videh temu pa se set_ih...odoh da proverim od kad bejahu oneuser posted image

Ouh nou, ipak ostajemo na iste, kljun ide od 18muser posted image bar bih trebal aonda da mu zamenim cucleuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 25.3.2015 22:54:27 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Flasica..
20.1.2017 12:04:30   
wivern
Ja sam juce M kupila no spill casu, za mleko pred spavanje, i mogu vam reci da sam prezadovoljna.

Miracle 360 Cup

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Flasica..
20.1.2017 12:21:48   
Sanjalicaaa
Wiw, gle si kupila?
Ja trazim takvu. Gledala u Aksi, imaju Aventovu, ali je preko 1000 din. Mnogo mi je to.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Flasica..
20.1.2017 12:28:29   
wivern
U Aksi, ali i ova je 1049 din.
Munchhkinova je, i stvarno se ne prosipa.
Gledala sam i sve flasice 12+ su preko 700 dinara. A nisam htela opet flasicu da uzimam, nije vise za flasice. Tako da jeste skupa ali se bas isplati.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Flasica..
20.1.2017 12:35:39   
dunja RR
Wiv, ja sam tupica, objasni mi molim te, kako se pije iz te čaše user posted image

Ja tražim nešto za vodu, jer neće iz flaše da pije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Flasica..
20.1.2017 12:35:52   
Sanjalicaaa
U ovoj mojoj Aksi je bila samo Aventova. Nisam uspela da nadjem nijednu vise 12+.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Flasica..
20.1.2017 13:02:11   
Ana RR
Suzi, pije se kao iz normalne čaše, samo što se iz ove ne prosipa.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.1.2017 13:03:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Flasica..
20.1.2017 20:19:04   
wivern
Sanjalice i u ovoj mojoj su je dobili juce, tako mi je i rekla devojka na kasi. Kaze da im prenesem utiske jer niko jos uvek nije isprobao user posted image

Suzi pije kao iz normalne case sve ti je Anci objasnila user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Flasica..
20.1.2017 20:45:16   
dunja RR
Ali kako izlazi voda ako se ne prosipauser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Flasica..
20.1.2017 21:50:41   
wivern
Mora da sisa, izlazi kroz gumu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Flasica..
20.1.2017 21:56:23   
dunja RR
A znači sisanje, kao kod klasične flašice, to me zanimalo.

Onda to nije za starije dvogodišnjake npr ili jeste, taj deo me sada zanima user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Flasica..
21.1.2017 9:34:14   
wivern
Nama treba zbog mleka pred spavanje. On pije mleko ležeći i polako i posle toga spava, tako da mi je ova čaša savršena za to. Preko dana koristimo normalne čaše i šolje, tu problema nemamo vec godinu dana.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here